• Prehľadnosť, veľkí vyber tovaru, slušné ceny, rýchle dodanie, komunikácia so zákazníkom
    • Zatiaľ žiadne som nepostrehol

Určite môžem odporučiť. Každý fanúšik fitnes si tu určite vyberie to svoje. Aj ceny celkom slušné a tovar je rýchlo dostupní. Ak budem ešte niečo dokupovať tak sem určite ešte zavítam.

Ďakujeme

• komunikácia s klientom, prehľadnosť
    • neviem o žiadnych

odporúčam

Ďakujeme

• Vybral som si tento obchod, lebo doba dodania bola najkratšia a doprava zdarma. Aj keď na stránke heureka bola doba dodania do 3 dní a na Vašej stránke 2 až 4 čo ste aj splnili.

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme, a ďakujeme za informácie ohľadne dvoch typov doby dodania. Žiaľ nedajú sa nám skĺbiť intervalové termíny s portálom Heureka. Ak v budúcnosti nastane zmena, určite budeme mať informácie ešte presnejšie.

medzi mojou objednavkou a dorucenim boli Velkonocne sviatky, cize tovar mi bol doruceny nasledujuci pracovny den

Ďakujeme

vsetkym len odporucam,kupovala som krvy krat a nebol ziadny problem

• výhodné ceny

Ďakujeme

• cenova ponuka je vyhodna
    • vzhladom k tomu, ze to bol moj prvy nakup v tomto obchode, tak okrem toho ze v popise vyrobku boli farby modra a cervena a vyrobok prisiel v striebornej farbe nemam ziadne vyhrady, snad mozno este dodacia lehota by mohla byt kratsia...

dobry

Reakcia obchodu OKFIT

Ďakujeme za Vašu reakciu. Ohľadne dodania výrobku v inom farebnom prevedení sme nemali žiadnu informáciu. Samotný popis a farebné prevedenie nám poskytuje výrobca. O zmene farby sme neboli informovaný a je nám úprimne ľúto takejto zámeny. Z tohto dôvodu Vám výrobok samozrejme vymeníme za iný farebný variant, bez ďaľších nákladov. Stačí ak nám tovar zašlete späť. Pre bližššie informácie nás v prípade záujmu neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948 516 733, 046/5488128 alebo na emailovej adrese [email protected].

Za nepríjemnosť sa ospravedlňujeme.

Michal Trnavsky

Nenakupujem často cez internet,ale s tymto nakupom som bola velmi spokojna. Či to bolo oznamenie v akom štadiu sa objednavka nachadza,alebo aj samotny termin dodania.
    Popis vyrobku jasny,stručny obsiahnute čo som potrebovala vedieť. Určite by som tento obchod odporučila svojim zmanim a vlastne aj ostatnym.
    Ďakujem...

Ďakujeme :-)

• Možnosť telefonickej komunikácie, okamžitá reakcia

odporúčam tento obchod, výborná komunikácia, rýchla dodávka

• super ceny

Ďakujeme

dobré ceny tovaru i dopravy, rýchlosť dodania tovaru, informovanosť o stave objednávky, dobrá komunikácia
    ODPORÚČAM

Ďakujeme

• jednoducha komunikacia, rychle dodanie, najlacnejsie dorucovanie.

samozrejme by som odporucala tento obchod aj ostatnym, a mozno v blizskej buducnosti si este nieco objednam.

• veľmi dobré ceny

s obchodom som spokojná,len mi trochu prekážalo,že krabica s tovarom bola otvorená,nebola prelepená ani previazaná špagátom alebo páskou, bola s ňou zlá manipulácia.

Reakcia obchodu OKFIT

Vážený zákazník, niekedy sa pri rozvoze stane, že pásky okolo krabíc sa pretrhnú. Vplyv na samotný tovar to nemá. V prípade, že by v balení chýbali niektoré súčasti, alebo by bol tovar poškodený, nás neváhajte ihneď kontaktovať na tel. čísle 0948 516 733, pripadne 046/548 81 28 alebo na emailovej adrese [email protected].

• dobrá cena tovaru
    • dobrá cena a rýchlosť doručenia

Odporúčam tento obchod

Ďakujeme

tovar bol doručený,ale po vybalení sme zistili, že jedna tyčka,ktorá upevňuje kolieska je kratšia a sú v nej menšie vyvrtané diery do krorých sa šróbujú kolieska. č.objednávky je 17484. 3-krát sme telefonicky reklamovali chybnú tyčku, ale doposiaľ nám nebola doručená. Tovar nevieme používať.
    Za porozumenie ďakujeme.
    Mgr. Hudáková Anna

Vážený zákazník,

na základe Vašej recenzie na náš obchod sme ihneď prešetrili Vašu telefonicku reklamáciu. Žiadnu sme u nás neevidovali a preto sme sa s Vami spojili telefonicky. Zistili sme, že ste kontaktovali priamo servisné stredisko výrobcu, s ktorým ste sa dohodli na zaslaní chybnej súčiastky. Následne bol problém v konaní servisného strediska a nie nášho obchodu. Po našej urgencií, mala byť nefunkčná súčiastka odoslaná nasledujúci deň priamo k Vám.

Ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém ale bohužiaľ nie je v našich silách kontrolovať či su v baleniach od výroby všetky súčiastky v poriadku. V prípade akýchkoľvek problémov alebo nahlásenia reklamácií, neváhajte kontaktovať priamo náš obchod na tel. čísle 0948 516 733, pripadne 046/548 81 28 alebo na emailovej adrese [email protected]. Často vieme prípadné reklamácie urýchliť, nakoľko máme s výrobcom nadštandartné vzťahy ako najvačší slovenský odberateľ.

Pevne veríme, že budete s výrobkom, po výmene súčiastky spokojný.

Michal Trnavsky

• rychle vybavenie a dorucenie

cena je fajn a dlzka dodania

• NEINFORMOVANOST O ONESKORENI DODANIA TOVARU

Vážený zákazník,

od Vás sme obdržali objednávku v piatok dňa 1.2.2013 v nočných hodinácha o 23:25. Ihneď prvý pracovný deň t.j. 4.1.2013 si kolegyňa prevzala Vašu objednávku a informovala Vás o dostupnosti tovaru.(mail zo dňa 4.1.2013 v čase o 9:08) Kolegyňa Vám ponúkla lacnejšiu alternatívu produktu, ktorý ste si vybrala a čakala na Vašu odpoveď či môže objednávku ihneď expedovať. Včera dňa 20.1.2013 Vám kolegyňa 2x telefonovala na Vaše telefónne číslo, že sme od Vás nedostali žiadnu spätnú odpoveď. Nikto telefonát nezdvíhal, netelefonoval naspäť a do dnešného dňa nemáme od Vás žiadnu odozvu.

Z týchto dôvodov Vašu objednávku nebudeme expedovať až do Vašej reakcie s našim expedičným oddelením.

Je nám ľúto, že ste negatívne ohodnotili náš obchod, ale dištancujeme sa od neinformovanosti a od oneskorenia dodania tovaru, ktorí máme stále pripravený na okamžitú expedíciu.

V prípade nejakých nejasností nás môžete kedykoľvek kontaktovať na telefonnych číslach: 046/ 548 81 28 alebo 0948 516 733, alebo prostredníctvom emailu: [email protected]

Za TEAM OKFIT Michal Trnavsky

V tomto obchode som nakúpila hlavne kvôli výhodnej cene tovaru a tiež dopravy.
    Bola som spokojná aj s dodaním tovaru,ktorý mi bol doručený už do 24 hod. a práve preto som už obchod odporúčala a budem odporúčať ďalej.

• najvýhodnejšia ponuka

Tovar mi bol doručený v stanovenom čase a som veľmi spokojná,určite nakúpim aj nabudúce.