• Nedodrzany cas a datum dorucenia.
    • V dohodnuty termin dorucenia...neprisli!!!
    • Dorucenie od 20:00 do 22:00...a aj tak nepridu a ani sa len nikto neozve.

Cele zle. Objednsne...nesplnena lehota...a ak dorucit neskor tak ani nepridu a nikto sa neozve.

• Neviem
    • Balenie tovaru na úrovni 3r. Dieťaťa. Tenká roztrhnutá krabica nábytok trčí z krabice.

Objednávka nedorazila. Už som ju mala dávno mať.

Dlho čakám na doručenie a nik mi nedal vedieť ze bude tovar meškať, pokiaľ som tam ja 100x nepísala. Nemám čo hodnotiť keď tovar skoro po mesiaci nedorazil. Dúfam ze aspoň twn príde v poriadku.

Objednávka zaplatená 21.11. Do dnešného dňa žiadna informácia zo strany predávajúceho o stave objednávky. A uvedené doručenie do7 prac. dni.

Niesom spokojný s e-shopom z dôvodu informácii o dostupnosti produktu a jeho lehotou na dodanie. Nábytok ktorý som objednával bol v stave dostupný a dodanie 7-15dni. Na 14. Pracovný deň stále bez odozvy. Po zavolani predajcovi mi bolo povedané že tovar ešte ani nieje na sklade a bude len expedovaný z Poľska okolo 5. 12. Čo je už ďaleko za dodacou lehotou ktorá je nesprávne udávaná. Túto objednávku budem pravdepodobne rušiť.

• Nedodržanie zmluvných podmienok

• Dlhá čakacia doba.

Ešte aj pri telefonáte,kedy dorazí môj nábytok,neboli vôbec ochotný ani milí.

Tovar dorazil za 1 mesiac

Objednala som zrkadlo, malo prísť do 5 dní, nakoniec sma naň čakali 3 týždne. Zlá komunikácia , zlý prístup, nikdy viac nákup cez tento eshop. Dnes nám bolo doručené zrkadlo , doviezol ho jeden poliak, ktoprý vkuse nadával , bol neochotný a hrubý. Sklamanie.

• Ako Vás môžem hodnotiť, keď tovar ešte nemám? Rozmýšľa administrator?

Tovar mi este nebol dodany ani mi nevolal nikto ohladom dohodnutia prevzatia alebo vysvetlenia preco tovar meska. Dotaznik spokojnosti mi prisiel este pred dodanim, beriem to trochu provokacne…

• Po rozbalení bol zistený a zlomený roh vrchnej dosky!
    • Zla manipulácia .s tovarom.

objednávku zrušili, pretože ju nevedeli doručiť do 7 dní a chceli doručiť 21.10.

• rýchly dovoz nábytku

Jedna časť nábytku prišla poškodená, kúsok bielej drevotriesky je odlúpený od nábytku. Ale keďže sa mi s tým už nechcelo ďalej ťahať a čakať, tak som to nechala už tak. Nábytok je veľmi tenký, celé stena pôsobila ako keby som skladala nábytok z kartónu. Nemám na to žiaľ dobré recenzie.

Čo sa týka obchodu boa som spokojná,ale čo sa týka doručenia tak nikdy viac.Jasné nedala som si vyviesť k domu nakoľko to bola fakt suma na zamyslenie...Ale myslela som,že to mi dá aspoň k bráne.../5 kroky/Čo sa nestalo.Šofér mi to pustil z auta rovno na nohy....A poviem bolo to dosť ťažké.Nebol ochotný to vybrať sam z auta.Stal hore ,posúval to nohou,potom dvihol a ako som písala vyššie rovno na nohy...Nepočítala som s tým,že sa tak poliak zachová.Bola som veľmi sklamaná.A z mojej stany to bola posledná objednavka z tejto stranky...

Tovar dorazil za 1 mesiac

• kúpa mačky vo vreci

ze vraj dodanie do tyzdna uz 3x odlozili dodanie vzdy presunu o tyzden neskvor

Pár hodín pred dodaním tovaru mi telefonicky oznámili,že tovar nebude dodaný a to som mal kvôli tomu nahlásenú dovolenku!!

• Tovar objednaný 26.7. Dodacia lehota 20 dní. Je 7.9.a stále na tovar čakáme. Komunikácia so strany obchodu žiadna.