Tovar som si objednal a hneď aj zaplatil cez GoPAY. V čase keď som objednával tovar bol piatok večer a v sobotu mi prišiel od nich mail že neevidujú platbu za tovar, napísal som im obratom mail že tovar je zaplatení a poslal aj fotku o zaplatení pretože peniaze mi s účtu odišli ešte v piatok. Samozrejme že oni mi v pondelok poobede zrušili objednávku aj keď som im volal že tovar je zaplatení. Absolútny nezáujem o zákazníka nechali ma ísť do banky aby som si platbu poriešil sám a aj v banke mi povedali že mám počkať platba im príde.
    Komunikácia s obchodom nula bodov ak je nejaký problém namiesto toho aby zákazníkovi pomohli a hľadali spoločne riešenie zrušia mu objednávku a viac ich nezaujíma.
    Na dnešnú dobu je ich prístup úbohý!!!

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že nastaly tyto komplikace. Bohužel jste platbu poslal na jiný bankovní účet než jaký jste měl v pokynech k platbě uvedený a z tohoto důvodů jsme platbu neevidovali. Z důvodu neuhrazení objednávky ji systém stornoval.
    Není bohužel v našich silách Vámi špatně zaslanou platbu řešit s vaší bankou. Našli jsme ale společné řešení a již je vše v pořádku.

Děkuji za pochopení.

• Rychlo dorucene.
    • Tovar som si objednaval ako novy ale prisla mi otvorena krabica (ta tovarenska), bez tovarenskej pecate. To znamena, ze som dostal tovar, ktory v minulosti niekto pouzil a vratil.

Moj prvy a posledny nakup v tomto eshope.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

na našem webu prodáváme pouze nové, originální produkty od výhradních distributorů daných značek. Bohužel ne všechny výrobky mají ochranné pečetě.

Děkuji za pochopení.
    Váš tým Nazuby.eu

• zubná sprcha oral-b prišla v krabici bez nálepiek originality, teda musela byť otvorená dávno pred tým než mi ju poslali.
    • horný kryt mal odlomené úchyty - predpokladám že výrobok buď niekto použil alebo vrátil
    • tovar reklamovať nebudem lebo funguje ale z tohto eshopu už viac objednávať nebudem.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že jste nebyl spokojen s dodaným zbožím. Bohužel ne všechny výrobky mají nalepenou pečeť tak jako právě vámi zakoupená ústní sprcha. Všechny výrobky, které nabízíme jsou orginálně zabalené a neotevřené.

Pokud nejste s dodaným výrobkem spokojen, můžete nám ho vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze.

Váš tým Nazuby.eu

Som maximálne sklamaný . V objednávke bolo garantované doručenie do piatku no ani po víkende v pondelok nič až streda ….obchod sa vyhováral na kuriérsku službu

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že mělo dodání vašeho balíčku zpoždění. Bohužel pokud má výdejní místo plnou kapacitu může nastat zpoždění při doručení balíčku.

Váš tým Nazuby.eu

• v rychlom porovnani najvyhodnejsia cena
    • objednavka vytvorena a slubena doprava pred vianocami (cca do troch dni) v stredu. realne prisla az v sobotu, teda den pred vianocami. to nam znacne skomplikovalo situaciu. volali sme do eshopu, kde nam jasne vysvetlili postup - za to moze prepravca. mozeme tovar stornovat. spoja sa s dopravcom a ozvu sa. nikto sa neozval, ziadne prepacte, nehnevajte sa, ako roboti...okej, vsetci chapeme kurieri toho maju vela, ale nebudem slubovat nieco, co nedokazem vyriesit.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že doručení vašeho balíčku bylo se zpožděním. Kontaktujte nás emailem [email protected] a dámě Vám slevový kód na další nákup jako omluvu.

Věřím, že při dalším nákupu bude všechno v pořádku.

Váš tým Nazuby.eu

Tovar mi doručili na úplne iné miesto než som si vybrala a aj to celkom dlho trvalo.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

mrzí mě, že jste balíček měla na jiném výdejním místě. Pokud je Vámi vybrané výdejní místo plné, přesměruje přepravní společnost balíček na jiné nejbližší výdejní místo k Vámi původnímu vybranému, aby měl zákazník balíček co nejdříve.

Váš tým Nazuby.eu

Balik od dopravcu bol mierne natrhnury/poskodeny predpodkladam ze sa s nim nemanipulovalo ako by sa malo. Samotne balenie od kefky nemalo lepiacu plombu co vo mne evokuje ze uz bolo balenie otvorene. Taktiez samotne vnutro balenia puzdro ako aj kefka boli zaspinene od prachu a papierovych ciastociek co ma este viac utvrdzuje ze dane balenie uz niekto otvaral a manipuloval z obsahom.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

mrzí mě, že byl balíček poškozený. Pokud k tomuto dojde, tak balíček nepřebírejte a kontaktujte nás prosím emailem [email protected] a my Vám pošleme balíček nový. Ne všechny výrobky jsou ošetřeny průhlednou pečetí.

Váš tým Nazuby.eu

• Na obrázku bol plyšák k zubnej kefke ktorú som zakúpila ale plyšák nedostanete lebo oni ho ho nedávajú som veľmi sklamaná .Preto neodporúčam

Reakcia obchodu Nazuby.eu

plyšáka Sparklyho dostanete po registraci u Philips.cz. Přihlaste se podle postupu na webu https://www.philips.cz/c-w/promotions/darek-plysak-sparkly.html.

Váš tým Nazuby.eu

• Tovar mi dorucili na uplne inu adresu, ako som si zadal v objednavke. A cestovat za nim pol mesta teda nemienim, ked som to mohol mat len cez cestu, kde byvam.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

bohužel v předvánočním čase jsou Z-boxy extrémně přetížené a pokud jsou i po třech pokusech doručování plné, přepravní společnost je doručí do nejbližšího výdejního místa Vámi původního.

Váš tým Nazuby.eu

• Týždeň čakám na zubné kefky. To aj obyčajným listom by som ich mal

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že čekáte takto dlouho na zboží. Bohužel došlo ke zpoždění na straně přepravní společnosti.

Věřím, že je již vše v pořádku.

Váš tým Nazuby.eu

Prišlo mi niečo celkom iné ako som objednal.
    Vraciam zásielku a ruším zmluvu.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že jste dostal jiné zboží. Kontaktujte nás prosím emailem [email protected] a problém vyřešíme.

• nevedia dodržať termíny

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že jste nedostal svůj balíček včas. Někdy jsou bohužel kapacity výdejních míst plné a může tak dojít ke zpoždění doručení balíčku. Kontaktujte nás prosím emailem [email protected] abych Vám jako omluvu mohla dát slevový kód na dopravu zdarma na další nákup.

Váš tým Nazuby.eu

• Mrzí ma moje hodnotenie, ale keďže nie každý má možnosť platiť kartou, ako aj ja, je váš tovar pre mnohých nedostupný!

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Dobrý den, platba kartou je pouze jedna z možností, kterou nabízíme. Můžete si zvolit platbu bankovním převodem nebo za malý poplatek i platbu na dobírku.

Vaše Nazuby.eu

Zla cena na eshope a nesplnenie ich obchodnych podmienok. Cena za tovar mi bola vratena,obchod zruseny,bez mojho suhlasu. Pricom v obch.podm. uvadzaju,ze kupujuci sa stava vlastnikom tovaru po zaplateni. Zaujimave,ze si robia,co chcu.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit v případě, že u objednaného zboží byla kupní smlouva sjednána na základě mylně zobrazené kupní ceny, za kterou se především považuje kupní cena, která byla zjevně mylně určena administrativním či technickým opatřením správy e-shopu. Telefonicky jsme se Vám nedovolali a tak jsme Vám písemně nabídli slevu 20% na produkt z běžné prodejní ceny zboží, kterou jste nám bohužel nepotvrdila.

Vaše Nazuby.eu

Nikomu nedoporučujem tento e-shop/NaZuby.eu zrušili my objednavku to ste ešte nepočuli z dovodu citujem očividne nezmyselne nízkej ceny .Najprv si nieco objednate viacej kusov /zubne pasty /a oni že cena je nizka chcela som zaplatit cez učet ale bol česky nezobralo my to tam, takže som tam volala nech to pošlu na dobierku ,že samozrejme ano vporiadku . Nezabudla som sa opytat že cena je velmi dobra či nahodou tovar nieje pred zarukou .Ich odpoved znela že nie ale niekedy dodavatel zniži cenu.Takže super poobede telefonat s takou aroganciou od nich to som sa ešte nestretla nikde že rušia objednavku ,že my to oznamuju tak rozhodol pan veduci.Samozrejme som volala aj na inšpekciu a tam my povedali že tovar je moj až po zaplateni.Takže super.V obchodnych podmienkach maju ak nahodou zruši eshop objednavku musite aj vy suhlasit alebo dojde k dohode .Takže mily moji davajte si pozor odkial objednavate a tymto pozdravujem aj cele vedenie e-shopu Nazuby.eu dakujem za ochotu od pana veduceho

Oklamali ma poslali upne iný tovar ale peniaze som musel zaplatiť vopred z karty ale uz sa t viac neda dovolať. Vsetkym hivorim o tejto stranke ze su pidvodnici

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Dobrý den, velice mě mrzí pokud ve Vaší zásilce došlo k záměně zboží. Neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince +420 380 831 831 od 8.00-16.00 nebo emailem [email protected].

Pasta Apacare ne bola dorucena

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Dobrý den, velice nás mrzí, že k této chybě došlo. Neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince +420 380 831 831 nebo emailem [email protected], abychom Vám pastu mohli ihned doposlat.

• Promptne zaslanie

Modré medzizubné kefky z jedného balenia boli zle zabalené, porozhadzované a tým pádom som si ich z balíčka vybrala ohnuté. O hygiene (že si s nimi mám čistiť medzizubné priestory) ani nehovorím..

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Dobrý den, velice nás mrzí, že se pytlíček s kartáčky roztrhl. Neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince +420 380 831 831 nebo emailem [email protected] a pošleme Vám samozřejmě nové balení.

• Blbosť nebieli to

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Dobrý den, mrzí mě, že nejste s výrobkem spokojený. Prosím, kontaktujte nás na naší zákaznické lince +420 380 831 831 nebo emailem [email protected], abychom mohli tuto situaci vyřešit.

Vaše Nazuby.eu

Tovar mi po týždni neprišiel, mal by doručený v utorok, je nedeľa, stále tovar nemám!

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Dobrý den, velice mě mrzí, že došlo ke komplikacím při doručení balíčku. Prosím, kontaktujte nás na naší zákaznické lince +420 380 831 831 nebo emailem [email protected]., abychom Vám mohli vykompenzovat tuto komplikaci.