Produkt nie je taky ako som čakal, ale najväčší problém bol v doručovaní. Pokiaľ budete spolupracovať so spoločnosťou intime už si u vás nič neobjednam. Namiesto doručenia balíka, balík zostal v depe bez akéhokoľvek kontaktovania. Keď som sa informoval čo sa deje, povedali mi že majú problémy s kuriérom a nevedia kedy mi bude zásielka doručená. Musel som si pre tovar ísť do depa osobne, kde prebratie tiež nebolo jednoduché. Neskutočné

Reakcia obchodu Nazuby.eu

ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Skutočne nás mrzí, že ste mali pri doručovaní Vašej zásielky nepríjemnosti. Balíčky sú na Slovensku doručované prostredníctvom spoločnosti Slovak Parcel Service a v prípade, že balíček nie je doručený v predpokladaný deň a vzniká omeškanie, zákazník je o tejto skutočnosti informovaný. Preto by sme Vás chceli uistiť, že šlo o výnimočný prípad. Dúfame, že napriek tejto nepríjemnej skúsenosti ste s našimi produktami spokojný. Pekný deň, Nazuby.eu

Nepáčilo sa mi, že úmyselne odtrhli na krabičke časť, kde mal byť dátum spotreby. Z čoho usudzujem, že to je po záruke ale riskujem to aj tak a používam to. Ale beriem to ako úbohé od nich.

Reakcia obchodu Nazuby.eu

Hezký den, mrzí nás, že jste s nákupem nebyl spokojený. Bohužel se nemůžeme vyjádřit, aniž bychom znali podrobnosti. Pokud byste měl zájem, neváhejte nám napsat (např. zaslat fotodokumentaci) na [email protected] a jistě se nám to povede vyřešit. Děkujeme a zdravíme! Nazuby.cz

Boli sme na dovolenke a v pondelok sme objednali a zaplatili za kefky a ustnu vodu. Prisiel mi e-mail, ze tovar bol odoslany a spravidla dorucuju na druhy den. Ked ani v piatok tovar nedorazil, rano som im volala. Sledovanie tovaru je o nicom, neukaze, kde tovar je, len ze je v preprave. Vraj to preveria a daju vediet. Nik nevolal spat, nepisal, tovar neprisiel. Nabuduce radsej zajdeme do mesta na nakup! V piatok vecer som pisala mail s tym, ze chcem presmerovat zasielku na inu adresu, ci a kedy dorazi, neviem ...

Reakcia obchodu Nazuby.eu

ďakujeme Vám za Vašu reakciu. Vaša objednávka bola skutočne odoslaná na druhý deň po jej prijatí. Omeškané doručenie bolo spôsobené na strane prepravnej spoločnosti. V každom prípade sme po tom, ako ste nás kontaktovali, situáciu u dopravcu preverovali, žiaľ odpoveď prišla až nasledujúci pracovný deň. Momentálne je zásielka späť na ceste k nám a bude Vám doručená na Vami určenú adresu.
    Prepáčte prosím ešte raz za nepríjemnosti a ďakujeme Vám za pochopenie. Napriek tejto nemilej situácii dúfame, že s našimi produktami budete spokojná.

• Majú v ponuke tovar a potom volajú,že ho nepošlú. Objednávku som vytvorila a doobjednala som viac veci kôli poštovnemu zadarmo. Daný tovar mi NEBOLI OCHOTNÝ poslať dodatočne. Takže musím čakať mesiac, kým mi to celé pošlú.. ak nebudú volať,že zasa niečo nemajú..

Krásný den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Domnívali jsme se, že se nám po konzultaci povedlo najít společné řešení ku spokojenosti obou stran, ale jak je vidno, vždycky je ještě prostor pro zlepšení :) Věřte, že se snažíme maximálně vyhovět požadavkům našich zákazníků – pokud je to jen trochu možné. Doufáme, že už vše proběhne bez komplikací a naše zboží Vám nakonec udělá plno radosti.

• platiť 5€ postovné ,

Rada som objednívala alae za 5€ poštovné ,nebudem

Krásný den,

Vaše rozhodnutí samozřejmě respektujeme, jen si pro případné ostatní čtenáře dovolíme upravit, že cena za dopravu je nižší, než uvádíte. Konkrétně 3,99 € (Slovak Parcel Service) a 2,49 € (Zásielkovňa). Více informací o možnostech doručení naleznete případně zde: https://www.nazuby.eu/doprava

Nazuby

• Nakoľko objednaný tovar k dnešnému dňu, t.j. 13.04.2021 nebol doručený, resp. nebola doručená výzva na jeho prevzatie,nie je možné službu hodnotiť!

Pěkný den,

pokud vyvstal jakýkoliv problém s doručením balíčku, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu, která jej okamžitě začne řešit. Problém může být například v chybně uvedeném telefonním čísle. Stačí se ozvat přes [email protected] anebo +420 380 831 831.
    Děkujeme a věříme, že balíček v pořádku dorazí! :-)

• Peniaze posielate do zahraničia

Nebola som spokojna s pristupom Vasej zamestnankyne, ked som sa stazovala na pristup kuriera. (poslala som Vam email). U Vas uz nakupovat nebudem, takto si nepredstavujem online predaj.

Krásný den,

děkujeme za zpětnou vazbu, vážíme si jí. Jak jste již řešila s kolegyní z podpory, bohužel není zcela v našich silách ovlivnit přístup kurýrů přepravní společnosti, s níž spolupracujeme. Můžeme se pouze omluvit za případnou nepříjemnou zkušenost při předávání balíčku a kontaktovat dopravní společnost, aby stížnost řešila také s konkrétním kurýrem –⁠ obojí jsme udělali a informovali Vás o postupu. Je nám líto, že Vám i tak náš přístup připadal nedostatečný.

Nazuby

• Nemajú účet na Slovensku a vysoké poplatky za platbu do zahraničia sa mi platiť nechce.

Tovar bol zaplateny. Presli 3 tyzdne a stale mi nebol doruceny. Katastrofalny zakaznicky servis. Neodporucam.

Objednal som kefku frozen s cestovnym puzdrom no platba mi presla na objednávku predtým na položku bez púzdra.
    Sklamanie

• Spam!!!!

• tovar objednany 1.12. mi doteraz vobec nebol doruceny, objednam v inom obchode

• Rýchle dodanie, spokojnosť

O ničom. Pani odmerana. Prosila som ju o dopravu zdarma lebo som mala objednávku na 100 EUR rozdelenú do dvoch balíkov. Neexistuje. Musela som platiť dve poštovné.

Tovar som nedostal.

tovar nebol správne opísaný

• Tovar mi prišiel nekompletný
    • Poškodená krabica

prišiel mi iný tovar ako som si objednal (jedna položka)

• Nákup mal byť na firmu.Doteraz som neobdržal číslo účtu a variabilný symbol,keďže moja objednávka mala byť spracovaná a mal som dostať info.