• Ako postupovat ak si chcem uplatnit vratku co som zaplatil za tovat a neobdrzal ho ? Ako postupovat ak si chcem uplatnit vratku co som zaplatil za tovat a neobdrzal ho ?
    • info @ ipelux .sk

• ziadne

podvod, fima qcomp uz neexistuje, neobjednavat, nedodany tovar, nevratene peniaze, vsetkych ktorých oklamali odporucam podat trestne oznamenie

Objednavka mala byt dorucena do 2-5 pracovnych dni, na 6-ty pracovny den poslali email ze objednavku stornovali.

• - nic
    • FIRMA KONCI !!! Firma krachla...neviem co sa bude diat. prevzala ju nejaka firma ktora likviduje zadlzene firmy NEOBJEDNAVAT !!!!

Neobjednavat firma skoncila !!!!

• mali prehladnu ponuku
    • aj dobru cenu
    • do zaplatenia to islo hladko
    • uz 2 mesiace som nedostal zaplateny tovar
    • na emaily odpovedaju sporadicky, nic konkretne, kedy poslu tovar mi este ani raz nenapisali.
    • 2.09.2015 mi napisali, ze sa zlucili s firmou Eraser s.r.o. , ICO: 47589395, a oni prebrali ich zavazky.
    • na nete som ERASER nenasiel, podla Finstatu su zruseny. bude to asi este zaujimave.

zatial nikomu neodporucam nakupovat.

• nic
    • firmu zrusili, NEOBJEDNAVAT!!!!

dnom 28.8.2015 firmu zrusily, je to info z obchodneho registra. Stranka sice funguje dalej, ale fb stranku uz vymazali. Neodporucam uz objednat.

• Stale nemam svoj tvovar

• Rychlost ustretavost

Objednávku potvrdili, údajne bol notebook na sklade. Preto som ho aj objednal. Avšak po týždni mi poslali oznam že objednávku stornoovali.

• Už žiadne
    • Dlhá doba dodania tovaru, ďalší tovar mi qcomp stornoval

Neodporúčam

• Je priehľadný má docela dobré ceny a je tam dobrý personál
    • Strašne dlho trvá kým vám tovar príde

Je to dobrý obchod ale doba kým vám tovar prinesú je strašná...

• Klame s dobou dodania
    • donáška do domu
    • vyhovujúci produkt
    • nedostatočná informácia o objednanom tovare po13deň
    • tovar som nedostal a vy mi ďakujete za nákup ?!
    • ?????

už som raz tento istý produkt u vás kúpil
    vlastná skúsenosť ,že som ho teraz nedostal 13 dní
    po tejto skúsenosti tento obchod nedoporučujem
    nie-preto ,že som sa sklamal

• Široký sortiment
    • Doteraz som tovar nedostal, a nemám ani avízo kedy bude.

Ťažko mi je hodnotiť, doposiaľ nemám tovar.

Skoda ze sa zrusila predajna v Poprade.Bolo to lepsie ked som si vizdvihol tovar u vas v predajni.

• veľká ponuka
    • výhodné ceny
    • veľký počet miest doručenia

• všetko

Bol to jeden najlepší netový obchod aký som poznal ! Neviem čo sa stalo ale klesli až na dno ! Tovar sa nedoručuje,na e-maily sa neodpovedá do telefonu koktaju a zavádzaju..
    NEODPORÚČAM NIKOMU TU NIEČO KUPOVAť ! Samozrejme pokial nemá rád adrenalínové športy !

• Lacne ceny
    • Od zrusenia pobocky v poprade sa moc dlho caka na dorucenie

• Dostupnosť tovaru
    • Komunikácia ako s obchodom tak s kuriérskou službou
    • Dodacia doba - Tovar nebol na sklade ale aj tak mi ho dodali v priebehu 3 prac. dní.
    • Objednal som si notebook a trochu mi prekážalo, že prišiel zabalený len v pôvodnom obale. Mohli ho zabaliť do krabice a priložiť k nej faktúru a ostatné dokumenty. Takto musím celý obal očistiť od nie práve slabého lepidla aby sa dal používať.

Tento obchod jednoznačne odporúčam.