• dlhá dodacia doba
    • prišiel vadný tovar a nakoľko to bola len myš k počítaču zo setu klávesnica+myš ani nemá zmysel to posielať naspäť

Myslím, že sú u nás aj obchody, ktoré dokážu aj rýchlejšie dodať tovar

Dobrý deň John Pop,

je nám veľmi ľúto, že Vaša objednávka nebola vyriadená v časovom termíne ako ste očakávali. Avšak na našej stránke uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade nefunkčného výrobku sa Vám samozrejme ospravedlňujeme, a nakoľko sa o nefunkčnosti výrobku dozvedáme iba teraz ponúkame Vám možnosť reklamácie tovaru. V prípade reklamácie Vás poprosíme kontaktovať naše reklamačné oddelenie [email protected]

S pozdravom tím Najtovar

• - ziadne
    • - nevedia ako sa balia krehke veci

Objednal som si keramicku varnu dosku Beko, ktora mi bola dorucena v nasledovnom baleni: Doska bola "zabalena" v neoriginalnej krabici (bola to krabica porozriezana z niecoho ineho - bol na nej stitok od ineho prepravcu!), ziadny polystyren, ziadna pena, molitan, nic. Doska v krabici, dva krat zalepena lepiacou paskou a obmotana foliou. Je jasne ze doska prisla natotalku rozlamana - nepozitelna. Po spisani zapisu o skode s kurierom a nasledom odoslani do obchodu aj s fotkami rozbitej dosky uz tyzden cakam co sa bude diat a zatial nic.

Neodporucam nakup cez tento eshop. Budem ziadat vratenie penazi naspat a pojdem nakupit inde!

Vážený zákazník Michal,

Ďakujeme Vám za hodnotenie.
    Výrobok bol pred expedíciou kontrolovaný a neboli na nom viditeľné žiadne poškodenia.
    Dbáme na to, aby tovar prišiel zákazníkovi v 100% stave. Pre istotu stále doporučujeme zákazníkom v expedičnej správe prekontrolovať stav zásielky už pri kuriérovi. Samozrejme reklamáciu riešime a bude Vám zaslaný nový kus, avšak poprosíme Vás o strpenie. Reklamácia bude vyriešená k Vašej spokojnosti.

S pozdravom tím Najtovar.sk

• nizka cena
    • maju tam chaozz,prvy krat mi poslali uplne niečo ine na objednany tovar som čakal 14 dni a odporučam dalšim zakaznikom aby neplatili vopred ako ja,lebo som uz fakt myslel že mi nič nepride.

nizke ceny,nekonečna čakacia doba,totalny chaoz.dakujem,nikdy viac.

Dobrý deň doberman30,

Ďakujeme Vám za hodnotenie. Mrzí nás a ospravedlňujeme sa ešte raz za tieto nepríjemnosti. Snažíme sa podobným situáciám vyhýbať, no niekedy sa aj tak stane chyba. Mrzí nás to a veríme, že budete s Vašim tovarom spokojný.
    Akonáhle ste nás informovali, že Vám bol doručený zlý tovar sme Vašu situáciu hneď riešili a do 5 pracovných dní bol správny tovar doručený k Vám.

S pozdravom tím Najtovar.

Objednal som pracku zo susickou dosla standardne az na to ze bola polska cele popisi na pracke a vsetko bolo polske ale sme na slovensku takze hamba vobec nieco take posielat .

Dobrý deň Dusan,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, avšak nakoľko máme tovar na sklade u dodávateľa a k nám na sklady chodí tovar už v originálnom balení, tovar u nás na skladoch nerozbaľujeme z dôvodu, aby prišiel tovar k zákazníkovi nerozbalený a v originálnom balení.
    Akonáhle ste nás informovali o danom probléme tovar sme si dali u Vás vyzdvihnúť a úhrada za tovar Vám bola vrátená späť.
    Ešte raz sa Vám v menej celej firmy ospravedlňujeme.

S pozdravom tím Najtovar.

Ceny nízke, tovar nekvalitný

Reakcia obchodu najtovar.sk

je nám ľúto, že sme Vás u tohto nákupu stratili ako nášho zákazníka. Verím však, že napriek tejto skúsenosti sa v budúcnosti na nás opätovne obrátite, aby sme mali možnosť získať si Vašu dôveru späť.
    Avšak po telefonickom kontakte sa budeme snažiť daný problém s Vami vyriešiť.

S pozdravom tím Najtovar.sk

• +cena
    • -komunikácia obchodu - žiadal som preverenie dodacej doby tovaru. Pani na druhej strane ma odbila odpovedou že ked je tovar skladom bude doručený do 24 hod čo samozrejme nebola pravda tovar prišiel na 5ty deň.
    • - tovar určený na polský trh -polský návod
    • - faktúru poslali až na požiadanie.

možno som mal smolu že mali chybu v systéme ale ak by to pani preverila a povedala že tovar nieje skladom a dodávka sa omešká bolo by všetko v poriadku.

Dobrý deň Robo,

mrzí nás vzniknutá situácia, ktorá pravdepodobne vznikla nedorozumením. Na našom e-shope všeobecne uvádzame dodaciu dobu 3-7 pracovných dní pri každom dostupnom výrobku.
    Originál faktúry sú vždy priložené pri výrobku, či už na obale výrobku alebo pod fóliou.

S pozdravom tím Najtovar

• dôveryhodnosť

obchod mi zrušil objednávku po dvoch týždňoch, že dodávateľ mu nedodal tovar, pritom tovar bol označený ako skladový s dodávkou do 4 dní,
    zaujímavosť:
    predmetný tovar je stále na stránke internetového obchodu ako dostupný

• nedodajú čo si objednáte

Mal som objednaný krajač farby Grafit a bol mi doručený Expressive!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uplne iná farba

Prvy a posledny krat. Dakujem viac neprosim

• Neposkytujú Návod na obsluhu k tovaru ako samozrejmosť.
    • Nedostatočná komunikácia zo zákazníkom.

• Nedostatočné informácie o tovare
    • Zasielanie 3-7 dní aj na tovar skladom! Čo sa mimochodom dozviete len ak si tam zavoláte
    • Bol mi zaslanými iný tovar ako som si objednala a očakávali, že ho na vlastné náklady vrátim. Následne mi chceli zaslať objednaný až ho budú mať.

Kritériom pri objednaní bola pre mňa dostupnosť tovaru a až následne cena. Pretože bolo uvedené skladom a nikde žiadny údaj o termníne zaslania vychádzala som (veľmi nesprávne, ako sa ukázalo ) z bežnej praxe a skúseností s internetovými predajcami, kedy mám tovar skladom spravidla doma do 24 max.48 hod. Veľký omyl. Keď som overovala stav objednávky telefonicky, bolo mi oznámené, že tovar zasielajú 3-7 dní od potvrdenia objednávky, (čo im tiež trvalo deň) bez ohľadu na dostupnosť. Napokon mi prišla iná varianty tovaru.

Zásielková spoločnosť, ktorá tovar doručila nemala pobočku v Košiciach, ale iba v Prešove A kuriér napriek tomu netelefonuje o ani inak nekomunikuje (napriek poznámke v objednávke o potrebe volať). Večer mi prišla SMS, že mi na druhý deň tovar doručia. Bez bližšej špecifikácie. Po siahodlhom presviedčaní a prosbách mi pani na centrále dala číslo na kuriéra, ktorý lokalitu vôbec nepoznal a oznámil mi, že on nieje povinný volať dopredu. Takýto prístup som ešte nezažila. Určite v tomto obchode viac nakupovať nebudem.

• Keby som si uvedený tovar naživo prehliadol v predajni, nekúpil by som ho. Je to lacná napodobenina dobrého produktu. Výrobca šetrí oproti minulosti na každej časti produktu.

Odporúčam najskôr obhliadku tovaru v predajni a až následnú kúpu. Mne osobne vyhovuje, keď sa aj v prípade reklamácie môžem obrátiť na konkrétneho zamestnanca predajne.

• Super ak chcete POLSKU klavesnicu
    • Predaj polskych produktov, nerealne riesenie vymeny

Ak sa chcete vyhnut problemom, kupujte pocitace v overenych shopoch

• iba lepšiu cenu
    • zlá komunikácia, neserióznosť...

už nikdy...zlý tovar majú vrátený, peniaze mi zatiaľ ani po urgenciách nevrátili...

• určite nízke ceny, nie vždy sa to však musí oplatiť
    • V prvom rade komunikácia. No a potom to, že predávajú nekvalitný tovar.

Kúpili sme tri fotorámiky (GOCLEVER digitálny fotorámik ZOOM ME WiFi). Pomer (deklarovaná) kvalita/cena bol vynikajúci. Ukázalo sa však, že boli nefunkčné. Hneď v prvom kroku (pred samotným zobrazovaním fotiek) bolo potrebné pripojiť rámik na internet, až potom sa dalo pokračovať ďalej k iným nastaveniam (podotýkam, že sa nikde pri špecifikácii produktu nespomínalo, že nevyhnutne potrebujú trvalé internetové pripojenie - keďže to mal byť darček pre seniorov, ktorí pripojení nie sú, bol by to problém). Avšak, ani na jednom sa nám to pripojenie vôbec nepodarilo rozbehnúť. A to sme skúšali niekoľko rôznych poskytovateľov a spôsobov pripojenia (rámik zakaždým sieť videl, ale nebol schopný sa pripojiť). Podľa obalu sa zdá, že boli určené na poľský trh a že ich distribuoval T-com. Myslíme si, že ich fungovanie je viazané na poľského poskytovateľa internetu (podobne ako boli kedysi blokované mobily) a teda, že v našich končinách sú nepoužiteľné. Alebo boli všetky pokazené, ale to sa mi nechce veriť. Hneď po dvoch dňoch som odstúpila od zmluvy. Trvalo im to síce viac ako mesiac a niekoľko mojich urgencií, aj keď zo zákona majú povinnosť vrátiť úhradu do 14 dní od dostúpenia, ale peniaze nakoniec našťastie vrátili. Čiže suma sumárum, chceli sme ušetriť a nakoniec sme preplatili - keďže nefunkčnosť sme zistili relatívne tesne pre Vianocami, nestihli sme už kúpiť iný fotorámik cez internet, ale boli sme odkázaní na kamenné obchody, kde je výber užší a ceny vyššie, plus poštovné na vrátenie tovaru do Čiech ma stálo 10 eur. Našťastie balík nebol veľmi veľký. Výsledkom je sklamanie a presvedčenie, že v tomto obchode už nakupovať nebudem.

• Žiadne, oblbujú zákazníkov posielajú poškodený tovar
    • Neseriózny

NEOBJEDNÁVAŤ,podvodnícka spoločnosť.Zasielajú poškodený tovar.Objednala som si za 950,-Eur TV a dostala som poškodený tovar, ktorý mi ani nechceli reklamovať.Nemám ani peniaze ani TV.Vedenie firmy je nekorektný žiadna ochota z ich strany.Neodporúčam tento obchod vyhýbať sa!!!!!!!!Posielajú tovar z najhoršou dopravnou spoločnosťou.

• ceny tovaru
    • žiadna informacia zákazníka o objednávke
    • musíte si zavolať sám, ani to Vám nevedia povedať ako je to s tovarom
    • na Váš mail nereagujú
    • tovar nakoniec prišiel poškodený,neviem čo teraz, nevyjadrujú sa

v žiadnom prípade neobjednavať, nestojí ich cena menšia niekde o 3€ na tovare za Vaše nervy

• dobre ceny
    • spracovanie a platba tovaru
    • pri objednani tovaru neboli ziadne informacie ohladom bankoveho prevodu.
    • Bol mi doručený iný tovar ako som mal objednaný, stále to nieje doriešene.

Prijatelne ceny
    Zatial moja prva skusenost zlá(ziadne info ohladom bankoveho prevodu, dorucenie nespravneho tovaru)
    neviem ci by som ho odporucil.

• žiadna zmena statusu objednávky vo svojom účte, žiadna komunikácia, tovar stále nedodaný

Hlavným dôvodom nákupu bola cena tovaru, aj keď iba o 3 € menšia. Po 2 dňoch som volal, nech mi pošlú číslo účtu na úhradu-obratom to bolo. Po ďalších 3 dňoch volám, či prišli na účet, vraj áno. Teraz čakám na dodanie telefónu. Objednaný bol 11.1.2016, dnes je 28.1.2016... NIKOMU tento obchod neodporúčam!

• Na môj uvedený tovar neboli uvedené presné informácie.