Mobil Centrum

Recenzie Mobil Centrum

Užívateľ bez avatara

Cjano

Pridané: 19. októbra 2015

• Rýchle dodanie objednaného telefónu za nízku cenu
  • Už približne mesiac odkedy sa mi pokazil telefón, sa s nimi márne pokúšam skontaktovať kvôli reklamácii. Na email žiadna odpoveď. Telefónne číslo ktoré ani nie je uvedené na ich webstránke (nie je tam žiaden tel. kontakt), bolo uvedené len na objednávke, je stále nedostupné..

Neodporúčam

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (3)
  • Nie

Reakcia obchodu Mobil Centrum

Vážený zákazník (aj keď nevieme či ste u nás vôbec nakupoval, keďže nie ste overený zákazník), reklamácie vybavuje autorizovaný servis a vždy v zákonnej lehote najneskôr do 30 dní, takže nie je možné, že čakáte už mesiac. Čo sa týka komunikácie, na všetky maily reagujeme ihneď a v prípade potreby kontaktujeme zákazníka telefonicky my.

POZOR

Pridané: 9. októbra 2015

Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Pridané: 1. októbra 2015

• čakala som na doručenie 7 dní ,no 7 deň mi pospali e-mail že telofon mi nebude doručení z dôvodu :že už prestal distribuovať a nevedia ho objednať u žiadneho ich dodávateľa.

čakala som na doručenie 7 dní ,no 7 deň mi pospali e-mail že telofon mi nebude doručení z dôvodu :že už prestal distribuovať a nevedia ho objednať u žiadneho ich dodávateľa.Veľmi zlá komunikácia mohli dať vedieť skôr a ne už v deň doručenia .

Reakcia obchodu Mobil Centrum

Dobrý deň, ospravedlňujeme za nevybavenie objednávky. Model Sony Xperia Z1 Compact sa už prestal distribuovať, preto sme sa ho pokúšali objednať aj od zahraničného dodávateľa a informácia o nedostupnosti trvala dlhšie. Produky ktoré sú NA SKLADE odosielame ihneď. S pozdravom MOBILCENTRUM.

René Hrebenár

Pridané: 30. septembra 2015

Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Diana

Pridané: 18. septembra 2015

• Cena a rýchle doručenie
  • Slabá reklama

Veľmi dobrý

juraj

Pridané: 17. septembra 2015

• rychle dorucenie
  • telefon bol doruceny v inom obale, na co som nebol upozorneny (nejednalo sa iba o obal ale priamo o telefon od Orange, nakolko IMEI na obale sa zhoduje s IMEI v telefone)

Odporucam, ale pre istotu sa informujte, ci je telefon original priamo od vyrobcu (v mojom pripade od Sony alebo od tretej strany)

alena

Pridané: 13. septembra 2015

• dobrý prehľad ponúkaného tovaru a velmi dobré ceny

veľmi prehľadná stránka dostupnosť tovaru dobrá cena a rýchle dodanie .určite odporúčam aj ostatným

Užívateľ bez avatara

viki

Pridané: 12. septembra 2015

• bezkonkurencna cena
  • rychle dodanie

perfektne

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno

MKE

Pridané: 23. augusta 2015

• Široký výber
  • Komunikácia
  • Darček, ktorý mi bol sľúbený mi nebol doručený
  • Vyexpedovanie balíčka hneď na druhý deň, ale doručený mi bol až o 5 dní (3 pracovné)

Odporúčam nakupovať v tomto obchode.

Zobrazujem 11 - 20 zo 327 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...33