Spokojnosť. Skvela cena. Farebne prevedenie super. Moznost vyberu roznej farby. Štetinky jemne. Zvlast ked namocite do teplej vody. Dieťa bez problemov si dava umyt zubky. Odporucam

• Veľmi rýchla expedícia tovaru
    • Veľký výber tovaru

Všetko bolo super. V nedelu objednane, v pondelok dorucene.

• Rýchlosť a profesionálny prístup

• veľmi rýchle dodanie tovaru
    • keď hľadám medzizubné kefky najmenšej veľkosti za dobrú cenu, tak práve tu ich vždy nájdem :-)

Spokojnost

Spokojnosť.

Zásielkovňa blízko, tovar som prevzala bez problémov, keď sa mi to hodilo a čakania.

• Bez problémov
    • Super ceny
    • Extrémne rýchle odoslanie

Urcite tento obchod odporúčam, a budem tu nakupovať aj ja:) veľká spokojnosť! A to rýchle odoslanie bolo neskutočné.

• rychlost a prehladbost
    • super komunikacia
    • notifikacie s navodmi a tipmi "ako zacat s el zubnou kefkou"

• Rychle a spolahlive dorucenie

• Som spokojná so službami aj tovarom

Ok

Rýchle dodanie..

Rýchle dodanie do Zboxu. V pondelok ráno objednané, v utorok doobeda dodané.

• Rýchlosť dodania a skvelé cena za veľké balenie
    • Žiadna

Skvelý obchod s dobrými cenami.

• Super

Tovar som si objednal a hneď aj zaplatil cez GoPAY. V čase keď som objednával tovar bol piatok večer a v sobotu mi prišiel od nich mail že neevidujú platbu za tovar, napísal som im obratom mail že tovar je zaplatení a poslal aj fotku o zaplatení pretože peniaze mi s účtu odišli ešte v piatok. Samozrejme že oni mi v pondelok poobede zrušili objednávku aj keď som im volal že tovar je zaplatení. Absolútny nezáujem o zákazníka nechali ma ísť do banky aby som si platbu poriešil sám a aj v banke mi povedali že mám počkať platba im príde.
    Komunikácia s obchodom nula bodov ak je nejaký problém namiesto toho aby zákazníkovi pomohli a hľadali spoločne riešenie zrušia mu objednávku a viac ich nezaujíma.
    Na dnešnú dobu je ich prístup úbohý!!!

Reakcia obchodu Nazuby.eu

velmi mě mrzí, že nastaly tyto komplikace. Bohužel jste platbu poslal na jiný bankovní účet než jaký jste měl v pokynech k platbě uvedený a z tohoto důvodů jsme platbu neevidovali. Z důvodu neuhrazení objednávky ji systém stornoval.
    Není bohužel v našich silách Vámi špatně zaslanou platbu řešit s vaší bankou. Našli jsme ale společné řešení a již je vše v pořádku.

Děkuji za pochopení.
    Váš tým Nazuby.eu