• nic som nenasla

urcite odporucam, mobil prisiel v poriadku, dodanie na druhy den,mobil zatial funguje ako ma

• relatívne nízke ceny
    • kamenná predajňa
    • komunikácia

ich produkty pochádzajú z europskej distribúcie, to znamená, že napr. v mojom prípade: mobil som zapol so štartovacou obrazovkou v nemčine, ale za tých 30€ ušetrených oproti konkurencii (ktorá predáva výhradne SK distribúciu) to 3 minutové nastavenie jazyka na slovenčinu stálo. Inak nákup prebehol seriózne a bezproblémovo po všetkých stránkach.

Vsetko bolo v poriadku az na nabijacku. Nebola original SONY ale zamenena za nahradnu, neznackovu.

• dobrá komunikácia
    • dobré ceny
    • rýchlosť dodania
    • neviem

odporúčam nakupovať v tomto obchode

• Nízke ceny . . .
    • Vysoká konkurencia oproti známejším obchodom

Skvelý obchod odporúčam ;)

• rýchle vybavenie a doručenie objednávky

nakupovala som 2x a budem aj nabudúce lebo som spokojná a to je hlavné

Objednala som si mobil v jednom e-shope,mal to byt na Vianoce darcek.Cakam,cakam a nic...Tak som tam volala ze kde je moj mobil,samozrejme ze sa ani nepozreli ma moju objednavku a nakoniec ho nemali ani na sklade.Kedze ma tym padom cas tlacil,nasla som na tejto stranke mobil centrum ten isty mobil v super cene a na sklade.Pred objednamim som si tentokrat radsej overila,ci ho maju na sklade a aka je dodacia doba.Bol uz stvrtok a bola som presvedcena,ze mobil by prisiel az niekedyna dalsi tyzden.Dovolala som sa teda jednej strasne super milej slecne alebo pani,postazovala som sa jej,ako ma tahali za nos v inom e-shope a tato mila pani ma uistila,ze mobil maju na sklade a v ten den to este odide a na dalsi den,cize v piatok mi to pride.Neverila som.V piatok mi bol mobil naozaj doruceny a ja sa klaniam pred mobil centrum,aki su sikovni,ochotni,rychli!!!! Touto cestou im dakujem a ODPORUCAM nakup u nich ! :)

komunikacia a doprava na hviezdicku, jednoznacne odporucam

:D

• rýchlosť dodania tovaru, komunikácia, super ceny, všetko super
    • asi žiadne

jednoznačne odporučam tento obchod!

• ziadne
    • velke

ponukaju co nemaju

• rýchlosť odručenia

odporúčam

Objednala som si tablet, doručili mi uplne nieco ine ako som si obejdnala. Komunikacia bola velmi zvlastna, ale nakoniec sme sa porozumeli....vyhoveli mi a tovar mi poslali spravny.

Reakcia obchodu Mobil Centrum

Vážená zákazníčka, neposlali sme "niečo úplne iné", omylom sme Vám len poslali verziu toho istého tabletu bez 3G a nasledujúci deň, sme Vám kuriérom poslali správny tablet a zabezpečili vyzdvihnutie predchádzajúceho našim kuriérom, na naše náklady a naše riziko, či nám ho pošlete naspäť. Pracovníčka obchodu sa Vám ospravedlnila za komplikáciu. Ďakujeme za "objektívnu" recenziu a želáme pekné sviatky.

• rýchla a bezproblémová komunikácia, expresné dodanie tovaru kuriérom, jedinečná ponuka tovaru a cien, obrovská spokojnosť so zakúpeným produktom
    • Žiadne slabiny som nepostrehla.

Napriek tomu, že to bola moja prvá skúsenosť s kúpou mobilného telefónu na Mobil Centrum, obchod hodnotím na výbornú: komunikácia prebehla rýchlo a bez problémov, tovar mi bol dodaný expresne - do 2 pracovných dní, so zakúpeným produktom som takisto nadmieru spokojná. Nie len, že tento obchod mal v ponuke výrobok, o ktorý som mala záujem, ale aj jeho cena bola oproti jeho konkurentom oveľa nižšia. Rozhodovala som sa medzi niekoľkými e-shopmi, no v konečnom dôsledku som rada, že som zvolila nákup v Mobil Centrum. E-shop odporúčam všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivý obchod s kvalitnými výrobkami za skvelé ceny.

• vrele doporucujem seriozne rychle korektne jednanie tovar bol doruceny nasledujuci den kvalita vyrobku vyborna doporucujem aj inym
    • ziadne

doporucujem

• Dobra ponuka , v pohode komunikacia . Mal som jednu otazku a prisila mi adekvatna odpoved do jedneho dna. Celkovo spokojnost s pristupom k objednavke a aj k zakaznikom.

• nachádza sa blízko môjho bydliska.

• Velmi ustretova komunikacia, rychle dodanie...
    • Menej prehladny web.

• Vyborna komunikacia a hlavne ochota

• Nemusel som nikam chodiť, tovar mi doniesli až domov.
    • Prehľad v tovare, cene.
    • Určite bi sa niečo našlo, ale som toneskumal.Som spokojny.

Odporučil bi som ho viacerýn zakazníkom.