• Pomalé doručenie

Objednala som si detskú posteľ pre syna pred vianocami ,je marec a stále nedorazila .

Jedna katastrofa. Väčší šmejd som ešte nekúpila. Škoda peňazí.

• Objednal som tovar - Topper T1 v cene 43 €, ale v objednavke sa objavil Topper T2 v cene 53 €. Upozornil som na to pani a poziadal ju, aby to v objednavke zmenila. Ona mi na to neprofesionalne povedala, ze to nevie v objednavke zmenit. TAk som jej odkazal, ze ked to nevie, nech necha tak, ze si tovar zabezpecim inde. A ona, ze dobre. Ziaden zaujem o ziskanie spokojnosti zakaznika.

• Tovar po mesiaci ešte nedorazil
    • Komunikacia

Čakať na dodanie tovaru ktorí je na sklade 35 pracovných dní ???
    Nikdy viac.

• nedodržiavanie termínov dovozu tovaru
  • Mesiac čakám na nábytok,ktorý bol na sklade. Ďakujem za opýtanie,či som spokojný

Tovar neprišiel ešte stále na čas a zákazníka vôbec neinformujú, že nebude Didiana v dohodnutý termín, ktorý majú uvedený.

• Dlhá doba dodania

Dlhá doba dodania

• Tovar mal byť doruceny do 28 dni, zatiaľ presiel 1 a 1/2 mesiaca a stále nedorazil. Dodavateľ mi nevie povedať v ako stave je objednavka nakoľko len doručujú. Obchod neodporúčam.

• Dodanie malo byť do 20 dní a je 22 dní. Stále nedoručena komoda. Dnes údajne mala prísť a zasa nič. Oddialili to. Viac nenakupujem. Nedodržiavajú termín.

Pri vyrobku maju sice uvedene dodanie do 28 pracovnych dni co malo byt priblizne 24.2 len po dotaze na upresnenie terminu dodania uviedli ze tovar im nebol dodany a nevedia ani priblizny termin dodania. ‍♀️ ‍♀️ Nie su schopny o tom ani sami informovat. Zakaznik sa musi sam dozadovat

• nespoľahlivosť
    • kde je tovar
  • Téli poénok ne velmy hovno

Objednavala som nabytok cez mebline. Dodacia lehota bola 3-5 tyzdnov.. Kedze boli medzitym vianoce, tak som si povedala OK, bude to meskat cca 2 tyzdne. Predsa len boli sviatky. Teraz preslo. 11 tyzdnov od objednania a este stale nic. Nabytku sa nie a nie dockat. A ked napisam do mebline, a opytam sa, ze priblizne kolko meskaju objednavky, nech mi povedia kolko dni, tyzdnov alebo mesiacov, dockam sa len ze sa ospravedlnuju za meskanie a ak chcem zrusit objednavku, tak mozem... Nevedela som, ze mabytok treba objednavat aj pol roka dopredu.... Uz teraz viem, ze nikdy viac si od nich neobjednam nic.

Tovar nedorazil ani po uplynutí dodacej lehoty t.j. 28 dní .Žiadne info od vás nemám ,že čo sa deje . Pravdepodobne sa obrátim na konkurenciu.

• Ochota riesit vzniknutu neprijemnu situaciu.
    • Su to len priekupnici,a teda ak nieco chyba,je poskodene,tak cakaaate a cakaaate a cakaaate a cakaaaate. Doteraz nemam navod,kovanie,sroby,nove diely namiesto poskodenych.

Postel prisla kompletne doskrabana hlbokymi rezmi. 4 hlboke rezy na kazdom cele v dlzke 30 cm. Chybal navod,chybalo kovanie,sroby,koliecka. Doteraz mi to nebolo dodatocne dorucene.

• Bez šrobou

• Nedá sa prispôsobiť čas prebratia tovaru
    • Návod nie je v Slovenskom jazyku