No katastrofa bazén ktorý mi prišiel je deravý, vyteka z neho voda. Reklamácia sa po piatich dnoch nikam neposunula. Kúpať sa budeme až v septembri!!!!

Poskladaný napusteni a potom sme zistili že nam zneho viteka voda na spodku bazéna čínske šmejdi návod v každom jaziku okrem Sk. 380€ v piči

• Tovar prišiel poškodený, stále cakam na vyjadrenie od výrobcu na reklamáciu.

• Rýchlosť doručenia od okamihu objednania
    • Poslali ste nám iný produkt, než aký sme si objednali

Objednali sme si Mattel Y9621 Scrabble Original new SK (100 kameňov) a doručili ste nám neoriginálnu hru so 110 kameňmi, v inom farebnom vyhotovení, než je originál Scrabble so 100 kameňmi, ktorý je zobrazený na ponukovom liste

Nedostala som darček k nákupu, mini bábiku baby born, ktorú som si do objednávky zadala v akcii, ktorá prebiehala. Objednávku som robila preto v tomto obchode, ale poučila som sa, že netreba veriť reklame. Pani, s ktorou som to riešila má zrušila, že som si ju nepridala do košíka, na 100% som si ju zadala, ak to bol aj omyl normálne e-shopy doposlu zákazníkovi darček. Taký veľký eshop, som sklamaná, ani neodpíšu na ďalší email. Predpokladám, že recenzia skončí nezobrazená v hodnoteniach. Kedysi si zákazníkov cenili, niekedy stačí komunikovať.

• Uvedené pero, ktoré objednala vnučka,nefunguje!

• Dodanie zlých komponentov
    • Zle diely mi boli zaslane

• Tovar mi stále nedorazil.
    • Prosím uvedomiť si poskytovanie služby za naše peniaze

neinformujú o stave objednávky

Prisiel mi poskodeny tovar.

Viackrát som už objednávala z tohto obchodu s menšími nedostatkami,ale posledný krát bol tovar poškrabaný,baterky nefunkčné, doručené nie v originálnom balení.

• V ponuke bolo uvedené,že tovar majú na sklade a na druhý deň môže byť k odberu. Po týždni mi ešte neprišla sms o možnosti prevzatia tovaru a telefonický mi bolo povedané že ho nemajú na sklade a dajú mi vedieť sms kedy bude.

Prišlo mi niečo iné ako som si objednal, eshop na moj mail nereaguje.

• Dlhé trvanie dodadania tovaru, tovar ešte stale nedorazil.

• Tovar objednaný 27.12 a garanciou doručenia dňa 29.12. v skutočnosti doručený dňa 7.1. po 3 telefonatoch a urgencii

Na objednávku som cakala dosť dlho.Najdrahšiu vec za 150eur zabudli pridať takze som cakala další týždeň na dodanie tejto hračky.Objednala som drahu ale na stránke nebol dostatočný popis ponúkanej veci,tak som objednala zlu.Chcela som ju vymeniť ale zial nedopatrením som stratila blocik.Takze sa mi ju nepodarilo vrátiť i napriek tomu,že som mala objednávku i faktúru.Na výdajnom mieste to vyzerá katastrofálne.Úplný neporiadok,hračky pohadzane po zemi.Komunikácia personálu na absolutne neprofesionálnej úrovni.Určite tento obchod neodporúčam.

Tovar neobsahoval všetky diely

• Neda sa tam dovolat
    • Slaba komunikacia
    • Hrozna komunikacia. Tovar ktorý bol uvedeny ze je skladom mi nebol doruceny. O tom ze doruceny nebude ma nikto vopred neinformoval dokonca ani ked som osobne volala mi bolo povedane ze balik je pripraveny na expediciu. Dodanie pisane 3-7dni v skutocnosti trvalo tri tyzdne.