• Rýchlosť dodania

Dobrý den, Davide,

moc děkujeme za kladnou recenzi a těší nás, že jste spokojený. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

• Kvalita vankúša..aj plachty
    • Rychlost dodania expres rychla, to ma prijemne prekvapilo
    • Dobra komunikacia obchodu

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za doporučení a těší nás, že jste spokojený jak s našimi produkty, tak s našimi službami. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na Vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

• Rýchle dodanie tovaru skladom
    • Potvrdia objednávku, ale ďalej už o stave neinformujú. Už len zavolá kuriér, že dovezie tovar.

Dobrý den vážený zákazníku,

moc děkujeme za kladnou recenzi a těší nás, že jste spokojená s našimi produkty. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

• Príjemné prostrede
    • Veľmi milí personál
    • Mnoho produktov je možné na mieste vyskúšať
    • Profesionálny prístup

Komunikoval som v predajni s usmiatou pani Zuzkou na predajni v B. Bystrici, veľká spokojnosť s prístupom. Rád sa vrátim.

Dobrý den vážený zákazníku,

moc děkujeme za kladnou recenzi a těší nás, že jste spokojená jak s našimi obchodníky, tak s naším obchodem. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

• Milí personál
    • Rýchle jednanie

S týmto sprejom som nadmieru spokojná, odporúčila mi ho moja kamarátka a neľutujem. Tá krásna vôňa rozvonia celú izbu. Môžem iba odporúčať! :) Som šťastná, že som túto vôňu objavila :)

Dobrý den, vážený zákazníku,

PreSpánok

Čisto na predajni a prehľadne vystavený tovar

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za doporučení a těší nás, že jste spokojený jak s našimi produkty, tak s našimi službami. Přejeme ať se vám krásně spí a těšíme se na vaši další návštěvu – ať už online nebo na prodejně.

PreSpánok

Tovar nikdy nedorazil. Asi uz objednam inde...

Vážený zákazníku,

poprosíme Vás o zaslání čísla objednávky na email [email protected], kde společně objednávku prověříme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme.

PreSpánok

• Výhoda je veľmi milá a ochotná pracovníčka v obchode, kde som si bola zasielku prevziať.
    • Po objednaní tovaru mi neprišlo žiadne potvrdenie objednávky, po 5 dňoch som vlastne nevedela, či moju objednávku registrujú, napokon som im sama napísala, a komunikácia veľké mínus. Keď tovar dorazil na predajňu, zrazu mi zavolali, aby som si ho prišla vziať.

• kvalitné produkty
    • ochota predajcu pomôcť s výberom
    • rýchle vybavenie objednávky

Nakupoval som tu už niekoľkokrát a som nadmieru spokojný s prístupom predajcov, ktorí mi vždy ochotne poradia pri výbere. Tovar došiel vždy tak ako sme sa dohodli. Môžem len odporúčať.

Jednoduchý prehľadný e-shop, rýchle doručenie , spokojnosť s produktom na 100%

PreSpánok

• Maximalna spokojnost. Mam z predajne PreSpanok uz takmer vsetko a som max spokojna. Kupovali sme na predajni Bratislava Avion kde nam vsetko ochotne vysvetlili a pomohli vybrat vsetko co sme potrebovali. Personal bol perfektny a urcite sme nenakupovali posledny krat.

• rýchle jednanie
    • top vyškolený nápomocný personál
    • kvalita produktu
    • možnosť vyskúšať si všetko na predajni

Mám veľmi zlé skúsenosti s neodbornými predavačmi z iných obchodov, ale Prespánok je úplne iný level servisu. Na predajni som sa cítil príjemne, do detailu som dostal popis obsahu matraca, keďže som silný alergik a mám aj problémy s chrbticou. Matrac hneď chcela aj moja manželka po tom čo skúsila aký je dokonalý. Kto chce naozaj kvalitu, odporúčam iba Prespánok.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Široký vyber
    • Ochota poradiť zo strany predajcu

Široký výber produktov na eshope. Začal som vôňou, je to darček. Mám odtiaľ aj vankúše, som maximálne spokojný. Pani na telefóne mi ochotne poradila.

Tovar som si objednal 18.2.2021 s tym, ze bol na stranke uvedeny ako skladom a pri objednani som ho aj predom zaplatil. Po dvoch telefonickych urgenciach ked sa tyzden nikto neozýval, ani nedal vediet co sa deje som sa k tovaru nakoniec dopracoval 2.3.2021.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Prehľadný eshop
    • Široká ponuka

Vôňu som objavila vďaka kolegyni, ktorá mi odporučila tento obchod. Vôňa je super a uvažujem nad kúpou difúzera.

• Bezproblémová komunikácia
    • Profesionálne poradenstvo

Z Prespánku Trnava sme kúpili už dve postele a aj matrace, a vždy sme boli veľmi spokojní. Profesionálne nám poradili, všetky matrace a aj vankúše sme si mohli vyskúšať. Dodacie lehoty sú niekedy dlhšie, ale rozhodne to čakanie stálo za to. Odporúčam na 100%!

S poradenim som bol nadmieru spokojny, pani mi poradila a hoci v tejto situacii len telefonicky vybrany matrac a vakus mi dokonale vyhovuje. Na predajnu v Max Nitra mi dal typ kamarat, ktory kupoval postel a matrace uz v minulosti. Vdaka pani Eve, ktora mala so mnou velku trpezlivost, vypocula si moje poziadavky a snazila sa mi poradit. A este by som vyzdvihol, ze po doruceni tovaru mi zavolala a zistovala, ci vsetko prislo v poriadku, ako som spokojny so zakupenym tovarom. Toto ma prijemne prekvapilo.

• Veľmi milí personál
    • Kvalitný tovar

• Príjemné vystupovanie, skvelé poradenstvo

Po telefonickom dohovore s velmi prijemnou p.Lenkou som si objednal produkt, ktory mi dosiel v kratkom case domov.V Prespanku v avione som bol uz niekolko krat a vzdy som bol velmi milo obsluzeny vdaja prijemnemu personalu.

Ešte v januári som si objednala podušky,ktoré mi do dnes neposlali, ani mi neodpísali...

Reakcia obchodu PreSpanok

přestože není pozitivní, i tak děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel jsme měli problém se systémem, který už je vyřešen. Zavolejte nám, proto prosím znovu, případně napište email na [email protected] s číslem vaší objednávky a stručným popisem problému. Určitě se vám co nejrychleji ozveme s řešením a objednávku Vám dopošleme.