Bohužiaľ niektoré kusy sa museli upraviť aby sa dal nábytok zložiť

Tovar bol nekvalitný, museli sme ho vrátiť.0

• Nábytok neprišiel celý, chýbala 1 cela časť nábytku s návodom a spojkami. Reklamácia trvala dlho, doručenie posledného kusu nábytku trvala dlho tak sme nábytok museli vrátiť.

• Dodacia doba 5 týždňov? Si robia srandu...

Objednávku som zrušila. Keďže tovar som objednávala 13.7. Tovar mal byť dodaný do 7 ich pracovných dní. Objednávku potvrdili len po troch dňoch objednania. Po 7ich dňoch som volala do obchodu, čo je s objednávkou a bolo mi povedané, že možnože bude moja objednávka vybavená až 28.7., ale s istotou to ešte nevedia potvrdiť. Takže tovar, ktorý mal byť dodaný do 7ich pracovných dní, by nebol dodaný ani do troch týždňov.

• Všetko zle.. Nedokázali tovar dodať v sľúbenej lehote, komunikácia v slovenskom jazyku bola problém, výhovorky na dodávateľa z poľská

Moju zlu skúsenosť budem oznamovať ďalej

• Doba dodania

Napísané, že doručenie do 7 pracovných dní. Objednané 6.7., tovar má byť doručený až 21.7., som zvedavá, či vôbec príde.. Rozhodne som sklamaná z doby doručenia.
    Tovar nemám, ten zhodnotiť neviem.

Tovar mi priešiel v piatok t.j. 8.7.2022 kedže som včera začala montovať zistila som, že mi nesedia dosky

č. 8 mám dodané 2x a č. 11 mi chýba

tým pádom nemôžem stolík zmontovať /týka sa šuflíka/

mala som 5 ks nabytku, zatiaľ som zmontovala malý konferenčný stolik - ten bol v poriadku, ešte mi zostávajú skrine presklené a otvorený regal....uvidíme ako to dopadne...

vraj do 7 dni
    presli uz dva tyzdne a stale nic
    dostali sme 1 mail, ze nas budu informovat o vybaveni, potom jeden telefonat, ze ktory den bude tovar doruceny
    no nakoniec sa tak nestalo
    telefon vypnuty

Výrobok nespĺňal popis ,sklamanie,viac objednávať nebudem

Skrinky boli objednane s modrym podsvietenim a skrinky boli dodane bez podsvietenia za cenu s podsvietenim

Minulý týždeň som robila objednávku a ešte tovar neprišiel...

• Mila pani do telefonu
    • Kurier poliak vykladka z auta sama

Velmi mila pani ktora zdviha telefon.Co sa tyka vodica Poliak arogantny neochotny zacuvat auto do dvora.Nechal mna ženu samu vykladat tovar z auta a kukal na mna a mal nevhodne otazky na majetkove pomery nemal vydat 4 eura.Nechcela som mu nechat tringel,ale nemala som drobne keby som prave nekosila necham ho tam cakat pred domom 5 hodin na vydaj.

Chýbali mi súčiastky pri oboch skrinkách

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Nekvalitný materiál
    • Nekvalitné spracované
    • Nedokončené hranovanie
    • Škoda vyhodených peňazí

Neodporúčam

• Mesiac čakám a tak mi zavolajú ze ešte mesiac musím čakať
    • Bola prasknuta vrch komodi a chibalmi 1 nocni stolik.

Logistika a doručenie tovaru absolútne nevyhovujúce.

• Tovar prišiel poškodený
    • Krabica bola pochodená od topánok
    • Chcelo by to podrobnejší návod na poskladanie

• Katastrofa

Tovar poslaný inak ako je v objednávke. Sedačka sa mi po 3 mesiacoch rozpadla. Poslali mi iné nožičky než som chcela, reklamácia nevybavená. Jedálenský stôl poslali inú farbu dosky. No nikdy viac.