• Kvalita
    • Ziadne

Vyborne

• Super jednanie aj telefonicky sa dalo dohodnúť, dohoda bola dodržaná...

Dávam prednosť nákupu u Slovenských predajcov, aj ked napr, Maďarský predajca ponúkal tovar trochu lacnejšie.
    Odporúčam všetkým.

Osobne som bola spokojná ako aj s komunikáciou predajne ale aj s dodaním tovaru.

• velmi dobre ceny

• Rýchlosť vybavenia objednávky.
    • Žiadne.

Doporučujem. Objednávka bola ihneď spracovaná. Hneď som si tovar mohla vyzdvihnúť osobne.

Zatial som spokojny reklamaciu som riesit zatial nikdy nemusel a dufam ze ani nikdy nebudem musiet :)

• NIžšIE CENY

SPOľAHLIVé DORUčENIE,TOVAR ZA NAJNIžšIU CENU,MYSLíM,žE PODľA MOJEJ SKúSENOSTI SMELO MOžEM TENTO OBCHOD ODPORUčIť

• Jediný obchod ktorý dokázal dodať to čo mal v ponuke ... veľa obchodov mali tento výrobok v ponuke s označením dostupný ale nakoniec ma kontaktovali a chceli sa dohodnúť na inom prevedení. Tento obchod ma príjemne prekvapil.
    • Pomerne dlhá dodacia doba

Nemal som žiadny problém. Obchod funguje ako má internetový obchod fungovať.

• Ochotná obsluha, dobré ceny, široký sortiment, rýchle dodanie tovaru.

S nákupom v tomto obchode som maximálne spokojná a služby Mobilcentra využijem určite aj nabudúce.

• Rýchlosť dodania tovaru. Ústretovosť personálu.

Bez problémov, odporúčam. Darček k objednávke ako bonus.

• Super obchod, super ceny, prijemny personal, velky vyber mobilnych telefonov, rychle dodanie tovaru...
    • Nanasla som ziadne

tento obchod odporucam, rychle dodanie tovaru, najnizsie ceny, velky vyber, prijemny personal..

• Rychlost, cena
    • Neviem o ziadnych

Spokojnost, urcite tu este nieco objednam.

• Široký sortiment, prijemný prístup, promtnosť,...

Určite odporúčam, rýchlosť, promtnosť, cena, príjemný prístup a dostala som k nákupu aj darček. :)

• Výborná cena, promptná komunikácia, nový tovar

• Nie je v Bratislave :)
    • Rýchlosť, cena tovaru
    • Nezistené

Jednoznačne odporúčam

• rýchlosť doručenia
    • lacná cena
    • zatial mi neprisla vyzva na recenziu, ktora mala prist do 10 dni kvoli darceku

Odporúčam určite tu budem nakupovať, výborná cena, rýchle doručenie bez problémov

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Na svojej webovej stránke uvádzajú rozdielne ceny.
    • Rozdiel 25 euro je dosť!!!

nespokojnosť

Reakcia obchodu Mobil Centrum

Prepáčte, ale nerozumieme Vašej recenzii, pretože od Vás neevidujeme žiadnu objednávku a vždy platia ceny, ktoré sú uvedené na našej stránke .

S pozdravom MOBILCENTRUM

• Dostupnosť tovaru, ktorý inde chýbal.
    • Chýba synchronizácia webovej stránky so skutočnými skladovými zásobami, ale to vo väčšine i-obchodov.

Som spokojná.