• perfektná
    • źiadna

Rychlost,spolahlivost.

rýchle a profesionálne

• Široký sortiment tovarov

Chcel by som vyzdvihnúť ústretovosť zamestnancov predajne Michalovce.
    Dobrá komunikácia so zamestnancami . Tovar pripravený na predajni podľa dohody... Možnosť tovar pred prevzatím prezrieť a vyskúšať..
    Vrelo odporúčam..

Rýchlo vybavená objednávka.

• Informovanie zákazníka funguje
    • Promptný odvoz a dovoz na reklamáciu
    • Šofér bol ochotný a fundovaný
    • Z ridera hneď odpadla páčka na ovládanie plynu, takže sa ani nedal naštartovať (mizerne navarené)
    • To že odpadla páčka na plyn je chyba výrobcu, ale to že to servis Mountfieldu krivo navaril páčku a popritom sa ani neunúval prikryť ostatné časti pri naváraní, ktoré sú poprskané od zvárania, to je otras. Ani nehovorím, že zvar ani nevybrúsili a neošetrili proti korózii. Vrcholne šlendriánska odfláknutá práca - proste hanba
    • Servis má hroznú úroveň

Servis má skutočne otrasnú úroveň. Kontaktoval som ich a poslal im foto z opravy, ktorá bola hodná posledného šuflikanta. To že páčka na plyn odpadla bola viditeľne chyba výrobcu, ale to ako to opravil servis Mountfieldu je ich vizitka. Páčka je krivo navarená a lanko ide do bowdenu zo strany a popritom ako to navárali sa ani neunúvali prikryť ostatné časti pri zváraní, takže sú poprskané od zvárania (hlavne unášacie kolo na nôž + vrátanie hnacieho remeňa) - to je proste otras. Ani nehovorím, že zvar ani nevybrúsili a neošetrili proti korózii. Vrcholne šlendriánska odfláknutá práca - proste hanba. Keby som takto mal odovzdať zákazníkovi opravenú vec, tak by som sa musel prepadnúť od hanby.

milí personál :-)

• Flexibilita, jednoduchosť objednávania
    • nie je

• Viac ako dva týždne od objednávky a tovar stale nedodaný!

• Spokojnosť

Doporučujem nákup

• Slabá znalosť

Kupoval som si tam Aku nožnice na konáre.
    Na otázku či je tam bezkéfkový motor,sa páni pri pokladni dívala na mňa ako na zjavenie.
    To isté som sa pýtal predavača,ktorý mi tiež nevedel odpovedať.veľmi slabá znalosť a vysvetlenie ku danemú výrobku...

• Výhoda je,že je veľký výber.
    • Nevýhoda je,že dodanie trvá tyzden

Rada tu nakupujem.ste úžasní.velka vdaka

• Veľmi spokojná s prístupom personálu. Veľmi milá pani /slečna operátorka, ktorá so mnou komunikovala ohľadom objednávky a dodania, a taktiež pán, ktorý poradil pri prvom použití, a v neposlednom rade aj pánovi ktorý nám to priviezol.

• Rýchle vybavenie mojej objednávky

Všetko v najlepšom poriadku.

Rýchlosť pripravenia, ochota pomôcť a poradiť.

• Tovar objednaný ale nedoručený
    • Úplná neochota personálu