• Rychle dodanie
    • Ochota, super komunikacia

Nema

NIKO SK

• Neuvedene dostupnosti tovaru na webe. Ziadny mail o prijati-neprijati objednavky. Neprofesionalny pristup, klamanie, komunikacia-pan zlozil s uz sa neozval. Objednavka nevybavena.

Na Silvestra som objednala v tomto obchode ohnostroj. Jeho dostupnost som si telefonicky overila na t.c. lebo na stranke nebola uvedena a tiez mi neprisiel ziadny potvrdzujuci mail k objednavke. Pan ma uistil ze ohnostroj do Silvestra pride a posielaju ho osobnym prepravcom. Spolahla som sa na jeho slova 31.12. poobede mi dosla trpezlivost. Pan mi sice zdvihol no ked zistil o co ide zlozil. Tak sme zazili prvy rok bez ohnostroja. Deti sklamane a dospeli vytoceni totalne neprofesionalnym pristupom a zavadzanim predavajuceho. Objednajte inde vyhnete sa neprijemnostiam. Nevidim dovod povedat nemame alebo nestihame nedorucime prepacte. Tak objednam inde a hotovo ale toto?! Hanba
    Neda sa tu odpovedat na reakciu obchodu na co sa zjavne arogantny pan pri odpovediach na negativne recenzie spolieha a tak dodavam cez upravu textu ze objednavka bola vytvorena 4dni pred Silvestrom( bezne dodanie tovaru skladom trva 2-3 prac dni-preto som si radsej telefonicky overila ci stihne prist. Ani po prislube nebol dodany.

Reakcia obchodu NIKOSK

Aby neboli deti sklamane a dospeli vytoceni prosím objednávku poslať skôr a nie 2 dní pred Silvestrom

• Rychlost dodania

NIKO SK

Na stránke akože mali na sklade 20 kusov, ale obchod mi zrušil objednávku lebo ževraj nemajú

Reakcia obchodu NIKOSK

Na stránke nikdy nepíšeme koľko máme kusov. Mali sme 18 kusov.

• Veľký výber kade čoho. Dobre ceny+

Ochotný zamestnanci. Pri reklamácii promptne zareagovali. Veľká ochota. Vybavene hneď.

NIKO SK

Tovar prišiel perfektne zabalený.

NIKO SK

petardy boli navlhnutee, vysypane.. nefunkcne........ hrozne nieco....

Reakcia obchodu NIKOSK

Petardy boli v originálnom balení zabalené vo fólii. Ak boli v originálnom balení nemohli byť vysypané. Niečo hrozné ak niekto vymýšľa. Petardy boli bez knotu ak sme zavolali zákazníkovi povedal, že chce s knotom, že niekde videl že majú knot. Tu je hlavný problém a nie že petardy sú zlé.

• Dobré ceny
    • Neprehľadné vyhľadávanie v e-shope, po zadaní názvu nevyhľadá správne produkty
    • drahé poštovné

• Ok všetko v poriadku

všetko O..K.

• Rýchle vybavenie

Všetko OK

NIKO SK

• Rýchlosť vybavenia objednávky.
    • Tovar bol riadne zabalený tak , ako má byť.

Podľa mňa super obchod, ktorý posiela tovar , ešte v deň objednávky. Nákoleníky prišli aj v originálnom balení. Nieje nič čo by som vytkol.

• Rýchle dodanie tovaru
    • priaznivá cena

• rychle vybavenie objednavky
    • bezproblemova komunikacia
    • prehladna stranka
    • nie je problem zavolat a zistit si informacie, ochotny personal

Nenakupoval som prvy krat, a som maximalne spokojny s internetovym obchodom NikoSK. Rychle vybavenie a spolahlivost, co mi vyhovuje. Som maximalne spokojny s mojimi nakupmi a naradim, ktore som tu nakupil. Urcite odporucam obchod nakolko je velmi seriozny. Urcite to nie je moj posledny nakup.

• Bezproblemova a ustretova kominikacia
    • Rychle dodanie

• Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia

Ihneď po objednávke mi z obchodu volali a informovali ma, že objednávku odosielajú. Na druhý deň som mal tovar doma a to je obchod na opačnom konci Slovenska.

• Bezkonkurenčné ceny

• Rýchle dodanie tovaru