najtovar.sk

• 97 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 99 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,3 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod najtovar.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie najtovar.sk

aaa

Pridané: pred 6 hodinami

• nizke ceny

Jaro

Pridané: včera, 16:21

• Cena, velky vyber, rychla komunikacia
  • pre niekoho mozno dlzka dodania 5-7 dni

Vážený zákazník Jaro,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša maximálna spokojnosť a dôvera nás úprimne teší, už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu :)

DV

Pridané: 23. mája 2016

• Výrazný cenový rozdiel v porovnaní e-shopmi v BAA

Dobrá komunikácia, vyhovujúca dodacia doba, (stanovená po dohode s prepravcom, pričom podmienky dodržali - t. j. vopred sa ohlásili, dodali tovar v čase určenom)

Dobrý deň DV,

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi, že ste si náš e-shop vybrali na základe lepšej ceny. Veríme, že budete s tovarom spokojný a dobre Vám poslúži. :)

ir11

Pridané: 22. mája 2016

Kavovar bol dobre zabaleny, napriek tomu chybali kapsule s kavou a cast navodu. Napisal som mail a zavolali mi, ze kaspule doposlu.

Dobrý deň ir11,

ďakujeme, že ste sa zapojili do hodnotenia nášho obchodu:)

Katka

Pridané: 20. mája 2016

• dobré ceny,,,výber tovaru..
  • zatiaľ som nezistila žiadne..

dobra komunikácia,rýchle dodanie tovaru,,spokojnosť z mojej strany...ak niektorá rozhoduje nad kúpou žehličky na vlasy,,odporúčam Remington S 6500..je skvelá...

Vážený zákazník Katka,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a zároveň ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru pri nákupe. Vaša spokojnosť a dôvera nás úprimne teší :)

Milan

Pridané: 19. mája 2016

• dobrá cena
  • maju produkty ktoré inde nemajú
  • spôsob doručenia
  • doba doručenia

v tomto obchode som kúpil kábel ktory som nikde inde nevedel zohnať, za celkom dobrú cenu 4€.
ale obrovský problém bolv doručení tovaru, obchod ma ako jediny spôsob dopravy kuriera ktory stojí +4,49€, čo sa mi zdá zbytočné pretože som kupoval malý kábel, ktorý mi mohli kludne poslať slovenskou poštou na dobierku a cena by bola 2€.
ďalšia vec je že pokial už platím kuriera tak očakávam aspom exprené doručenie... tento kábel mi prišiel po 8mich dňoch od objednania, čo považujem za strašne dlhu dobu, slovenskou poštou by to bolo o polovicu lacnejšie a myslím že aj ovela rýchlejšie. Tovar bol v poriadku funkčný a dobre zabalený, ale so sposobom dodania a jeho cenou som maximálne nespokojný

Dobrý deň Milan,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veríme, že budete s produktom spokojný a bude Vám dlho slúžiť.

Dávid

Pridané: 19. mája 2016

• Ponuka,a ceny
  • Doba dodania,v mojom prípade bol produkt skladom ked som objednával,napriek tomu dodanie trvalo týžden.
  • Okrem tohto nič. Som spokojný

Dobrý deň Dávid,

je nám veľmi ľúto, že Vaša objednávka nebola vyriadená v časovom termíne ako ste očakávali. Avšak na našej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní od potvrdenia objednávky.
Ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie :)

Pridané: 18. mája 2016

• cena a tovar bol na sklade

Dobrý deň Anonym,

snažíme sa, aby mali naši zákazníci vždy na výber a vedeli si vybrať z nášho sortimentu. Teší ma, že ste zvolili práve náš obchod a prejavili nám tak dôveru. Snažíme sa, aby boli naši zákazníci spokojní so službami aj s nákupom :) Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Andy

Pridané: 17. mája 2016

• Komunikacia, spolahlivost

Spokojnost

Dobrý deň Andy,

Vaše hodnotenie nás skutočne veľmi potešilo, ďakujeme za uvedenie pozitív, ktoré ste uviedli. Tešíme sa na Váš ďalší nákup :)

Ivka

Pridané: 17. mája 2016

• Výhodné ceny a rýchle dodanie
  • Zatiaľ nemám skúsenosti

je to síce fajn dobrá cena a rýchle dodanie ale je to nevýhoda v tom,že tovar sa musí reklamovať a vracať poštou,kde zákazník si musí zaplatiť poštovné a nie je isté,že mu reklamáciu uznajú a peniaze za poštovné sa mu vrátia!A tým pádom to všetko trvá priveľmi dlho.
Kúpila som si u Vás kanvicu,no mrzí ma to,že som ju musela vrátiť,pretože tiekla.Verím že moja reklamácia prebehne v poriadku,pretože doma sa jej nemohlo nič stať ale zákazník nemôže tušiť,či dopravca s jemu zvereným tovarom už na dodanie - narába zodpovedne a nehádže s ním.To sú žiaľ moje zlé skúsenosti,nakoľko pracujem v obchode a vidím ako sa daný dopravca chová pri odovzdávaní tovaru.

Dobrý deň Ivka,

snažíme sa, aby sme držali ceny čo najnižšie. Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup :)
V prípade reklamácie, pokiaľ je zákazníkovi uznaná reklamácia náklady spojené s prepravou reklamovaného tovaru k nám zákazníkovi preplácame. Veríme že reklamácia bude vyriešená čo najskôr k Vašej spokojnosti.