Vynikajuca rychlost dodania tovaru + cena za dodanie. Komuniacia aj formou SMS. Nie je co vytknut.

Ďakujeme

• Neuvádza, či sú ceny s DPH alebo bez.

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za Vašu reakciu. Zákon, nám prikazuje uvádzať ceny s DPH, teda konečnú sumu, ktorú klient aj platí.

Web okfit.sk slúži na maloobchodný predaj a preto pri produktoch neuvádzame ceny bez DPH, aby sme klientov zbytočne neplietli.

Ďakujeme za recenziu.

• rýchlosť
    • asi by mohli byť problémnz pri reklamácii

pohoda

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme. Nerozumieme však Vašej odpovedi o problémoch pri prípadnej reklamácii. Ak by ste nám mohli poskytnúť viac informácií budeme Vám vďačný. Kontaktovať nás môžete na telefonnych číslach: Tel 046/5488128
    Mobil: 0948516733 alebo na emailovej adrese: [email protected].

Ďakujeme

• kuriér mal v aute veľký neporiadok prehadzoval všetko z jednej strany na druhú. Tovar mal poškodenú krabicu no výrobok bol o.k. Kuriér nevedel sa orientovať v obci musel som ísť pre neho na začiatok obce. Kuriérska služba na h...o !

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za reakciu na správanie sa kuriérskej spoločnosti. Na základe Vašej recenzie sme ihneď kontaktovali zmluvnú prepravnú spoločnosť a informovali o nespokojnosti s konkretnou objednávkou. Naša sťažnosť je momentálne v šetrení priamo v kurierskej spoločnosti.

Našou prioritou je spokojný zákazník a každú nespokojnosť sa snažíme ihneď vyriešiť tak, aby k nej v budúcnosti nedošlo.

Ďakujeme
    -----------------------------------------------------------------------------------------

Dňa 20.5.2013 sme podali oficiálnu sťažnosť prepravnej spoločnosti na základe Vašej negatívnej recenzie. Dovoľujeme si pripojiť oficiálne stanovisko:

Daný kuriér bol opätovne poučený o pravidlách pri doručovaní.
    Za tovar na aute je zodpovedný a v prípade, že sa niečo poškodí jeho vinnou dostane to k náhrade v celej výške škody.

Tento kuriér bol na tomto rozvozovom smere druhý krát a bohužiaľ sa nevedel zorientovať v danej obci.

V mene spoločnosti GEIS SK sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté
    nepríjemnosti.

• velky vyber tovaru
    • dlhá doba doručenia tovaru

skusenosti su celkom pozitivne,kedze to bol moj prvy nakup nemam viac skuseností

• dodacia lehota

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za recenziu, bohužiaľ pri Vašom produkte sme mali skladový výpadok z dôvodu meškania zásielky do výrobcu, za čo sa ospravedlňujeme.

• rýchlosť, dodanie piamo domov

super

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za reakciu a teší nás Vaša spokojnosť. Žiaľ na Heureke znamená 5 najviac bodov a nie najhoršie :-) Z Vašej odpovedi a vyplneni vyplyva, ze ste sa zrejme pomylili. Ale aj to sa stáva.
    Ešte raz ďakujeme.

• nemusim nikde behat pohodovy nakup

pohodovy nakup z domu,

• lacne produkty
    • neviem

som spokojny

• rýchle dodanie tovaru
    • nemá

odporúčam tento obchod

Ďakujeme

• velmi dobra komunikacia s obchodom a ich zamestnancami
    • dobre ceny
    • dopravna sluzba si zamenila adresu dorucenia s fakturacnou adresou

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme, za chybu pri doručení sa ospravedlňujeme.

• pohodlie nákupu z domova
    • dorpava zadarmo
    • tovar mal prísť v určitý deň, kuriéska služba ho bez vysvetlenia dodala až o deň neskôr

samotný tovar je v požadovanej kvalite, OKFIT by si mal dať pozor, s akými dopravcami, resp. kuriérmi spolupracuje, resp. uzatvára zmluvy

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za reakciu. Dnes sme mali rokovanie ohľadne doručovania našich balíkov, nakoľko sme testovali novú kuriersku spoločnosť. Na základe viacerých negatívnych reakcií s dopravou, sme podnikli patričné kroky, aby k takýmto oneskoreniam nedochádzalo.

Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa.

• prehľadnosť stráky
    • dobré ceny
    • rýchle vybavenie objednávky
    • rýchla a lacnejšia doprava

Odporúčam. Rýchle vybavenie a dovoz.A samozrejme dobré ceny.

Ďakujeme

• hlavne preto,lebo je jediny,ktorý sme našli a nežiadal vopred vyplatenie na učet-plati sa pri preberani tovaru,čo mi veľmi vyhovuje.,a po ďalšie,že si neučtuje cenu za dopravu,platila som len cenu tovaru.takže s mojej strany maximalna spokojnosť.Nanajvyš dobierku kurierom upozornia vopred sms-kou,ci mailom.Chvalihodne!
    • zatiaľ nezistene!!

Odporučam,ak im vyhovuje nakup takym spôsobom ako mne/vyšie uvedeným/...

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme. Snažíme sa maximalne výjsť v ústrety zákazníkom a maximálne informovať o stave každej objednávky. Takáto reakcia nás preto veľmi teší.

• Rychlo reaguje na objednavku.

Objednala som modre odrazadlo (ktore propagovali na webe) ale napisali mi ze maju Len cervene a to modre ani nebude.nakoniec som sa rozhodla ze zoberiem aj cervene.zda sa ze drobec Je aj tak spokojny :) a cervene odrazadlo Je pekne a funkcne

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za kladne hodnotenie aj napriek tomu, ze sme Vam 100%-ne nevyhoveli vo Vasej objednavke. :-)

• široký výber
    • pomer cena/kvalita
    • komunikácia zo strany predavajúceho

v porovnaní s inými obchodmi tohto druhu v blízskom okolí najvačší výber produktov...
    komunikatítvy personál ktorý sa vám ozve hneď ako príde tovar do predajne a vy si ho tak môžte vyzdvihnúť čo najskôr bez dalšieho čakania...
    sám som pomerne novým zákazníkom no som so všetkým maximálne spokojný...
    široký výber,dobrá cena,krátka doba dodania,príjemná obsluha...

Ďakujeme pekne :-)

• vedia poradiť

Ďakujeme

• úspora času, rýchlosť dodania
    • netuším

ok

• lacne ceny
    • neviem

ok obchod

• velky vyber tovaru
    • dostupnost tovaru
    • rychlo vybavena objednavka:-)
    • objednam nabuduce a snad nejaku najdem :-))))

odporucam!!!! myslim,ze jedna z najrychlejsie vybavenych objednavok cez net

Ďakujeme pekne.