• Dva týždne čakám na doručenie objednávky, no zatiaľ mi nikto nič nedal vedieť. Platba prebehla kartou ihneď pri objednaní tovaru, preto by som pokladala za slušné, keby som dostala aktuálnu informáciu o stave objednávky.

• siroky sortiment
    • dlha doba dodania

zdlhave dodanie, komunikacia trochu oneskorena (cez mail), nakoniec vsak dodanie prebehlo dobre

Vratil som obratom tovar nakupeny cez internet a uz mesiac a pol cakam na peniaze. :(

• Na PC komponenty je to ideálny web.
    • V dnešnej dobe aj tak rozhoduje hlavne cena
    • Nielen tento ochod ale všetky napojené na internetové sklady, kde tovar síce svieti na sklade ale reálne tam bud nie je alebo majú sklady dovolenku a o týždeň sa dodanie tovaru natiahne.

Nakupujem tu pravidelne, s obchodom problém nie je.
    Možno by som odporučil obchodákom viac komunikovať zo zákazníkom pokiaľ tovar nie je na sklade. Malo by byť normálne aspoň poslať mail, nie čakať kým zákazník po týždni zavolá.
    Inak výhrady nemám. Stánka je pomerne prehľadná a hlavne ju často nemenia ako inde takže nemám problém sa zorientovať.

Ale stále je čo zlepšovať :)

• Prehľad v ponúkanom sortimente
    • .....

Odporúčam

• Tovar mal prísť na pobočku do 5 dni keď nerátam víkend tak je tomu už 7 deň a nedošiel, najhoršie je že nedajú vedieť o dostupnosti, predtým som zvykol volať ja asi si zvykli ale už nebudem veď konkurencie je dosť

• Kvalitu, dobré ceny.
    • Nenašiel som žiadne.

Veľmi kvalitné výrobky, dobrá cena, rýchle jednania.

super rychle dodanie v jeden den objednane a druhy den do obeda ttovar doruceny

• široký výber tovaru
    • fajn ceny
    • doručenie tovaru kuriérom je príliš dlhé

skúsenosti s týmto obchodom mám pozitívne len ma zaskočilo posledné neskoré dodanie tovaru

• Osobny odber
    • Ceny

• odbornosť
    • korektnú komunikáciu so zákazníkom.
    • dlhá čakacia doba na dodanie tovaru

Obchod som zvolil pre odbornosť personálu, ktorý pomohol vybrať vhodný tovar a bol ochotný komunikovať v oblasti podpory zákazníkov.
    Počas dodacej doby tovaru však nastali nepríjemnosti, ktoré vyústili v neprimerane dlhý čas dodania. Tieto problémy však bol obchod ochotný konzultovať a za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlnil.
    Tento obchod odporúčam zákazníkom, korím záleží na správnom výbere tovaru.

• +dobré ceny
    • +široká ponuka
    • +pekný dizajn stránky
    • Nepostrehol som žiadne nedostatky

Bez obáv nakupujte v tomto obchode. Odporúčam ho na základe dlhodobých skúseností. Teraz sa stalo prvý krát, že im mešká objednávka, no verím, že sa to už opakovať nebude.

• otazka je irelevantna kedze tovar nedodaju :/
    • Cas dodania
    • Komunikacia

Nereaguju na emaily. Nemam zaujem im volat. Moj posledny nakup v tomto obchode.

• Široký sortiment tovaru celkom dobre ceny.
    • Nemáte prehľad či bol tovar dodaný zákazníkovy.Cakam už desať dní A nič A vy sa pitate či som spokojný S tovarom A podobne.Preto hodnotím záporné. Neviem kde je moja dobierka A či mi bude vôbec doručená. Dajte mi prosím vedieť Ďakujem.

Račej sa nevyjadrujem S mojou skúsenosťou S dodaním tovaru A S komunikáciou obchodu kedy bude dobierka doručená ako majú V ale. Ďakujem pekný deň.

• Cena a profesionalny pristup
    • Slaba integrovanost do vyhladavacov cien tovarov

Super, ak tovar neviete zohnat za rozumnu cenu odporucam zavolat im

• Tovar majú na predajni a ani po 10 dňoch ho nevedia dodať.
    • Žiadne.
    • Všetky.

Katastrofa.

• sortiment, ceny
    • nenašiel som

výborný obchod

• Kde je tovar? Nic neprislo nikto sa neozval

• prehľadnosť, relatívne dobrý sortiment.
    • výrazná zmena prístupu k zákazníkom.

Nakupujem v tomto obchode pravidelne, no tento nákup bude zrejme môj posledný. Doteraz bol prístup predávajúcich promptný a ústretový, no z mne neznámych dôvodov sa zmenil (registroval som len zrušenie pobočky v Poprade).
    Keď som si pozrel najnovšie reakcie na tento obchod, tak som zistil, že nie som sám s týmto názorom.
    Škoda, nakupoval som tu vždy rád. Budem musieť vyhľadať alternatívu. :(