• Dobre ceny
    • Komunikacia, cakacia doba (aj ked sa mi to stalo u nich prvykrat)

Mozem doporucit

• zatial je to dodacia lehota tovar som ojednal pred 10 dnami no stale mi nebol doruceny

• tazsia dostupnost ako predosle predajne miesto v centre Kosic

dobra cena kvalitnych znaciek, a pripadny akciovy tovar takisto za skvele ceny. pocas prazdnich trochu pokulhava dodavka,ale da sa to zvladnut.
    predajnu odporucam z 10 im davam 8

• jednoduchosť objednania a vybavenia
    • blízkosť a poloha predajne

rozhodne týmto spôsobom som nenakupovala poslednýkrát

• - ziadne
    • - zavadzanie zakaznika o dostupnosti tovaru
    • - po zruseni objednavky nevratili peniaze, vymaham si ich sudnou cestou

Nedoveryhodna firma, Nedoporucujem

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

Keďže Mi objednaný tovar do dnešného dňa nebol doručený,nie som spokojná s obchodom Qcomp.

• Doručenie poštou

Veľmi dobrý

• nedodržuje lehoty

kupujte inde

• prehladnosť
    • dodanie tovaru

toto bol moj 11. nakup u qcompu... doteraz vsetko v najlepsom poriadku.. respektive pri predposlednom nakupe to troska zaskripalo ale to sa mohlo stat kazdemu a bral som to z rezervou...
    posledna objednavka urobena pred 10timi dnami a este doteraz nemam tovar takze sa pripajam k coraz viac sa mnoziacim nespokojnym zakaznikom... pravdepodobne moj posledny nakup u nich... ved ked sa im moja objednavka zda byt mala kludne si mohli napisat na stranku "ze malou objednavkou sa mozno budeme zaoberat, popripade sa na to vyklasleme uplne" a ja by som sa podla toho zariadil...

• Prehladnost
    • Ziadne

Super, odporucam

• dlha dodacia doba, ziadne info zo strany obchodu, pokial sa vy neozvete

Maju dobre ceny, ale strasne dlhe dodacie doby. Ziadne 1-3 dni, ako propaguju na svojom webe. Skor tak 1-3 tyzdne.

• Pomerne dobré ceny
    • Prehľadná stránka
    • Dobré popisy produktov
    • Tovar ktorý mali údajne skladom a mali tam napísané, že kuriérom za 2 dni doma mi nebol ani len vyexpedovaný v priebehu 1 týždňa.

Objednával som si zo stránky tovar v domnení, že ho majú na sklade, pri rozkliknutí položky že ho majú skladom tam bolo napísané že kuriérom doručenie do 2 dní. No za celý týždeň nebol tovar ani len vyexpedovaný. Pri prvom telefonáte na 3. deň od odoslania peňazí mi bolo povedané, že tovar je u dodávateľa a že mám čakať. Na 5. deň som im tam volal, tak zase len čakať. Tak som objednávku nakoniec zrušil. Problém s komunikáciou ako písali niekoľkí predo mnou som nemal, personál mi naopak prišiel pomerne zhovievavý. Neštvalo ma to, že by dlho trvalo dodanie tovaru. To čo ma štvalo bolo to, že prečo píšu, že niečo dodajú do 2 dní keď to proste dodať nie sú schopní. Neviem či je to ich vina, alebo chyba dodávateľa, no každopádne to tam niekde viazne. Nechcem nijakým spôsobom poškodzovať ich meno, možno tie dlhé časy dodania vážne nie sú ich vinou, ale každopádne keď im v priebehu 1 týždňa padne hodnotenie zákazníkov z 90 na 84% tak by sa mali nad sebou zamyslieť.

doporucujem

• Mali skladom tovar ktorý som potreboval.
    • Ťažko to posúdiť, objednaný tovar mi nebol za 2 týždne doručený.

Neodporúčam nakupovať, tovar som objednal, zaplatil a stále mi nebol doručený. Ak každú objednávku vybavujú 2 týždne, tak nech aspoň nepíšu že tovar bude u zákazníka za 1-3 dni.

• žiadne stale čakám na tovar nedočkal som sa ani odpovede na moj dotaz
    • nedoručuje tovar ale v dotazníku to už figuruje ako predaný

tak,že nedoručuje tovar,neodpovedá na dotazy,ale dotazník pošle skôr ako je tovar vyexpedovaný,preto ho ani nebudem odporúčať známym

• komunikácia je ako sa hovorí naprd. Odpovedali mi až na tretí email, ktorým som im vyhodil na oči ich ignoráciu zákazníkov. Viem, že nemôžu za to, že tovar ešte nedorazil na ich sklad ale keď som sa opakovane slušne pýtal či je niečo nové s objednávkou tak som odpoveď nedostal.

komunikácia je naprd

• Nedodrzanie dodacich lehot

• Dobrá cena, kvalita tovaru
    • Doba doručenia tovaru

Tento obchod je dobrý pre tých ktorí sa do toho nevyznajú a chcú si niečo kúpiť ale aj pre tých ktorí majú v tom už prax.

• Rýchle dodanie Dobrý výber za príjatelné ceny

Super obchod