Veľká spokojnosť, napriek tomu, že som mala problém s platbou a časovú tieseň, obchod komunikoval vynikajúco a tovar bol doručený veľmi skoro. Odporúčam

Rýchle vybavenie, dobrá komunikácia

Nebola príručka na obsluhu v češtine ale napísala že mi chyba a obratom mi ju poslali meilom.

• Tovar skladom

Prišiel mi neorginalny Samsung obal na telefon tak som ho vratil. Fake ktorý je na heureke pod originálnym samsung číslom a tým zavádzajú zákazníkov.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu u produktu Samsung Vegan Leather Case Galaxy S24 Ultra černá dle EAN výrobce 6974994161136

Vámi zakoupený produkt byl odebrán v originální CZ distribuci Samsungu a v případě, že by se jednalo o nekvalitní variantu určitě budeme řešit s distributorem. Nejsme si jisti z čeho přesně usuzujete nekvalitu, kterou uvádíte, zda jste například nebyl překvapen změnou variant díky přechodu na Vegan Leather Samsungem, kde se jedná o absolutně jiný typ nežli v minulosti, který Samsung prodával u min. generací apod.

Věc prověříme s distributorem a výrobcem Samsungu. Rozhodně odmítáme, že by jsme prodávali jiný produkt nežli EAN 6974994161136 Vámi zakoupený.

Vaší reklamaci samozřejmě i tak prověříme a vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Budeme se těšit,
    tým Mironet.

• Dobrá a rýchla komunikacia
    • Zaujímavé ceny aj tovar ( aspoň pre mňa).
    • Stránka dostatočne prehľadná
    • Zatiaľ som nenašiel

Bol to síce môj prvý nákup ale bez váhania by som nákup zopakoval. Mal som problém so zaplatením objednávky, kontaktoval som obchod mailom a problém sa vyriešil naozaj velmi rýchlo . Za mňa určite odporúčam

• Spĺňa očakávania.

• Super jednanie

Rýchle doručenie tovaru

• Dobré ceny
    • Široký výber sortimentu

všetko OK

• Výborný výrobok,aj výborná akciová cena,expresné rýchle dodanie,maximálna spokojnosť,tento obchod doporučujem všetkým.
    • Nevýhody žiadne.

Dobrý obchod,dobré ceny,doporučujem všetkým.

Rýchle dodanie .

Nemala som žiadny problém.
    Dúfam, že produkt bude bez problémov fungovať čo najdlhšie.

• Mali čo som zháňal
    • Je to ďaleko, dokonca v susednej krajine, takže asi musia účtovať aj za dopravu.

Je to spoľahlivý obchod, ktorý umožňuje (pre staromilcov) aj platbu vopred prevodom a následne o všetkom informuje mailom. Prijatie platby, odoslanie tovaru (teda odovzadanie prepravcovi). Následne Packeta informuje podobne o prijatí do prepravy a nakoniec o možnosti prevzatia. Skrátka spokojnosť.

• Veľká spokojnosť

• Rýchle dodanie, dobrá cena, i rýchla komunikácia

• rýchlosť dodania, cena

• Rýchle vybavenie