• tovar, ktorý ste mali len Vy,
    • rýchlosť,

áno, ste rýchli a tovar bol v poriadku

áno, odporúčala by som Vás

Ďakujeme

• okrem sortimentu hlavne schopnost komunikovat v realnom case

slusny vyber sortimentu
    vyborna komunikacia

Ďakujeme krásne...

• vela tovaru a nizke ceny
    • ziadne

objednavajte si a budete spokojny

Reakcia obchodu OKFIT

:-) Ďakujeme a tešíme sa na Váš ďaľší nákup.

• Dostal som presne to, čo som si objednal. Prijateľný pomer kvality a ceny.
    • So žiadnymi som sa nestretol.

Pokiaľ Vás zaujme ponúkaný sortiment, určite
    treba tento obchod vyskúšať. Doporučujem

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujem za pozitívnu reakciu. :-)

• Veľa muziky za málo peňazí :)A dokonca som spokojná aj s komunikáciou prostredníctvom mailov.
    • Počítala som s tým, že tovar mi príde do 3 dní. Ale koniec koncov mi čakacia lehota nevadí, pretože ma Vaši pracovníci informovali o stave objednávky.

S celkovým priebehom nákupu, od objednania až po doručenie som spokojná a nákup vo Vašom obchode by som odporučila známym. Váš obchod som si vybrala na základe ceny tovaru. Som milo prekvapená s komunikáciou prostredníctvom mailov. Odpoveď na moje maily týkajúce sa objednávky boli vybavené do niekoľkých hodín, alebo minút.

Ďakujeme.

Niekedy sa stane, že nám meškajú zásielky na sklad od samotných výrobcov. Budeme sa snažiť zväčšovať skladové kapacity aby sme objednávky vybavili čo najskôr.

• Je to lacnejšie ako v obchode.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie ale mrzí nás Vaše nízke ohodnotenie nášho obchodu ako aj nízke ohodnotenie dodacej lehoty. Tovar ste obdržali na 3-tí pracovný deň v požadovanom množstve a kvalite akej ste si tovar objednal.
    Naďalej sa budeme snažiť naše služby vylepšovať a preto by nám pomohol Váš konkretnejší názor, ktorí môžete uviesť na telefonnych číslach 0948 516 733, 046/ 5488128 alebo na emailovej adrese [email protected].

Za každý podnet budeme radi.

S pozdravom a prianím všetkého dobrého.

Michal Trnavský
    Zákaznícka podpora

• rýchlosť jednoduchosť

jednoduchá objednávka, rýchla dodávka

• rychla komunikacia
    • neviem

Ďakujeme

Priemer az podpriemer co sa tyka kvality tovaru. Fotky maju super, ale ked vam dorucia poskodeny tovar tak to je super ale budem sa stazovat. Pekny den

Vážený zákazník,

fotky produktov nám dodáva samotný výrobca a preto nájdete tie isté fotografie v každom obchode. Budeme ale apelovať na výrobcu aby nafotil presnejšie a detailnejšie fotografie. Čo sa týka poškodenia produktu je potrebné nahlásiť reklamáciu výrobku. Nemôžeme otvárať balenia od výrobcu a kontrolovať všetky súčiastky, či sú v 100% nom stave. Z tohto dôvodu by mohli zákazníci získať dojem, že im prišiel už používaný tovar. V prípade, že ste mali v balení niektoré súčiastky poškodené je potrebné nahlásiť reklamaciu napriklad prostrednictvom emailu a to na adrese [email protected], prípadne ste mohli na základe zákona odstúpiť od zmluvy do 7-mich dní od obdržania výrboku a naša spoločnosť by Vám vrátila peniaze.

Do dnešného dňa sme neobdržali žiadnu reklamáciu prípadne odstúpenie od zmluvy z Vašej strany.

Je nám samozrejme ľúto, že nie ste s tovarom spokojní ale bez konkretnejšieho podnetu nemôžeme urobiť ďaľšie kroky, či už pri upovedomení výrobcu skrz fotografie alebo výslednej kontroly produktov.

V prípade nejakých nejasností nás neváhajte kontaktovať buď na telefonnych číslach: 0948 516 733 , 046/ 5488128 prípadne na emailovej adrese [email protected].

S pozdravom a prianím všetkého dobrého

Michal Trnavský
    Zákaznícka podpora
    www.okfit.sk

• Rýchla doprava

• serióznosť
    • komunikácia
    • spoľahlivosť
    • žiadne som nenašla

Nanakupovala som tam prvý raz a vždy som sa tam stretla s veľkou ochotou, príjemným prístupom a serióznym jednaním voči zákazníkovi. , čo je medzi slovenskými e-shopmi nie častý jav. Držím palce, aby si udržali tento vysoký štandart. Všetkým odporúčam.

Ďakujeme

• nikde som nenašla takyto vyrobok
    • bolo to jednoduche a kvalitne, značkove
    • som spokojna

našla som tu to čo inde nie pekne , kvalitne,. značkove, komunikovali somnou mailom, telefonicky, vedela som o pohybe mojej objednavky a doručenia...

Ďakujeme

• Katalóg tovaru je prehľadný, ceny vyhovujúce, veľmi rýchla dodávka tovaru, výborná komunikácia.

Nízka cena, rýchla dodávka.
    Obratom mi oznámili, že tovar je objednaný, ponúkli mi iný tovar, ktorému sa obdarovaný potešil viac, ako bol pôvodný.
    Tento obchod som odporúčala známim.
    Odporučila som ho, lebo som bola so všetkým spokojná.

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme a želáme všetko dobré do Nového roku.

• Moznost telefonickej komunikacie, okamzita reakcia

Doporučujem

Ďakujeme

• ponúkajú v akcii na web-e tovar ktorý nemajú na sklade ...zlé, zlé, zlé...

Vážený zákazník,

každý mesiac dávame do akciovej ponuky niekoľko desiatok produktov. Je pochopiteľné že sa počas akcie niektoré produkty vypredajú na základe zníženej ceny. Ak je tovar v akcii do určitého obdobia a počas doby sa vypredá, nechávame ho na našom webe a informujeme našich klientov o danej skutočnosti, nakoľko je možné že tovar ešte doplníme a zákazníci ho teda získavaju v zníženej akciovej cene. O tejto skutočnosti ste bol informovaní, kde Vám boli detailnejšie vysvetlené dôvody, prečo takéto situácie nastávajú.

S pozdravom TEAM OKFIT

• rýchlosť dodania
    • v predajni v mojom okolí takýto tovar nemajú

nemusím čakať na dodanie v klasickom obchode kde mi tovar ukážu iba v katalógu

Ďakujeme

Výborné ceny, výborná komunikácia a rýchle dodanie.

Ďakujeme

• -za tovar mi bola vystavena faktura v hodnote dostupneho tovaru, no na dobierke bola suma aj za tovar, ktory na sklade nemali a ted ami ho neposlali. Vyplatila som teda 37e namiesto 17. Nasledne mi do dvoch dni bol rozdiel vrateni po mojej urgencii. Myslim, ze taketo preslapy by sa stavat nemali, nie kaazdy si to vsimne a je to nefer.
    • -na stranke je uvedene, ze tovar je skladom a po dvoch dnoch od potvrdenia objednavky mi telefonovali, ze tovar nemaju. Kedze to bolo tesne pred vianocami stratila som moznost objednat si tovar inde.

- mozno je to obdobim, kedze je vela objednavok, no ja si uz pred vianocami od nich neobjednam nic. Z troch veci, co mali uvedene skladom, mi nakoniec poslali jednu a aj ten rozdiel ceny a dobierky ma nahneval.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za prejavené pochopenie, že chyba nastala v predvianočnom období, keď sme mali obrovské množstvo objednávok. Sme predsa len ľudia a chyba nastala na našej strane, kde sme Vám omylom z dobierky neodrátali chýbajúce produkty. Ihneď ako ste dostali balík, ste nás informovali o tejto skutočnosti a my sme Vám v ten deň poslali na Váš účet finančné prostriedky, ktoré ste zaplatili naviac. Za túto našu chybu sa Vám ešte raz ospravedlňujeme.

S pozdravom TEAM OKFIT