Katastrofa.

Po odstúpení od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote v snahe o vrátenie peňazí nemožná komunikácia s predávajúcim.

Tovar ktorý uvádzajú dostupný skladom skutočnosti nemajú.

Dobrý deň skstrelec,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke sa totiž aktualizujú stavy priebežne a teda môže sa stať, že práve Vami objednaný tovar sa vypredá. Dúfam, že napriek tomuto malému nedostatku sa aj v prípade ďalšieho nákupu opätovne na nás obrátite.

• Najnižšia cena
    • Pomalá realizácia objednavky

Ponúkali najnižšiu cenu avšak po objednani tovaru sa 8 dní nič nedialo

Reakcia obchodu najtovar.sk

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní. Vaša objednávka bola na 6 pracovný deň vyexpedovaná od nás.

S pozdravom tím Najtovar

• Po týždni, keď sa stav objednávky nemenil a stále bola iba potvrdená som volal na uvedené číslo. Dostal som informáciu, že tovar bude expedovaný zajtra a budem informovaný mailom a sms v priebehu doobedia a do piatku bude doručený. Na druhý deň som volal okolo 14:30, že s objednávkou sa nič nedeje. Bol som uistený, že do 15:30 sms dostanem a tovar bude v piatok doručený. Sms som obdržal okolo 20:30. Celý piatok sme s otcom na striedačku čakali doma na balík. Zbytočne. Objednaný tovar mal byť narodeninový darček. Ten pocit, keď blahoželáte s tým, že darček možno niekedy príde je na nezaplatenie. Včera sa konečne ozval kuriér a dohodli sme sa, že zásielku doručí dnes 20.12.2016. Takže na doručenie tovaru, ktorý bol podľa stránky na sklade bolo treba 2 týždne. Okrem jednej boli všetky moje ostatné objednávky vybavené do troch dní. Chápem, že pred Vianocami máte veľa objednávok a termíny dodania sa môžu predĺžiť. Ale nechápem, ako ma môže operátorka uistiť, že tovar bude doručený včas, keď to nie je pravda. Mal som chuť tovar neprevziať a objednať ho inde, ale rodina ma od toho odhovorila, aby sa odovzdanie darčeka nepredĺžilo ešte viac.

Dobrý deň Michal,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní. Vaša objednávka bola na 7 pracovný deň vyexpedovaná od nás.
    V prípade nedoručenia zásielky po expedícií, tak ako sme Vám už aj v e-mailovej komunikácií písali tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou GEIS. Avšak po preverení doručenia prepravná spoločnosť sa Vám snažila tovar doručiť 2x a z toho raz bolo uvedené doručenie neskôr a raz nebol príjemca zastihnutý. Preto je nám to veľmi ľúto ale daná sťažnosť by mala byť podaná na inú firmu ( prepravná spoločnosť )

• Dobré ceny

Tovar bol vyexpedovany až po týždni,náhodne hneď po tom ako som sa informovala o stave zásielky. Žiadna komunikácia zo strany predajcu

Dobrý deň Ivana,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Na našej webovej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní. Vaša objednávka bola na 5 pracovný deň od potvrdenia objednávky vyexpedovaná od nás.
    V prípade informovanosti o objednávke Vám boli zasielané automatické e-maily o prijatí objednávky a o expedícií objednávky tak ako každému zákazníkovi. Pokiaľ ste mali akékoľvek otázky ohľadom objednávky naše Zákaznícke centrum je tu pre našich zákazníkov.

S pozdravom tím Najtovar

• Nedoporučujem obchod nikomu kto potrebuje včasné dodanie tovaru. Stav tovaru skladom neznamená vôbec nič a ani dotaz pred objednávkou ako to tu radili inému vám nepomôže- presne to som totiž urobil.

Dokonca aj po objednávke som obchod kontaktoval či im to medzičasom dodávateľ nezrušil - áno už to nebol ich sklad ale dodávateľ. Odpoveď obchodu “Tovar máme dostupný a doposiaľ sme nedostali žiadnu informáciu o tom že by nemal byť tovar doručený” V deň kedy mal byt tovar doručený prišlo - “Je nám ľúto ale doručenie objednávky nie sme schopní zrealizovať v deklarovanom termíne”. Slovo “dodanie” si v ospravedlneniach vykladajú ako odoslanie tovaru. V emailoch sa podpisujú sa ako “najtovar” aby ste sa nemohli odvolať na toho s kým ste komunikovali.
    Samozrejme je to na zvážení každého, ale ja tento obchod nedoporučujem. Prídete o čas.
    Podľa diskusie k obchodu je problém aj s reklamáciou. Moja rada - Pred nákupom si dobre prečítajte aj diskusiu k obchodu nie len komentáre.

• siroka ponuka ?
    • 1. deklaruje, ze tovar je na sklade a po objednavke bude doruceny do 2-3 dni -> realita je 10 dni,
    • 2. prepravna spolocnost posle SMS, ze zajtra (bez udania hodiny a kontaktu na kuriera) bude tovar doruceny. Samozrejme nebol, prisiel az dalsi den, vobec ziadna informacia, ze sa termin posuva... nic.

bol to prvy nakup, hadam to bola iba smola.

Reakcia obchodu najtovar.sk

ospravedlňujeme sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní. Vaša objednávka bola na 6 pracovný deň vyexpedovaná od nás.

S pozdravom tím Najtovar

• Keď už si u nich objednáte, nemôžte nič pridať do objednávky. Chcete im dať zarobiť, ale oni nechcú.
    • Na druhej strane, nakúpite u nich aj za 1000€ a nevedia dať ani to poštovné zadarmo.

-"-

Reakcia obchodu najtovar.sk

žiaľ je nám veľmi ľúto, že ste mali nepríjemnú skúsenosť s našim e-shopom, ale tak ako sme Vám to už v e-mailovej komunikácií vysvetlili náš systém nám nedovolí doplniť tovar do objednávky, preto sme Vás poprosili, aby ste si objednávku na nový tovar zrealizovali cez náš e-shop a samozrejme objednávky by sme Vám následne na faktúre zlúčili a objednávky by boli vyexpedované spolu, v jeden deň, pod jedným poštovným.
    Pokiaľ by ste mali objednávku v hodnote 1000 € mohli by sme konzultovať zľavu pri poštovnom avšak pri objednávke v hodnote 250 € žiaľ zľava na poštovnom nie je možná.

S pozdravom tím Najtovar

• Vrcholne neslusny a arogantný kurier a bohuzial internetovy obchod za to nemoze.

Reakcia obchodu najtovar.sk

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Veríme, že s budete s Vašou objednávkou spokojný.
    S pozdravom tím najtovar

• ziadne
    • slabin ma strasne vela

vyhnite sa tomu obchodu cim dalej od neho klamu zavadzaju no proste jeden velky bordel

Dobrý deň Fero,
    Ďakujeme za Vašu recenziu. Mrzí nás, že máte s naším e-shopom zlú skúsenosť. Váš negatívny podnet budeme riešiť v rámci najtovaru.
    S pozdravom tím najtovar

• Ziadne
    • Nic moc

Ja osobne nespokojna mlyncek nemelie ale eska kavu co sposobuje nekvalitu kavy osobne by som vzivote ho nekupila obchod onicom

Reakcia obchodu najtovar.sk

žiaľ je nám veľmi ľúto, že ste mali s výrobok nepríjemnú skúsenosť avšak nakoľko ste nás ohľadom daného problému nekontaktovali nevedeli sme danú situáciu riešiť. Pokiaľ nevieme o probléme nevieme ho riešiť. Budeme sa snažiť daný problém čo najkratšom možnom termíne s Vami vyriešiť. Poprosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na našej e-mailovej adrese.

S pozdravom tím Najtovar

• Neviem o žiadnych mám iba negatívne skúsenosti s reklamáciou
    • posiela prebalený poškodený tovar do nepoškodenej krabice. Takže Vás nenapadne ho pri preberaní rozbaliť. A potom sa vyhovára že nemôže akceptovať reklamáciu nakolko ste sa ozvali až po niekolkých dňoch. Ale prečo by som mal rozbaliť nepoškodenú krabicu keď tovar nejde okamžite montovať.

Nepreberte tovar pokiaľ sa nepresvedčíte , že tovar v krabici je nepoškodený.
    Potom niesu ochotný Vám reklamáciu akceptovať a prídete o peniaze.

Vážený zákazník Hvozdík,

Ďakujeme Vám za hodnotenie.
    Výrobky boli pred expedíciou kontrolované a neboli na nich viditeľné žiadne poškodenia.
    Škoda, že ste tovar neskontrolovali hneď pri doručení. Dbáme na to, aby tovar prišiel zákazníkovi v 100% stave. Pre istotu stále doporučujeme zákazníkom v expedičnej správe prekontrolovať stav zásielky už pri kuriérovi a kontaktovať nás hneď pri akomkoľvek zistenom probléme. Žiaľ nakoľko ste nás kontaktovali až po niekoľkých dňoch od prebratia tovaru nebola nám uznaná reklamácia tak ako od dodávateľa tak ani u prepravnej spoločnosti.

• Nizka cena
    • Dodacia lehota

Mily personal a dobra komunikacia, len dlha dodacia doba

Dobrý deň Peto,

ďakujeme za pozitíva, ktoré ste u nás našli. Verím, že Vašu dôveru nesklameme ani pri ďalšom nákupe u nás a budete len spokojný :)
    Našu dodaciu dobu sa snažíme vždy skrátiť čo najkratší možný termín.

• výhodná cena
    • chýba slovenský návod (dodaný len poľský)

Dobrý deň suter,

je nám ľúto, že sme Vás u tohto nákupu stratili ako nášho zákazníka. Verím však, že napriek tejto skúsenosti sa v budúcnosti na nás opätovne obrátite, aby sme mali možnosť získať si Vašu dôveru späť. Ospravedlňujeme sa, že nebol dodaný návod žiaľ niekedy ho dodávateľ zabudne k výrobku pribaliť avšak keby ste nás hneď kontaktovali do pár dní by Vám bol návod zaslaný. Samozrejme návod Vám doposielame na e-mail.

• lacné
    • dodaci cas

lacne

Dobrý deň patyesz,

ospravedlňujem sa, že sme nevyexpedovali objednávku podľa Vašich očakávaní. Pri označení tovaru ako dostupný, taktiež odporúčame kontaktovať naše zákaznícke centrum. Na našej webovej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní. Vaša objednávka bola na 5 pracovný deň vyexpedovaná od nás.

S pozdravom tím Najtovar

• dostal som do mailu info o odoslani tovaru cez geis pre tyzdnom a tovar nikde ani tovar ani info co sa stalo

je tu kopec spolahlivejsich obchodov neodporucam!!!

Dobrý deň Milos,

je mi ľúto, že sme Vás u tohto nákupu stratili ako nášho zákazníka. Verím však, že napriek tejto skúsenosti sa v budúcnosti na nás opätovne obrátite, aby sme mali možnosť získať si Vašu dôveru späť.
    Žiaľ v danom prípade sa stala chyba na našej strane a daný e-mail o expedícií tovaru bol zaslaný na Vašu adresu omylom. Ospravedlňujeme sa Vám za dané nedorozumenie.

S pozdravom tím Najtovar

• Aj ked uvadzaju, ze tovar maju na sklade tak len na vyexpedovanie objednavky je potrebne cakat 3 az 7 pracovnych dni! Je otazne ci tovar je skutocne skladom, ked ani po urgencii objednavku nedokazu urychlit.

Dobrý deň Max,

je nám veľmi ľúto že máte zlú skúsenosť z našim obchodom, avšak na našej stránke uvádzame dodaciu dobu 2-7 pracovných dní od objednania (termín je závislý od dostupnosti objednaného tovaru na sklade.) V prípade platby bankovým prevodom sa doba počíta od dátumu prijatia platby na účet.

S pozdravom tím Najtovar

• pani na infolinke mi neobjasniloa presne o aky produkt ide a tak som si objednal len cast niecoho

Reakcia obchodu najtovar.sk

žiaľ je nám veľmi ľúto, že ste na našej info-linke nedostali informácie aké ste potrebovali. Vždy sa snažíme poskytnúť zákazníkovi všetky dostupné informácie, ktoré nám náš dodávateľ poskytne. Pri výrobku boli uvedené všetky dostupné informácie, ktoré nám vedel dodávateľ poskytnúť.

• Prehlad

Dobrý deň Anonym,

veľmi nás mrzí a je nám ľúto, že Vám k výrobku nebol pribalený návod, avšak hneď ako ste nás kontaktovali o chýbajúcom návode sme Vám návod na obsluhu zaslali na Vašu e-mailovú adresu.