Platila som za tovar cez internet. Platba mi odisla s oneskorenim, ale odisla na ich ucet tak, ako mala. Tvrdili mi, ze platbu neeviduju. V banke mi povedali, ze platba prebehla v poriadku a musia ju mat na ucte. Len to by si to tam musel vediet niekto sparovat.Chcela som hracku synovi na vysvedcenie, tak som sa s nimi dohodla, ze ju znova zaplatim pri prevzati a tak som aj urobila, s tym, ze ked moju platbu najdu, poslu mi peniaze naspat. Myslite si, ze sa tak stalo? Odvtedy so mnou nikto z Rajhraciek.sk nekomunikuje, neodpisuje na email, skratka uplne ticho. Zaplatila som za jednu hracku 2x - poucenie, ak uz musim nieco u nich objednat, tak platba jedine v hotovosti pri predaji, ale radsej sa im vyhybat a kupit v seriznejsom eshope.

• už týžden čakám na dodanie bazéna.

• Dlhá doba dodania, tovar stále nedorazil.

Nebol dodany kompletny tovar,vhybsla cast objednaneho tovaru

• Zle opopísaný tovar

Zlá skúsenosť. Objednaný tovar nedorazil, nijako sa k nevybavenej objednávke nevyjadrili a ani na môj dodatočný mail neodpovedali.

• Bicykel ako celok pekny
    • Po funkčnej stránke 50na50
    • Zadné koleso osmycka,stredový hriadeľ po menšej úprave funkcny
    • Nebolo to zložiť a ísť ako sa povie

Produkt bol poslany v prehnane velkej krabici a ,krabica bola plná bordelu papierov obalov ,sylonov ..

Cakam na tovar. Nikto mi nepise preco mi nedodali a ci vobec dojde. Som sklamana

Akože už je to týždeň a na to že som si len rukavice objednala, tak si myslím že to dosť dlho trvá

08.12 som si objednala tovar do 19.12 som obdržala len jeden email o zaplatení keby nezavolam neviem nič o objednanom tovare pritom do 19 12 mal byť doručený. Rozumiem je zhon dodavky tovaru meškajú ale ocenila by som komunikáciu so zákazníkom aby sa vedel včas zariadiť.

• Tovar ste nemali na sklade, hoci na eshope bol písaný ako dostupný... A ešte mi pošlete dotazník? No smiešne... Už u vás určite nebudem nakupovať ani vás odporúčať a to pracujem s deťmi!

Krabica nebola original zabalena bolo to rozbalovane a znova zabalene akoby to uz niekto opravoval
    defekt na prednom kolese hned som s tym musel ist do cykloservisu
    chybal navod v Sj

• Už je to asi 2 týždne a objednaný tovar my ešte stále nedorazil

• moja objednávka dodnes nebola vybavená

• Tovar,ktory som si objednala nebol nakoniec k dispozicii. Z obchodu sa mi neozvali 10 dni,az na moj podnet prisiel email so stornom objednavky. Vysvetlenie preco objednavku zrusili opat poslali az na moju vyzvu. Cakam na vratenie penazi.

• dodávka tovaru bola oneskorená o 3 dni ako deklarovali pri objednávke. Veľmi zlá a pomalá komunikácia s obchodom - ziadne info, kde je aktuálne tovar a prečo meška, kedy bude dodaný. GLS dodávka - info o mieste tovaru nebolo správne, nedalo sa im dovolat. ked som prisiel do ich pobocky, o 16 hod tam uz nikto nebol napriek tomu, ze mali otvaracie hodiny do 17 hod.
    • Solárna plachta je veľmi tenká. Predchádzajúca plachta, ktorú som kupil pred par rokmi s rovnakym bazenom, bola vyrazne hrubšia.

Objednavka objednana pred 8 dnami, garancia dodania 24 hodin? Tovar hned uhradeny. Velke sklamanie nakolko je to darcek. Na infolinke nevedia podat informacie, cislo balika atd...NESPOKOJNOST!!!

Nafukovačku nie je možné nafukovať ani ústne ani kompresorom. T.č. tovar neviem používať. Nebolo mi upozornené na problém s nafukovaním. Ventil nafukovačky nie je štandardný.

Pred dvomi týždňami som vytvorila objednávku , zatiaľ mi doručená nebola . Žiadne informácie o zasielke mi neprišli iba potvrdenie o objednávke .