• Predávajú použitý tovar a bez faktúry.

Reakcia obchodu OKFIT

Veľmi nás mrzí, že sme dostali takéto hodnotenie. Napriek tomu, že všade uvádzame kontaktné čísla na všetkých riadiacich pracovníkov, zákazník nás neinformoval o probléme. Každý kus tovaru, ktorý expedujeme, je v originálnom balení od výrobcu, výrobky nerozbaľujeme práve preto, aby nevzniklo podozrenie z manipulácie s tovarom. Nevylučujeme, že aj napriek tomu môže nejaký výrobok javiť znaky poškodenia, určite nie však používania. Pri akejkoľvek nespokojnosti je nás možné kontaktovať a je našou úprimnou snahou vyriešiť problém k spokojnosti klienta. Vždy je možná výmena tovaru, zľava z ceny tovaru, príp. odstúpenie od zmluvy. Boli by sme veľmi radi, keby nás nespokojný zákazník kontaktoval, aby sme na jeho kritiku mohli adekvátne reagovať k jeho spokojnosti.
    Ako firma, ktorá je na slovenskom internetovom trhu 5 rokov a má tisíce spokojných klientov si pochopiteľne nemôžme za žiadnych okolností dovoliť predávať tovar bez príslušných dokladov o kúpe. Doklady tvoria súčasť zásielky, nachádzajú sa v prilepenej obálke na obale tovaru, na ktorej je umiestnená ešte ďalšia samolepka upozorňujúca výrazným písmom na túto skutočnosť. Taktiež aj v tomto prípade, pokiaľ nás zákazník bude informovať vieme mu samozrejme vystaviť duplicitné doklady.
    Ing. Miloš Trnavský, konateľ spoločnosti

Do česka neposíláte

Reakcia obchodu OKFIT

Akonáhle sme dostali Vašu objednávku, telefonicky sme Vás informovali, že tovar distribuujeme len na Slovensko, ale zároveň sme Vám ponúkli alternatívu českého obchodu, ktorý uvedený tovar tiež ponúka a kde Vás poštovné stojí zlomok toho, čo by ste museli zaplatiť pokiaľ by sme to posielali od nás. Aj napriek tomu ďakujeme za reakciu.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Rebrina nemá popísanú povrchovú úpravu - citujem "povrch ošetrený špeciálnym lakom so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a potu" - povrch nie je vôbec nalakovaný, bočná doska je prasknutá - rozsušená!

neodporúčam

Reakcia obchodu OKFIT

Vážený zákazník, ďakujeme za recenziu.

Všetky informácie uvedené pri produktoch sú dodávané priamo od výrobcu daného výrobku. V prípade, že výrobok nespĺňa uvedené kritéria alebo javí známky poškodenia je možné ho ihneď vrátiť (odstúpenie od zmluvy). Pokiaľ výrobok nespĺňa deklarované parametre, príp. sú parametre viackrát nedodržané, vyraďujme konkrétny produkt z ponuky.
    Bohužiaľ sme takúto informáciu nedostali ešte ani od jedného klienta, tak sme predpokladali dodržanie uvedených parametrov, nakoľko s výrobcom spolupracujeme niekoľko rokov.
    Za prípadne nezrovnalosti sa ospravedlňujeme a v prípade, že chcete výrobok vrátiť, ihneď ma kontaktujte.

Michal Trnavsky
    [email protected]
    0903 566 686

• Na stránke nebol uvedený výkon motora stroja. Stroj je výkonovo veľmi slabý.

Vážený zákazník,

kompletný popis výrobku, ktorí ste si vybrali dodáva priamo výrobca trenažéra. V prípade záujmu, by sme Vám výkon pred objednávkou zistili. Žiaľ žiadny podnet z Vašej strany sme nemali. Objednali ste si základný model v danej kategórií trenažérov a z tohto dôvodu nemusí vyhovovať Vašim špecifickým požiadavkám. Takýmto nepríjemnostiam sa dá predísť kontaktovaním nášho tímu pred objednaním tovaru, ku ktorému máte špecifické otázky.

Mrzí nás, že neodporúčate náš obchod aj keď sme Vám dodali Vami vybraný produkt v lehote, ktorú uvádzame pri výrobku.

Ďakujeme za recenziu.

• Neochota pracovníčky apsolútna ignoracia a hlavne ked je napísané do 3 až 5 dni tak to nieje 10 dni.Ešte som sa s takým prístupom nestretol.

NEODPORÚČAM nikomu našiel som aj lepšie ceny a dodacie lehoty max na druhý den.A ešte aj tá komunikácia.Dovidenia

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu obchodu. Dovolíme si objasniť vzniknutý problém pri Vašej objednávke. Objednali ste si tovar, ktorí sme mali vypredaný, avšak sme očakávali naskladnenie. Doručenie tovaru sme mali stihnúť do 5 dní ako uvádzame pri danom produkte. Žiaľ nám meškala zásielka tovaru od výrobcu. Ihneď ako sme dostali spomínanú informáciu o meškaní zásielky, sme Vás telefonicky kontaktovali a vysvetlili danú situáciu. Tovar by ste dostali až na 6-ty pracovný deň, preto sme Vám ponúkli alternatívny produkt v predstihu, so zľavou, o ktorí ste neprejavili záujem. Následne ste objednávku stornovali.

Bohužiaľ sa výpadkom tovaru nedá predísť a ihneď pri zmene situácie kontaktujeme zákazníka a hľadáme spoločné riešenie. Pre Vás nebolo riešenie ani neskoršie dodanie tovaru o 1 pracovný deň, ani ponuknutá zľava na alternatívny produkt, za čo sa ospravedlňujeme.

Pevne veríme, že ste si našli iný obchod, ktorí mal uvedený produkt na sklade a budete spokojní.

Michal Trnavský
    [email protected]

• ponúkajú v akcii na web-e tovar ktorý nemajú na sklade ...zlé, zlé, zlé...

Vážený zákazník,

každý mesiac dávame do akciovej ponuky niekoľko desiatok produktov. Je pochopiteľné že sa počas akcie niektoré produkty vypredajú na základe zníženej ceny. Ak je tovar v akcii do určitého obdobia a počas doby sa vypredá, nechávame ho na našom webe a informujeme našich klientov o danej skutočnosti, nakoľko je možné že tovar ešte doplníme a zákazníci ho teda získavaju v zníženej akciovej cene. O tejto skutočnosti ste bol informovaní, kde Vám boli detailnejšie vysvetlené dôvody, prečo takéto situácie nastávajú.

S pozdravom TEAM OKFIT

• -za tovar mi bola vystavena faktura v hodnote dostupneho tovaru, no na dobierke bola suma aj za tovar, ktory na sklade nemali a ted ami ho neposlali. Vyplatila som teda 37e namiesto 17. Nasledne mi do dvoch dni bol rozdiel vrateni po mojej urgencii. Myslim, ze taketo preslapy by sa stavat nemali, nie kaazdy si to vsimne a je to nefer.
    • -na stranke je uvedene, ze tovar je skladom a po dvoch dnoch od potvrdenia objednavky mi telefonovali, ze tovar nemaju. Kedze to bolo tesne pred vianocami stratila som moznost objednat si tovar inde.

- mozno je to obdobim, kedze je vela objednavok, no ja si uz pred vianocami od nich neobjednam nic. Z troch veci, co mali uvedene skladom, mi nakoniec poslali jednu a aj ten rozdiel ceny a dobierky ma nahneval.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za prejavené pochopenie, že chyba nastala v predvianočnom období, keď sme mali obrovské množstvo objednávok. Sme predsa len ľudia a chyba nastala na našej strane, kde sme Vám omylom z dobierky neodrátali chýbajúce produkty. Ihneď ako ste dostali balík, ste nás informovali o tejto skutočnosti a my sme Vám v ten deň poslali na Váš účet finančné prostriedky, ktoré ste zaplatili naviac. Za túto našu chybu sa Vám ešte raz ospravedlňujeme.

S pozdravom TEAM OKFIT

• doba doručenia
    • 1.neinformovanosť o dni doručenia
    • 2.výrobok nezodpovedá popisu ani obrázku-neoprénové činky namiesto vinylových
    • 3.nemožnosť doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty

Objednala som si vinylové činky 2x2kg, nalákala ma pomerne nízka cena v porovnaní s ostatnými obchodmi.
    Doručenie trvalo až 10 dní, pričom informácia o dni doručenia spočívala v tom, že mi prišiel mail o tom, že zásielka bola vyexpedovaná. Takže som bola nútená znova sa hrabať v obchodných podmienkach na stránke a tam som zistila, že:dodacia lehota do 24 hodín od expedovania zásielky. E-mail mi prišiel cca o 11 AM, takže som čakala do 11 AM nasledujúceho dňa, zásielka však neprišla. Potom som však kvôli neodkladným povinnostiam nemohal zotrvávať naďalej doma, takže telefonát kuriéra ma zastihol asi o 13:00 a dohodli sme sa, že príde na druhý deň.
    Predmetom objednávky boli vynylové činky 2x2kg, ktoré však nie sú vinylové, ale neoprénové a vyzerajú úplne inak ako na obrázku. Tovar nebudem reklamovať, lebo už na Vás nemám nervy.