Vyborna komunikacia,rychle dorucenie, vyhodne ceny

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Monika, děkujeme za Vaše hodnocení a za nákup. Křeslo https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/5878-Mivardi-Comfort-Quattro-kreslo je pohodlné a mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Překeme Vám mnoho pěkných zážitků z rybaření.

Určite odporúčam tento obchod

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den paní Sidónia, děkujeme Vám za nákup i za hodnocení. Dalším zajímavým produktem značky Mivardi je https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/32691-Vanicka-pod-kapra-Mivardi-New-Dynasty. Je to nejlepší podložka pod kapry a velké trofejní ryby na trhu. Pokud budete příště zvažovat nový nákup, neváhejte se na nás opět obrátit.

• Rychle dodanie

Odporucam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Silvia, moc nás těší Vaše hodnocení a velmi děkujeme za nákup podložky https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/32691-Vanicka-pod-kapra-Mivardi-New-Dynasty. Ukázalo se, že patří k těm nejlepším podložkám na trhu, viz. naše mini foto recenze na FB: https://www.facebook.com/rybyrybkyrybicky.cz/. Pokud budete cokoliv potřebovat, třeba doplňující informace k produktu, zavolejte nebo napište na náš mail.

• dobré ceny
    • výborná komunikácia
    • rýchlosť dodania tovaru

každému doporučujem

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Števo, velmi si vážíme Vaší reference a nákupu. Tašky Mivardi XXL https://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/32675-Kaprarska-taska-Mivardi-New-Dynasty-XXL jsou opravdu monstrózní a pojmou velkou spoustu rybářské výbavy. Perfektní je spousta kapes a tvrdé víko vespod i nahoře. Tak ať Vám dobře slouží :-)

• všetko OK

všetko OK

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Ondrej, děkujeme za objednávku i za kladné hodnocení. Naviják http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/search-engine.htm?slovo=battle&search_submit=&hledatjak=2 patří ke špičkovým produktům, a tak věříme , že s ním budete spokojený. V případě potřeby můžete u nás ještě doobjednat např. pletenou šňůru http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/30-1-Pletene-snury-lanka-navazce nebo kvalitní vlasec http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/48-1-Vlasce-a-fluorocarbon.

Petru Zdar! RRR

Vsetko o.k.,akurat nemam od tovaru ziaden doklad.Snad nebudem musiet nic reklamovat.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Michal, děkujeme za Vaši důvěru i za hodnocení. Doklad odesíláme emailem, ale k reklamaci není nutný. Vaši objednávku evidujeme a vše si umíme dohledat. Reklamace se snažíme vyřešit co nejdřív, takže kdyby se Vám s prutem něco stalo, tak se o to postaráme.

• Prehladný eshop a ceny
    • zatial neevidujem

odporucam vsetkym

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Tomáš, děkujeme Vám za nákup i za zpětnou vazbu na Heuréce. Krmení Dynamite Baits patří k našim nejoblíbenějším značkám, díky své kvalitě a jedinečnému originálnímu složení. K peletám https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/16-1-Krmeni-na-ryby/17-2-Pelety/5/43966-Dynamite-Baits-Pelety-Pre-Drilled-Robin-Red-15mm-900g-s-dirou můžete taky vyzkoušet https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/0/5/64858-Dynamite-Baits-Groundbait-Robin-Red-1kg, nebo https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/0/5/43943-DYNAMITE-BAITS-Stick-Mix-Robin-Red-1kg. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit!

• Všetko

Vrelo odporúčam :-)

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Adam, děkujeme Vám za nákup i za bezvadnou recenzi. K přívlačovému prutu http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/11552-Abu-Garcia-Vendetta-Cast-230cm-20g-prut by se určitě hodil i nějaký pěkný castingový naviják, co říkáte? Pokud byste si chtěl doplnit výbavu, zde je odkaz na nahazovací multiplikátory : http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/21-1-Navijaky/32-2-Multiplikatory. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hodně úlovků!

• Dobré ceny.
    • Dlžka dodania tovaru.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Ladislav, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za nákup v našem obchodě. Je dobře, že jste využil naší akce http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/58564-Kreslo-Mivardi-Comfort-Quattro-Mivardi-transportni-popruh-ZDARMA na nejprodávanější a nejoblíbenější rybářské křeslo z naší nabídky. Věříme, že budete spokojený :-) . Pokud byste potřeboval poradit s dalším nákupem, neváhejte se na nás znovu obrátit.

Petru Zdar! RRR

• cena, kvalita, rychle dodanie...

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Maroš, děkujeme za Vaši recenzi, velmi si toho vážíme. Pokud byste potřeboval doplnit výbavu i v navijácích, můžeme Vám nabídnout např. http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/45620-Shimano-Medium-Baitrunner-XT-A-LC-navijak.

• Kvalita
    • Ziadne

Odporucam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Jakub, děkujeme Vám za Vaši objednávku i za hodnocení. K deštníku http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/51886-Destniky-s-bocnici-Giants-Fishing-Umbrella-Specialist-2-2m můžeme habídnout zajímavý vhodný doplněk http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/71-1-Kemping/267-2-Rybarske-destniky/5/28304-Drzak-na-destnik-Giants-Fishing-Deluxe-Umbrella-Holder. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně nákupu, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Petru Zdar! RRR

Som maximálne spokojná :-) obchod odporúčam všetko prebehlo v poriadku. Tovar som dostala ako mi napísali v stanovenom termíne v poriadku :-) lehátko vyskúšané a používam ho stále ešte raz ďakujem som rada, že som u Vás tovar objednala.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Lenka, děkujeme Vám za krásné hodnocení i za nákup v našem obchodě. Nyní si můžete u vody pěkně odpočinout a cítit se pohodlně. Lehátko http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/5848-Lehatko-Mivardi-Premium patří k našim nejprodávanějším. K lehátku můžeme nabídnout jako doplněk např. odkládací stolek: http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/71-1-Kemping/271-2-Stolky-pro-rybare/5/32697-Kaprovy-stolek-Mivardi-Executive, kam si můžete bezpečně odložit např. mobil, čelovku a podobně. Budete li mít zájem o další spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme Vám hodně štěstí.

Petru Zdar! RRR

• Komunikacia, flexibilita a starostlivost o zakaznika.
    • Nepostrehol som ziadne

Super obchod,vsetky moje poziadavky boli nedmieru splnene, predavajuci nema problem komunikovat aj vecer, odpoveda na maily. Obchod ma tie najlepsie ceny a doprava je rychla. Odporucam kazdemu kto si chce spravit radost.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Štefan, jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami spokojený. Velmi si Vážíme Vašeho hodnocení i nákupu. Opět jsme nyní naskladnili oba nejoblíbenější bivaky na Slovensku: http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/32654-Bivak-Mivardi-New-Dynasty a http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/32516-Bivak-Mivardi-New-Dynasty-XL. Pokud si budete chtít znovu udělat radost, neváhejte se na nás obrátit.

Petru zdar! RRR

• Rýchlosť vybavenia objednávky.
    • Komunikácia ohľadom položiek ktoré nemajú skladom a nebudú dodané.

Dobrý obchod len musia popracovať na niektorých slabinách.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Slavomír, děkujeme za zpětnou vazbu a za nákup. Na slabinách se snažíme pracovat, tak snad to příště bude lepší :-) .

Petru Zdar! RRR

• dobry vyber tovaru a ustretovost
    • neviem o ziadnych

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Stanislav, děkujeme Vám za nákup a za hodnocení, a přejeme Vám hodně pěkných dnů strávených u vody s naším vybavením. Pokud byste si chtěl doplnit výbavu, můžeme doporučit např. nejprodávanější navijáky v akci 1+1 : http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/38887-NGT-Dynamic-Carp-6000-navijak-AKCE-1-1-ZDARMA. Těšíme se na další spolupráci.

Petru Zdar! RRR

• rozumný prístup a cena

doporučujem nákup

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Marian, velmi si vážíme Vašeho nákupu i kladného hodnocení. Pokud budete uvažovat o dokoupení vlasců na Vaše nové navijáky https://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/3/5/1946-Shimano-Beastmaster-7000-XSA-navijak doporučujeme např. tento http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/43844-Sufix-REFLEX-600m-0-28mm-14-5lb-CAMO. Je to nový typ a má velmi dobré reference z praxe.

Petru Zdar! RRR - 00420 603 438 175

• Velmi dobrá komunikacia s klientom.
    • Pre mňa žiadne.

Uplaná pohoda pri nákupe,a a velký záujem predávajúcich poradiť ňačokolvek som sa opýtal.....

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Martin, děkujeme za pěkné hodnocení i za nákup. Prut http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/30741-Mivardi-Supreme-Bolo-700cm-prut který jste u nás zakoupil Vám umožní úspěšně lovit na místech, kam s kratším prutem nedosáhnete. Náhradní špička k prutu už dorazila, zatím jen s průběžným očkem, takže jsme urgovali ještě i koncové. O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Petru Zdar! RRR

• Velmi nizke ceny oproti ostatnym +10% zlava po registracii k tomu+ lacna doprava
    • Dlhe dodanie ale mne to nevadilo a je to pochopytelne kedze ide to z ceska

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Marek, děkujeme za Váš nákup i za recenzi. Svítilna http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/53420-svitilna-Coast-HP7 je užitečným doplňkem nejen na ryby, ale třeba i do auta. Značka Coast vyrábí i další zajímavé modely, např. u nás velmi prodávanou čelovku http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/53418-celovka-Coast-HL7. Tato čelovka má slušný dosvit, můžete si regulovat světelný tok a má dobrou výdrž. Pokud byste měl zájem, neváhejte nás opět kontaktovat :-)

• všetko super

vrelo odporúčam každému.:-)

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Vladimír, velké díky za recenzi i za nákup :-) . Jsme moc rádi, že máme super zákazníky, jako jste Vy. Přišly nám nyní na sklad nové navijáky s volnoběhem pro lov na střední vzdálenost: http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/26423-PEZON-MICHEL-Impact-ENR-FD-650-navijak. Jsou nyní za akční cenu 42,- Euro a součástí balení je nově i náhradní cívka. Pokud byste měl zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Petru Zdar! RRR , 603 438 175

• nakolko som tu nakupovat prvy krat tak som si dajako vyhody ci nevihody ( slabiny ) nestihol ani vsimnut tak to komentovat nebudem. vedel som co chcem a to som aj dostal. dakujem

Kreslo Mivardi som si nasiel na google ( obrazky ) a hned ma hodilo na stranku ryby rybky rybycky najprv som si myslel ze to je nasa slovenska stranka so znamej relacie pre rybarov ale nebola, co mi vlastne vobec neprekazalo lebo cena za kreslo bola fantasticka a navise k nemu bol aj darcek v podobe transportneho popruhu co ma dost potesilo. takze som nevahal a hned som si ho objednal. doslo v poriadku a uz je aj odskusane a vsetko je tak jak ma byt. nakolko uz jedno take kreslo mam tak som vedel do coho idem a urcite ho kazdemu odporucujem. vyborne kreslo za vybornu cenu.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Tomáš, děkujeme za Váš nákup i za recenzi našich služeb. Zakoupil jste nejprodávanější a nejoblíbenější křeslo na českém a slovenském trhu http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/5878-Kreslo-Mivardi-Comfort-Quattro. Jsme rádi, že Vás dárek potěšil a doufáme, že Vám vše bude k Vaší spokojenosti sloužit.