Ryby-Rybky-Rybičky

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 100 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,8 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Ryby-Rybky-Rybičky získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Ryby-Rybky-Rybičky

Štefan

Pridané: pred 6 hodinami

• Komunikacia, flexibilita a starostlivost o zakaznika.
  • Nepostrehol som ziadne

Super obchod,vsetky moje poziadavky boli nedmieru splnene, predavajuci nema problem komunikovat aj vecer, odpoveda na maily. Obchod ma tie najlepsie ceny a doprava je rychla. Odporucam kazdemu kto si chce spravit radost.

Stoner

Pridané: 19. júla 2016

• Rýchlosť vybavenia objednávky.
  • Komunikácia ohľadom položiek ktoré nemajú skladom a nebudú dodané.

Dobrý obchod len musia popracovať na niektorých slabinách.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Slavomír, děkujeme za zpětnou vazbu a za nákup. Na slabinách se snažíme pracovat, tak snad to příště bude lepší :-) .

stano77

Pridané: 30. júna 2016

• dobry vyber tovaru a ustretovost
  • neviem o ziadnych

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Stanislav, děkujeme Vám za nákup a za hodnocení, a přejeme Vám hodně pěkných dnů strávených u vody s naším vybavením. Pokud byste si chtěl doplnit výbavu, můžeme doporučit např. nejprodávanější navijáky v akci 1+1 : http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Těšíme se na další spolupráci.

mari

Pridané: 27. júna 2016

• rozumný prístup a cena

doporučujem nákup

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Marian, velmi si vážíme Vašeho nákupu i kladného hodnocení. Pokud budete uvažovat o dokoupení vlasců na Vaše nové navijáky https://www.rybyrybkyrybicky.cz... doporučujeme např. tento http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Je to nový typ a má velmi dobré reference z praxe.

Petru Zdar! RRR - 00420 603 438 175

Blanárik Martin

Pridané: 26. júna 2016

• Velmi dobrá komunikacia s klientom.
  • Pre mňa žiadne.

Uplaná pohoda pri nákupe,a a velký záujem predávajúcich poradiť ňačokolvek som sa opýtal.....

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Martin, děkujeme za pěkné hodnocení i za nákup. Prut http://www.rybyrybkyrybicky.sk... který jste u nás zakoupil Vám umožní úspěšně lovit na místech, kam s kratším prutem nedosáhnete. Náhradní špička k prutu už dorazila, zatím jen s průběžným očkem, takže jsme urgovali ještě i koncové. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Marek Hudak

Pridané: 25. júna 2016

• Velmi nizke ceny oproti ostatnym +10% zlava po registracii k tomu+ lacna doprava
  • Dlhe dodanie ale mne to nevadilo a je to pochopytelne kedze ide to z ceska

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Marek, děkujeme za Váš nákup i za recenzi. Svítilna http://www.rybyrybkyrybicky.sk... je užitečným doplňkem nejen na ryby, ale třeba i do auta. Značka Coast vyrábí i další zajímavé modely, např. u nás velmi prodávanou čelovku http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Tato čelovka má slušný dosvit, můžete si regulovat světelný tok a má dobrou výdrž. Pokud byste měl zájem, neváhejte nás opět kontaktovat :-)

voloda

Pridané: 23. júna 2016

• všetko super

vrelo odporúčam každému.:-)

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Vladimír, velké díky za recenzi i za nákup :-) . Jsme moc rádi, že máme super zákazníky, jako jste Vy. Přišly nám nyní na sklad nové navijáky s volnoběhem pro lov na střední vzdálenost: http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Jsou nyní za akční cenu 42,- Euro a součástí balení je nově i náhradní cívka. Pokud byste měl zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Petru Zdar! RRR , 603 438 175

Tomáš

Pridané: 14. júna 2016

• nakolko som tu nakupovat prvy krat tak som si dajako vyhody ci nevihody ( slabiny ) nestihol ani vsimnut tak to komentovat nebudem. vedel som co chcem a to som aj dostal. dakujem

Kreslo Mivardi som si nasiel na google ( obrazky ) a hned ma hodilo na stranku ryby rybky rybycky najprv som si myslel ze to je nasa slovenska stranka so znamej relacie pre rybarov ale nebola, co mi vlastne vobec neprekazalo lebo cena za kreslo bola fantasticka a navise k nemu bol aj darcek v podobe transportneho popruhu co ma dost potesilo. takze som nevahal a hned som si ho objednal. doslo v poriadku a uz je aj odskusane a vsetko je tak jak ma byt. nakolko uz jedno take kreslo mam tak som vedel do coho idem a urcite ho kazdemu odporucujem. vyborne kreslo za vybornu cenu.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Tomáš, děkujeme za Váš nákup i za recenzi našich služeb. Zakoupil jste nejprodávanější a nejoblíbenější křeslo na českém a slovenském trhu http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Jsme rádi, že Vás dárek potěšil a doufáme, že Vám vše bude k Vaší spokojenosti sloužit.

zoltan74

Pridané: 14. júna 2016

• Majú dobrý tovar za dobré ceny
  • Pri objednávke neupozornia, že po prihlásení sa dáva 10%zľava

Najlepšie ceny na vybraný tovar, treba sa najprv prihlásiť, lebo po objednaní sa už nedá dojednať zľava

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Zoltán, děkujeme za Vaše hodnocení i za objednávku. Některé ceny u vybraných produktů máme opravdu velmi nízké. Tyto produkty jsou označeny v popisu výrazem "Extrémně nízká cena-neplatí další slevy" http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Uvádíme to nejen v popisu zboží, ale i v sekci "Dárky a slevy" a samozřejmě v "Obchodních podmínkách". Sleva 10% je pro všechny registrované zákazníky, a vztahuje se na veškeré zboží z naší nabídky, s vyjímkou "Extrémně nízké ceny". Stačí se jen zaregistrovat podle návodu a nakupujete se slevou. Dodací lhůta na Slovensko je bohužel o den až dva delší proto, že máme sklady v ČR a tím se to prodlužuje. Je lepší s tím dopředu počítat.

mardi

Pridané: 7. júna 2016

• Prehľadný, bohatá ponuka, super ceny, mailová komunikácia,...

No.1

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Mariáne, děkujeme za vynikající recenzi i za nákup. Přejeme Vám, abyste si vybavení od nás užil a byl s ním spokojený. Nyní máme skladem zajímavé novinky, např.: http://www.rybyrybkyrybicky.sk... a nebo http://www.rybyrybkyrybicky.sk.... Pokud budete mít zájem o další nákup, nebo budete chtít jen poradit, neváhejte nás kontaktovat.