Prišiel mi neorginalny Samsung obal na telefon tak som ho vratil. Fake ktorý je na heureke pod originálnym samsung číslom a tým zavádzajú zákazníkov.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu u produktu Samsung Vegan Leather Case Galaxy S24 Ultra černá dle EAN výrobce 6974994161136

Vámi zakoupený produkt byl odebrán v originální CZ distribuci Samsungu a v případě, že by se jednalo o nekvalitní variantu určitě budeme řešit s distributorem. Nejsme si jisti z čeho přesně usuzujete nekvalitu, kterou uvádíte, zda jste například nebyl překvapen změnou variant díky přechodu na Vegan Leather Samsungem, kde se jedná o absolutně jiný typ nežli v minulosti, který Samsung prodával u min. generací apod.

Věc prověříme s distributorem a výrobcem Samsungu. Rozhodně odmítáme, že by jsme prodávali jiný produkt nežli EAN 6974994161136 Vámi zakoupený.

Vaší reklamaci samozřejmě i tak prověříme a vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Budeme se těšit,
    tým Mironet.

• Radšej si treba priplatit a kupit v známych obchodoch 3. Kupena nabijačka najdene na heureke zas najnizsiu cenu ... 2 nefungovali ako mali hned od nova ... fungovala tak ako ma len zakupena v datarte

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu u produktu Baseus WXJN-01 Big Energy čierna / Držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním 15 W. Bohužel nejsme výrobce produktu a nedokážeme ovlivnit zda je taková či oná.

Určitě oporučujeme vybírat případně ze značkových a pokud tato Vám nefunguje, doporučujeme využít možnosti reklamace ( https://www.mironetcz.sk/info/reklamace+kc52/) a její okamžité vrácení či výměnu. Jelikož jsme jich prodali několik a reklamace neevidujeme, tak předpokládáme, že se bude jednat o ojedinělý kus co nefunguje či například není kompatibilní s Vaším telefonom.

Dovoluji si předat kontakt přímo na Vás kolegům z reklamací, aby Vás kontaktovali a pomohli se zadáním reklamace k výměně.

• Tovar prišiel rozbitý

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu u nákupu "Orava Chefino sklenená nádoba mixéra / pre Chefino / 1.5 L".

v případě, že došlo k poškození balíku při přepravě, určitě doporučujeme ihned sepsat škodný list s přepravní společností a zaslání k nám na reklamaci ohledně řešení.

Nyní ihned předávám na kolegy k prověření, kteří Vás budou ihned kontaktovat.

• Dobrá cena tovaru.
    • Zlá komunikácia predávajúceho.
    • Neskoré dodanie tovaru.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel dle Vaší objednávky nebyl dokončen úvěr, kde Vám bylo zamítnuto poskytnutí úvěru. Je nám velice líto, že HomeCredit Vám neposkytl úvěr, avšak toto my neovlivníme (vše záleží na Vaší bonitě jakožto klienta).

Věříme, že v budoucnu například při nákupu za hotovost budete maximálně spokojen.

Budeme se těšit, tým Mironet.

• Doteraz mi nebol tovar doruceny a 2 krat bol presmerovany kurierom ...

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu k přepravním nedostatkům.

Ihned předáváme na kolegy Callcentra, aby Vám s tím pomohli.

Děkujeme moc za trpělivost, tým Mironet.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• prišiel mi iný typ telefonu

V momentálnej situácii čakám na odpoveď spoločnosti k vyjadreniu prečo mi bol dodaný iný telefón aký som si objednal , v případě že reklamácia bude v poriadku vybavena tento príspevok vymažem

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Váš kontakt, který předáváme ihned ke Callcentru. Dle systému vidíme objednaný "Samsung Galaxy S24+ 12+512GB čierna / EU distribúcia / 6.7" / 512GB / Android 14"

rádi prověříme zda se případně došlo k záměně či pod.

Budeme se těšit, tým Mironet.

Spoločnosť je super rýchla a odborná komunikácia ale Spoločnosť DpD. Nespolahliva max

5 dni meškanie nie je malo.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu a je nám velice líto, že případná doprava k Vám trvala takto déle. Osobně můžeme doporučit využívat právě těch kurýrních společností, které jsou pro Vás nejrychlejší.

V Mironetu jsme skutečně udělali maximum
    objednávka Vámi vytvořena 23522468 17.02.2024 09:17
    zboží odesláno 19.02.2024 15:43:00

Velice se omlouváme za případné průtahy na dopravě, kde se snažíme i tak s přepravci na vylepšeních pracovat.

Určitě u následující objednávky již budete maximálně spokojen, Budeme se těšit. Tým Mironet.

• Dlhá doba dodania
    • Balík po týždni ešte nedorazil
    • Nik ma vopred neinformoval, že dodanie bude oneskorené
    • Ako prepravcu som si vybrala Packetu, tá balík nedoručila na vybrané miesto, ale automaticky vybrala miesto v susednej dedine. Ešte stále je balík v preprave, už vyše týždňa
    • Neodporúčam !!

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu k objednávce 23513029. Velice se omlouváme za případné prodlevy v přepravě k Vám.

Skutečně Vaše objednávka byla vytvořena 09.02.2024 17:07 s tím, že se nám ji podařilo expedovat dle předpokladu 12.02.2024 15:24 a dodáním do 13.2.2024.

Opoždění Packety necháváme ihned prověřit, jelikož již by mělo být doručeno dle Vašich představ .
    Aktuální stav přepravce "https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=Z6263156234"
    Nyní vidíme balíček čekající na vyzvednutí přímo v Packetě.

Ještě jednou se omlouváme za opoždění v přepravě.
    Děkujeme moc za Vaší trpělivost, budeme se těšit v budoucnu, kdy jistě přepravce dodá včas. Tým Mironet.

poziadavky obchodu na zdokladovanie DPH boli zcestne. pri zasielani potvrdenia danoveho uradu o prideleni statusu platcu DPH failove hlasenie islo stale dookola , neakceptovalo potvrdenie slovenskeho financneho uradu. uradnik callcentra o problematike DPH nemal ani sajnu

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel máme striktní metodiku určenou finančním úřadem a v případě, že u nás jako zahraniční subjekt chcete nakoupit bez DPH je nutné dodat vše potřebné, které po nás požaduje FÚ při daňové kontrole.

V případě, že toto není dodrženo, jako dodání ověření plátcovství, sídla, dodání na adresu firmy apod. není možné vyhovět požadavku nákupu bez DPH.

Jsme řádní plátci daní a dodržujeme zákony přesně jak nám finanční úřad zadá a požaduje.
    Chápeme a pracujeme více na automatizacích, každopádně ověřovat budeme i na dále. Nemůžeme podporovat případnou šedou ekonomiku apod. a věříme, že i Vy chápete proč chráníme jak Vás jako klienta i sami sebe.

Děkujeme moc za trpělivost, tým Mironet.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Pičobona čistá

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel přesně netušíme co jste tím myslel.

Vaše objednávka 23465781 08.01.2024 16:14 byla expedována 09.01.2024 15:37:00,
    připravena na výdejně Packety 11. 01. 2024 10:56:36.

Bohužel dle dat nepřevzato a tudíž se zásilka vrací zpět viz. https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=Z6263141791

Budeme rádi za jakékoliv doplnění, tým Mironet.

Skladová položka s predpokladaným termínom doručenia do 1-2 dní (predpokladaný dátum dodania mironet 9.1.). Zásielka "odovzdaná prepravcovi" ale na webe packety pod sledovacím číslom dodnes (14.1.) iba príjem elektronických údajov (od 8.1.) a "očakávame dodanie obchodom". Na emaily zaslané 11. a 12.1. obchod nereagoval.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Vaše objednávka 23464409 ze dne 07.01.2024 21:09 byla expedována 08.01.2024 15:39 https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=Z6263140953

Ihned předáváme Callcentru k prověření, proč nebyla Packetou doposud dodána.

Prosíme o trpělivost, věříme, že s Packetou nastalou situaci urychleně vyřešíme.

Tým Mironet.

Cakam 7dni na objednavku, na mail nereaguju...

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Vaše objednávka 23462534ze dne 06.01.2024 11:36 byla expedována 08.01.2024 15:39 https://tracking.packeta.com/cs_CZ/?id=Z6263141179

Ihned předáváme Callcentru k prověření, proč nebyla Packetou doposud dodána.

Tým Mironet.

• Nevhodné balenie tovaru

Tovar bol pre prepravu slabo/nevhodné zabalený. Došlo k veľkému poškodeniu (dokrceniu, potrhaniu) obalu tovaru, ktorý následne nebolo vhodné použiť ako dar.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu u nákupu "Xbox Series Bezdrôtový ovládač - Robot White".

Je nám velice líto zda při přepravě došlo k jakémukoliv poškození. V takovém případě určitě doporučujeme případ zadokumentovat a ihned nás kontaktovat na reklamacích [email protected]

Nyní Váš případ předávám kolegům z reklamací, aby Vás kontaktovali a případně vyřešili výměnu.

Budeme se těšit, tým Mironet.

Zdá sa, že exportovať tovar na Slovensko je nad ich sily! Zaplatená objednávka minulý týždeň zmenila stav na stornovaná. Teraz sa budeme doťahovať o vrátenie peňazí alebo odoslanie tovaru a že urobili chybu o tom samí ešte nevedia.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vší zpětnou vazbu. Vámi objednané zboží "Marvo GM02 čierna " bylo dle systému expedováno GLS 90368179535. Věříme, že jej mžete každým dnem očekávat.

Děkujeme moc za Vaší trpělivost. Tým Mironet.

Obchod mi zaslal zlý produkt.

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Určitě v případě doručení například jiného produktu či například s vadou vždy je možné využít reklamace s možností předání na Packetě.

Předávám tudíž nyní ke kolegům, aby Vás s pomocí k výměně pomohli.

Budeme se těšit, tým Mironet.

Objednával som.cca 10 dní do Vianoc s tým,že garantovali dodanie do Vianoc..sú Vianoce,tovar tu nieje, lebo zevraj nebol už na sklade (ale pri objednávaní bol) a ani peniaze ešte niesu naspäť..

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Vámi objednaný produkt uhrazený 19.12.2023 bohužel skutečně byl v době připsání platby již vyprodaný a po komunikaci případné náhrady jsme Vám zaslali nazpět peníze již 22.12.2023. Věříme, že je již máte naprosto v pořádku nazpět a budeme se moci těšit na Vaší budoucí návštěvu.

Určitě v takových to horkých dnech před Vánoci doporučujeme vybírat z produktů na cenrálním skladě v Nupakách, kde expedujeme ihned viz. zpětné recenze dalších klientů.

Budeme se moc těšit, tým Mironet.

• Nevyhodny

Reakcia obchodu Mironetcz.sk

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu ke stornované objednávce na Apple iPhone 14 Pro Max 128GB zlatá.

Bohužel v případě, že si přejete nakoupit na firmu s možností nákupu bez DPH díky přeshraničnímu prodeji, je nutné dodat dostatečné dokumenty potřebné pro tento prodej.

V opačném případě je možné prodat pouze na fyzickou osobu a to včetně DPH.

Věříme, že u následujícího nákupu již budete maximálně spokojena, budeme se těšit. Tým Mironet.