• Majú dobrý tovar za dobré ceny
    • Pri objednávke neupozornia, že po prihlásení sa dáva 10%zľava

Najlepšie ceny na vybraný tovar, treba sa najprv prihlásiť, lebo po objednaní sa už nedá dojednať zľava

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Zoltán, děkujeme za Vaše hodnocení i za objednávku. Některé ceny u vybraných produktů máme opravdu velmi nízké. Tyto produkty jsou označeny v popisu výrazem "Extrémně nízká cena-neplatí další slevy" http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/67-1-Darky-a-slevy. Uvádíme to nejen v popisu zboží, ale i v sekci "Dárky a slevy" a samozřejmě v "Obchodních podmínkách". Sleva 10% je pro všechny registrované zákazníky, a vztahuje se na veškeré zboží z naší nabídky, s vyjímkou "Extrémně nízké ceny". Stačí se jen zaregistrovat podle návodu a nakupujete se slevou. Dodací lhůta na Slovensko je bohužel o den až dva delší proto, že máme sklady v ČR a tím se to prodlužuje. Je lepší s tím dopředu počítat.

Petru Zdar! RRR

• Prehľadný, bohatá ponuka, super ceny, mailová komunikácia,...

No.1

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Mariáne, děkujeme za vynikající recenzi i za nákup. Přejeme Vám, abyste si vybavení od nás užil a byl s ním spokojený. Nyní máme skladem zajímavé novinky, např.: http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/13-1-Kaprovy-program/0/5/53081-NGT-PVA-Sada-Session-Pack-7mx35mm-19pc a nebo http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/13-1-Kaprovy-program/0/5/58514-NGT-Podlozka-Carp-Cradle-404. Pokud budete mít zájem o další nákup, nebo budete chtít jen poradit, neváhejte nás kontaktovat.

• Dostupnosť tovaru skladom

V pohode

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Martine, děkujeme za pochvalu i za objednávku. Jak jste se mohl přesvědčit, vyřizujeme bez problémů i objednávky o více položkách. Jde nám o to, abychom Vám nabídli pokud možno co nejvíce často používaných doplňků rybářských potřeb. Ke křesílku http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/5878-Kreslo-Mivardi-Comfort-Quattro nabízíme rovněž velmi praktický přepravní obal http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/37-1-Lehatka-sedacky-kresilka/297-2-Tasky-na-lehatka-a-kresla/5/32752-Transportni-taska-na-kresla-Mivardi-Comfort-Comfort-Quattro, takže pokud budete mít zájem, neváhejte se na nás opět obrátit.

Petru Zdar! RRR

• Výborná komunikácia obchodu s klientom.

Vrelo doporučujem, akurát ma trochu nahneval kuriér, ktorého som aj cez poznámku žiadal o včasné informovanie o dodaní tovaru - dopadlo to ("za minútu som u Vás"). Nakoľko som bol v práci bol s tým trochu problém.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Michal, děkujeme za nákup i za bezvadné hodnocení. Věříme, že si lehátko http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/32650-Mivardi-Professional-FLAT8-lehatko náležitě užijete a oceníte jeho stabilitu a komfort. K tomuto lehátku je rovněž možné objednat přepravní tašku http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/37-1-Lehatka-sedacky-kresilka/297-2-Tasky-na-lehatka-a-kresla/5/32751-Transportni-taska-na-lehatko-Mivardi-Professional-FLAT8 , takže pokud byste si chtěl udělat radost vhodným doplňkem, neváhejte nás kontaktovat.

• Dobrá cena

Dobré ceny a darček k objednávke .

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Cyril, děkujeme Vám za Vaše hodnocení i za objednávku. Křesílko http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/58564-Kreslo-Mivardi-Comfort-Quattro-Mivardi-transportni-popruh-ZDARMA je sice vybavené transportním popruhem, kdyby Vám to přesto nestačilo, můžete si u nás doobjednat originální obal na křesla Comfort http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/37-1-Lehatka-sedacky-kresilka/297-2-Tasky-na-lehatka-a-kresla/5/32752-Transport-bag-Comfort-for-chair . Přejeme Vám hodně štěstí na rybách!

Petru Zdar! Kolektiv RRR

• To čo obchod ponuka je aj realita.

Som veľmi spokojný z nákupom a ryb. prút ešte vyskúšam.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Miroslav, děkujeme za kladné hodnocení i za objednávky. Poslední objednávku na naviják http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/7267-navijak-Shimano-Catana-4000-FC , kterou jste u nás udělal už máme pro Vás připravenou a v pondělí ji budeme odesílat. Zásilku obdržíte příští týden ve středu. Velmi si vážíme Vaší důvěry.

• ceny,dobrý výber
    • páči sa mi tovar čo máte

majú kvalitní tovar a výborné
    Odporúčam

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Štefan, velmi děkujeme za Vaše hodnocení i za nákup. Ke spod prutu http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/30484-Imperium-Spod-Rod-360 můžete u nás objednat i další doplňky, jako např. rakety http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/search-engine.htm?slovo=spomb&search_submit=&hledatjak=2 a samozřejmě krmení (pelety,boilies,method mixy). Vše máme skladem v dostatečném množství. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám mnoho zdaru na rybách!

Petru Zdar! Kolektiv RRR

• Prehlad stranok a podrobny popis produktu

Mozem len vrele odporuciť,velmi dobra komunikacia ci zo strany predavajuceho tak aj zo strany prepravcu.Sofer bol mili a ochotny

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Robert, děkujeme velmi za Vaše hodnocení a rovněž za objednávku a nákup. Podložka http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/38916-NGT-Podlozka-Carp-Cradle je ideální volba na velké úlovky. V našem obchodě klademe důraz na vysokou uživatelskou hodnotu a nízkou cenu nabízených výrobků. Proto jsou našimi nejprodávanějšími značkami NGT, Mivardi a další viz. www.rybyrybkyrybicky.sk. V minulém týdnu byly např. znovu naskladněny velmi oblíbené swing army http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/search-engine.htm?slovo=swing+arm&search_submit=&hledatjak=2 od Mivardi, takže pokud byste potřeboval, můžete se na nás opět s důvěrou obrátit. Přejeme Vám hodně zdaru!

• dobrá ponuka
    • neviem

Nechápem prečo je tovar odosielaný z ČR

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Milan, děkujeme za Vaši reakci a za nákup. Zboží z našeho internetového obchodu je odesíláno z ČR, protože zde máme sklady a můžeme Vám tak nabídnout velmi široký sortiment rybářských potřeb v podobě 10.000 jednotlivých druhů položek. Značka Mivardi, jejíž naviják jste zakoupil, právě uvádí na trh novinku, sadu signalizátorů http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/38-1-Hlasice-zaberu/228-2-Sady-signalizatoru-zaberu/5/70690-Mivardi-sada-hlasicu-M1350-Wireless-2-1 . V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

• Sortiment
    • Kvalita

Spokojnosť

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Róbert, děkujeme za Vaše hodnocení a za nákup kvalitních značkových polarizačních brýlí Rapala. Další kvalitní doplněk, který Vám můžeme nabídnout je moderní oblečení Hot Spot Design, italské značkové módy. Kolekce Hot Spot Design je rozdělena podle žánrů na kaprařinu, lov sumců, dravce atd. Vybere si zde opravdu každý, kdo má rád italskou rybářsko módu. Zboží Hot Spot Design můžete vybírat zde: http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/24-1-Obleceni-a-obuv-na-ryby

• Dobré ceny
    • Prehladnosť
    • Výber darčeku

DVD sú lacnejšie ako v ostatních obchodoch.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Tomáš, děkujeme za nákup i za pěkné hodnocení. Přejeme Vám abyste si užil filmy a taky něco z toho zažil a vyzkoušel u vody. V současnosti máme zajímavou novinku, feederové křeslo, ze kterého uděláte vozík a usnadníte si tak dopravení všech věcí k vodě: http://www.rybyrybkyrybicky.cz/rrr/eshop/0/0/5/70626-Kreslo-Mivardi-Feeder-Master . Pokud budete mít zájem, neváhejte nás kontaktovat.

• to čo iny nemaju

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Štefan, jsme velmi rádi, že jste s námi spokojený a děkujeme Vám za objednávku i za hodnocení. V rybářské bižuterii http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/13-1-Kaprovy-program máme opravdu velký výběr a zboží je skladem. Pro zimní měsíce a začátek jara mohu rovněž doporučit krmení http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/search-engine.htm?slovo=Sensas+dark&search_submit=&hledatjak=2 které je vynikající jak na řeku, tak i na stojatou vodu. Pokud budete potřebovat doplnit, neváhejte objednat, rádi Vám zboží zašleme.

Vaše rybářské potřeby RRR

• zľavy-výhodnejšie ako v Poľsku,komunikácia so zákazníkom,rýchle dodanie tovaru,darček k tomu
    • neviem o žiadnych

treba využiť zľavy v zimnom období na žiadaný tovar

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Peter, děkujeme Vám za Vaše skvělé hodnocení i za důvěru a nákup u nás. Feeder je i naše milovaná disciplína. Když budete potřebovat cokoliv, neváhejte se na nás opět obrátit. Organizujeme dokonce vlastní feederové závody, které se odehrávají poblíž Brna. Pokud byste měl zájem, jste vítán.

• Perfektna komunikacia a ochota
    • Ziadne

Doorucujem

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den pane Andrej, děkujeme Vám za Váš nákup i za hodnocení. Pokud budete potřebovat další kempingové doplňky pro Vaše rybaření, jsme Vám plně k dispozici. V případě dotazu můžete volat denně na 00420 603 438 175 od 8 do 21h.

• zľava po registrácii

Rýchle spracovanie objednávky,zľava po registrácii, tovar som obdržal v poriadku. Obchod jednoznačne odporúčam.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Laco, díky za Váš nákup i za pěkné hodnocení. Přejeme Vám hodně zdaru na rybách a pokud byste potřeboval zase doplnit svoji rybářskou výbavu, budeme rádi za to, když se na nás opět s důvěrou obrátíte.

Petru Zdar! RRR

• Pestry vyber a hlavne v klude doma,nemusim chodiť do obchodu
    • Nenašla som zatiaľ žiadne

Môžem len odporučať,milí ,ochotny personal.Objednala som si tovar ktory už nebol na sklade,tak mi bol ponúknuty náhradný a ako ospravedlnenie som mala poštovné zadarmo.Snažili sa mi vyjsť čo najviac v ustrety.Takže v skratke odporúčam každému a ďakujem.

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den paní Gabrielo, velmi nás těší Vaše pochvala a děkujeme za nákup v našem obchodě. Pokud byste chtěla poradit s výběrem rybářských potřeb, můžete se na nás kdykoliv obrátit na te. 00420 603 438 175.

Petru Zdar, kolektiv RRR

• V mojom pripade to bola dobra cena aj tak tazko dostupneho tovaru.
    • doba dodania tovaru by mohla byt kratsia

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den pane Rado, děkujeme Vám za objednávku i za recenzi. Vlasce Carp Spirit Mimetik se v současné době nabízí v mnoha průměrech, ale ne vše je skladem u nás na prodejně. V tomto případě jsme museli i my čekat na novou dodávku zboží, kde byl i Váš vlasec, takže tam bylo malé zpoždění. Za tento nedostatek se omlouváme a doufáme, že budete příště s našimi službami spokojenější.

• jednoduchosť nákupu
    • zatiaľ nezistené

vrele doporučujem

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den Štefane, děkujeme Vám za objednávku i za recenzi. Na feederový rybolov máme spoustu dalších vychytávek včetně vynikajícího krmení. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně lovu na feeder nebo na položenou, klidně nám zavolejte nebo napište. Rádi Váš případný dotaz zodpovíme.

• bezkonkurečná cena
    • prehľadnosť stránok

odporúčam všetkým rybárom SK, CZ

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den pane Marku, díky za objednávku a hodnocení. Bivak http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/3/5/32516-Bivak-Mivardi-New-Dynasty-XL je stabilně populární na Slovensku i v ČR. Přejeme Vám hodně rybářských úspěchů a příjemný pobyt u vody.

Vše nej do nového roku! Kolektiv RRR

• Vyborne ceny tovaru, na vsetko -10% zlavu po registracii alebo ako staly zakaznik, darceky k nakupom od urcitej ceny, vyborna cena za dopravu pri nakupe do 75eur a nad tuto sumu je doprava zdarma aj do SR. Vyborna komunikacia s obchodom a rychla dodacia doba aj pri tovare ktory je externe skladom.
    • Zatial som nezistil ziadne

Spolahlivy rybarsky e-shop, vsetko bolo dodane v dohodnutej dodacej dobe za vybornu akciovu cenu a aj s darcekom k nakupu a dopravou zadarmo. Nakup v tomto obchode plne odporucam, mna ako zakaznika si tymto plne ziskali a zostavam u nich nakupovat aj nadalej:)

Reakcia obchodu Ryby-Rybky-Rybičky

Dobrý den pane Stano, velmi pěkně děkujeme za hodnocení i za nákup v našem internetovém obchodě. Sadu Flajzar 4+1 http://www.rybyrybkyrybicky.sk/rybyrybkyrybicky/eshop/0/0/5/58504-Flajzar-Fishtron-Q9-TX-sada-4-1-s-kufrikem si určitě oblíbíte. V podstatě jste vystihl, proč je dobré u nás nakupovat. Vaše kladné hodnocení vede k dalšímu zlepšování našich služeb, a není to jen fráze. O svého zákazníka se staráme i po prodeji a v případě problému se vždy vše snažíme vyřešit rychle a správně. Pozitivní hodnocení nás motivuje k maximálnímu výkonu a negativními odstraňujeme vlastní chyby. Pro příští rok chystáme několik novinek a už se na to těšíme :-)

Petru Zdar a vše nej do nového roku! Kolektiv RRR