Som veľmi spokojná. Tovar som si mohla vyzdvihnúť už za jeden deň. Všetkým odporúčam tento obchod.9

• Rýchlosť
    • Nenašla som

Tovar, ktorý inde nebol už niekoľko mesiacov som po objednaní do troch mala doma!

Ok.som spokojná.

• Nepdesne oznacovanie tovaru na webstranke.

Rychla dodavka.

Neochota zo strany predajcu. Keď sa im nechce pracovať a predávať , nech idú predávať hot dogy na železničnú stanicu!

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti. Žiaľ nekonkretizujete o aké nepríjemnosti a neochotu našich pracovníkov šlo, v každom prípade Vám za informáciu ďakujeme a budeme predmetnú predajňu o Vašej sťažnosti informovať.
    Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

OK.

• Podrobne vysvetlia a ukážu funkcie a manipuláciu so zakúpeným tovarom.

• doprava zdarma
    • pes je spokojny s granulami
    • aj susene usi kvalita
    • absolutne ziadna
    • rýchlosť

• perfektná
    • źiadna

Rychlost,spolahlivost.

rýchle a profesionálne

• Široký sortiment tovarov

Chcel by som vyzdvihnúť ústretovosť zamestnancov predajne Michalovce.
    Dobrá komunikácia so zamestnancami . Tovar pripravený na predajni podľa dohody... Možnosť tovar pred prevzatím prezrieť a vyskúšať..
    Vrelo odporúčam..

Rýchlo vybavená objednávka.

• Informovanie zákazníka funguje
    • Promptný odvoz a dovoz na reklamáciu
    • Šofér bol ochotný a fundovaný
    • Z ridera hneď odpadla páčka na ovládanie plynu, takže sa ani nedal naštartovať (mizerne navarené)
    • To že odpadla páčka na plyn je chyba výrobcu, ale to že to servis Mountfieldu krivo navaril páčku a popritom sa ani neunúval prikryť ostatné časti pri naváraní, ktoré sú poprskané od zvárania, to je otras. Ani nehovorím, že zvar ani nevybrúsili a neošetrili proti korózii. Vrcholne šlendriánska odfláknutá práca - proste hanba
    • Servis má hroznú úroveň

Servis má skutočne otrasnú úroveň. Kontaktoval som ich a poslal im foto z opravy, ktorá bola hodná posledného šuflikanta. To že páčka na plyn odpadla bola viditeľne chyba výrobcu, ale to ako to opravil servis Mountfieldu je ich vizitka. Páčka je krivo navarená a lanko ide do bowdenu zo strany a popritom ako to navárali sa ani neunúvali prikryť ostatné časti pri zváraní, takže sú poprskané od zvárania (hlavne unášacie kolo na nôž + vrátanie hnacieho remeňa) - to je proste otras. Ani nehovorím, že zvar ani nevybrúsili a neošetrili proti korózii. Vrcholne šlendriánska odfláknutá práca - proste hanba. Keby som takto mal odovzdať zákazníkovi opravenú vec, tak by som sa musel prepadnúť od hanby.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. Na základe Vášho opisu prevedenia servisu, Vám doporučujeme opravu rideru reklamovať na servise a požadovať nápravu. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

milí personál :-)

• Flexibilita, jednoduchosť objednávania