• Objednávka bola 10.4. tovar dodnes neprišiel

Tovar bol nízkej kvality, a vybavovanie reklamácie je akési málo odborné, pýtajú fotky ktoré som už zaslala?!?

Dobrý deň Prišla mi objednávka a pri rozbalovani mi chýbali niektoré kartičky, chýba mi 5 kariet z pokladňy a košická kartička, hrá bola rozbalovana dneska večer a kartičky som nenajšla

Autíčko buldozer nam prišlo pokazene skušali sme nabijať baterku ale nereaguje

Tovar mi mal byť doručený dňa 23.12.2023, ale vzhľadom k tomu, že Alzaboxy boli plne obsadené, tak som obdržal e-mail, že mi tovar bude doručený dňa 28.12.2023. Následne som cez GLS kuriéra zmenil dátum doručenia na deň 27.12.2023, načo mi prišiel e-mail o úspešnom potvrdení. Do dnešného dňa 29.12.2023 mi však tovar nebol doručený a neobdržal som ani sms správu ani e-mail, že by mi mal byť tovar doručený.

Tovar nebol doručeny...Eshop hodnotím ok,ale kedže.mi na čas Kurierska spol.nedoručili tovar je hodnotenie žial negatívne...

Pištoľ mi došiel no bez kapslí, s tým som akosi nepočítal. Malo to byť súčasť objednávky ani mnš ani vám to nedošlo!

Nedostala som tovar po dvoch týždňoch ....volali mi že tovar bol zameneny nemám ho prevziať a potom mi ten môj nedorazil.

• Tovar objednany pred 9dnami. Aj som pisala ohladne tovaru co a ako. Ziadna odpoved.

Čakala som na tovar príliš dlho.

• Pred siedmimi dňami mi prišlo avízo, že tovar bol odovzdaný na doručenie do gls a nič mi neprišlo

• dlhá doba doručenia

Tovar stále nedorazil. Z iných e-shopov z ktorých som objednala v tom istom čase už mám tovar dávno doma a to aj z výdajných miest. Mail o expedícii z e-shopu mi prišiel pred 4 dňami. Po mojej urgencii mi poslali odkaz na sledovanie balíka u dopravcu, od ktorého na môj mail dodnes žiadna informácia o balíku alebo doručovaní neprišla. Pri sledovaní balíka z odkazu od e-shopu je uvedené, že dnes je to už 3. deň čo ho majú uskladnený v doručovacom depe. Tovar je zaplatený, tak dúfam že mi ho do Vianoc snáď doručia a bude v poriadku. Nabudúce radšej objednám na dobierku, ak vôbec z tohto e-shopu ešte niekedy objednám.

• Tovar zatial nedorazil, na môj dotaz som dostala odpoveď,že tovar je na ceste pri tom už 5 dní stojí v depe,bez pohybu.

• Dlhé dodanie

Neodporúčam Dlhé dodanie tovaru a zlá komunikácia s e-shopom

27.11 som robila obiednavku, pri spracovaní bol uvedený dátum 6.12.2023 že tovar bude u mňa je 8.12.2023 čo je už dneska 10 dní od obiednania. Žiadny oeail ohľadom mojej obiednavku, expedícii neprišiel ale ohľadom recenzie áno. Neodporúčam raj hračiek darčeky určené na vianoce budú asi k Vianociam ale v roku 2024

nefungovala moja kreditna karta kvoli 3D Secure, co bezne funguje bez problemov. napisal som vam e-mail, bez odpovede.

• Dlhe dodanie

Dlhe dodanie.
    Po 10 dnoch som musel pisat mail kedy bude doruceny tovar a nedostal som konkretne odpovede iba ze cakaju na doskladnenie.
    Ale ci bude doruceny za den alebo mesiac mi nedali vediet

• zavádzajúce informácie o tovare v i-obchode, že je skladom, avšak čakám preto, že nie je od 13.11. naskladnená

neodporúčam hlavne vtedy, keď očakávate dodanie do 2-3 dni ako darček na oslavu a čakáte 12-13 dní a aj tak ešte zásielka nedorazila

Tovar v hodnote 160€ by mal prísť bezchybný, bez toho aby chýbala, čo i len jedna skrutka … u nás to bolo úplne naopak … tovar, ktorý som zaplatila mi chodil až na trikrát nakoľko nebol kompletný …

Album ktorý nám prišiel mal potrhané strany