NIKOSK

• 2,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie NIKOSK

Zeus

Pridané: 23. júla 2016

Obchod komunikácia v pohode ale tovar bol zle popísaný. Liaheň nemala žiadnu A a B nádržku na vodu ani sledovač či upravovač vlhkosti. Vodu pridávam viac krát za deň injekčnou striekačkou a musela som kúpiť hygrometer.. Inak ok, made in China

JANCI

Pridané: 21. júla 2016

• CENA
  • KOMUNIKACIA.OBJEDNAVKA MI NEBOLA DORUCENA KOMPLETNA,PRITOM MAIL MI PRISIEL,ZE POSIELATE VSETKO A NA STRANKE BOL TOVAR VEDENY SKLADOM.STACILO ZAVOLAT A BOL BY SOM SI OBJEDNAL PODOBNY TOVAR

Pridané: 15. júla 2016

• rozumne ceny
  • nevedia čo majú na sklade

Tovar nemali skladom aj keď na stránke uvádzali že majú. Po 3 dňoch od objednávky mi oznámili že ho vedia objednať o 20 dní.

Reakcia obchodu NIKOSK

Tovar sme mali skladom, len sa nám vypredal. O termíne kedy vám môžeme tovar dodať sme vás informovali.

makitak

Pridané: 3. júla 2016

objednal som makitu 9020RF a dosla makita 9020R, predajca ma vôbec neinformoval o zmene a pritom na ich webovej stranke je dany model skladom, myslim ze to nebolo od neho seriozne, vzhladom na to ze som ju surne potreboval tak som bol nuteny robit s takou aka dosla, takze ju uz posielat spat nemozem no viem ze uz od daného predajcu nakupovat nebudem, darmo okabatit sa uz nenecham.

Reakcia obchodu NIKOSK

Uhlová brúska 9020RF je to isté ako 9020R, môžete si to overiť aj u dovozcu Makity - Makita s.r.o. Banská Bystrica tel.048-4161 772. Ja by som si to najskôr overil a až potom nadával, že vás niekto okabatil. Potrebovali ste ju súrne nemusíte nám ani poďakovať, že sme vám ju odoslali do 24 hod. stačí ak nám vynádate.

buba

Pridané: 3. júla 2016

• Tovar ktory som si objednal bol potvrdeny a odoslany no popri tom ho nemali ani skladom. Povazujem to za nekorektne a nezodpovedne. Neboli ochotny ani zavolat. Viackrat si tu uz urcite nebudem nic objednavat.

Reakcia obchodu NIKOSK

Ak si niekto objedná tovar 12.6. a chce ho prevziať 30.6. a nedá sa k nemu ani dovolať a tovar mu mešká 1 deň nech potom zbytočne nenadáva. Tovar sme mali nachystaný.

Marek

Pridané: 27. júna 2016

• cena, záruka Makita- oficiálny predajca
  • neviem

po kúpe pokosovej píly Makita mám síce záručný list a dodací list, ale tovar doposiaľ neprišiel. Zatiaľ som ho neplatil, ale potrebujem pracovať, no nemám s čím. Po 2 telefonátoch mi bolo povedané, že zlyhal dopravca a že zajtra obdržím tovar( to b bolo ešte minulý týždeň )tak čakám, ale neviem dokedy... Inak komunikujú, telefón zdvíhajú, len ten efekt je malý. Nechcem zatracovať obchod, možno je to ojedinelý problém, tak uvidíme.

Alica

Pridané: 20. júna 2016

odporúčam

majo

Pridané: 13. júna 2016

• cena v porovnaní s konkurenciou
  • na stránke obchodu bolo uvedené, že tovar skladom a nebolo to tak, ale pomerne rýchlo tovar zohnali a odoslali

Doporučujem nákup v tomto obchode

EX

Pridané: 13. júna 2016

• Cena?
  • Komunikácia, aktuálnosť stránok. Tvrdia, že majú skladom to, čo v skutočnosti nemajú.

Pokus a omyl

Reakcia obchodu NIKOSK

Keby ste mohli napísať presnejšie čo nemáme a aké pokusy robíte.