Tenké lepené drevo. Predné čelo sa za mesiac zlomilo.

• Kurier ma kontaktoval ked uz bol na mieste, absolutne arogantny, prevracal ocami, vzdychal do telefonu prijemny ako zapal pluc

V maily neviem najst ziadne sledovanie objednavky, ziadne aktualizacie stavu, ziadne informacie. Jedine Heureka sa zaujima a posiela dotaznik spokojnosti

Reakcia obchodu MEBLINE.sk - nábytok

Dobrý deň prajem,
    ospravedlňujeme sa, ale prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali na telefónnom čísle: +421 948-04-55-77 o vysvetlenie fungovania nášho systému.
    Veľmi pekne ďakujeme. S pozdravom Mebline.sk

Odporúčate príslušenstvo ku kupelnovej zostave,ale žiaľ umývadlo vôbec nesedí k danej skrinke,je to dosť nepríjemné dat 307€ za kúpeľňu a potom si prerábať skrinku,

• Na jednom baleni boli vidiet stopy po topankách
    • Poškodené boky dosiek
    • Prasknutý lak na doske
    • Slabý plán k postupu montovaniu, nepredvrtané potrebné diery
    • Zle predvrtané diery na šuplíkoch- krive hotove šuplíky
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar mi bol doručený do práce, ťažký a mám problém ako ho dostanem domov.Ja som sa musela prispôsobiť a nie opačne.Tovar som si dala doviesť do Partizánskeho a pracujem v Banovciach nad Bebravou.Asi tak.

• Tovar mal prist do 20 pracovnych dni. Ziaden kontakt alebo vysvetlenie zo strany obchodu.

• Pre mňa bola nevýhoda kvôli šoferovi,ktorý vozí tovar. Je to Poliak,pretože tovar vozia priamo z Poľska. Šofer mi nič nerozumel,pretože peniaze za tovar som nechala u susedy,keďže som bola v práci. On mi nerozumel a preto odišiel a tovar mi neodovzdal

Dva krát predĺženie dodávky tovaru,
    pani z informácií nevie nič a sama nabáda zákazníka na zrušenie objednávky

Len internetový obchod, nedá sa dohodnúť vyhovujúci termín doručenia tovaru, nie je veľký záujem o klienta.

• nedodržali dodací termín zo 7 dní je to 14 dní

• Tri krát mi preložili dodanie tovaru. Nakoniec som objednávku zrušila
  • Celé zle.

Tovar je nekvalitný,ozubany v častiach kde je odpileny..aj na viditeľných miestach. Sklo v rohu mi prišlo odštiepenie.

• nevhodné správanie sa ku klientom zo stravy predávajúcej - odmeranosť.

• detailna ponuka resp jej moznosti

Nedodržanie termíny dodania. Stále posúvanie termínov.

Veľmi dlhá čakacia doba a ešte stále neviem čo je s mojou objednávkou

Veľmi dlho vám to trvá 21dni kým bude doručený a to neviem či má pustia o 10teh z roboty