Spokojnost

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Těšíme se na další spolupráci.

• Spolahlivost
    • Myslim ze asi ziadne...boli ochotni...

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Usetrim behanie po obchodoch,kuriér my to privezie domov,alebo si to preberiem inde po dohode s kurierom (malacky nakupné centrum). Kalny Milan
    • Nemožno si napríklad obuv vyskúšať.

Pneumatiky kupujem cez internet nakoľko sú lacnejšie a nemal problém s odvozom domov.

• Nizka cena
    • Rychlosť dodavky

Spolahlivy obchod

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

těšíme se na další spolupráci.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Kvalita za rozumní cenu.rychle dodanie

Odporucam

• serioznost a presnost

som spokojna nakupujem iba cez tuto stranku vrelo odporucam

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu, Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Neviem

• Klamú,zavádzajú a su TOTAL nespoľahlivý

Obchod úplne na HOVNOOOOOOOO

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. U pneumatik které jste si objednal jste byl předem informovaný, že nejsou dostupné a musí se stahovat z externího skladu. Vlivem velkého náporu objednávek se termín expedice posunul.
    Velice nás tedy mrzí, že jste byl nespokojený, věříme, že s příštím nákupem budete maximálně spokojený.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• - doručenie tovaru na požadovanú adresu

- s nákupom som spokojný
    - tovar došiel v poriadku
    - dátum výroby bol aktuálny, žiadny ležiak
    - dobrá cena

• rychlosť dodania

Odporúčam nakupovať v tomto eshope. Dodanie bolo veľmi rýchle.

• obchod má dobré ceny
    • nedodá tovar, tvrdí, že sú moc vyťažení a podobné blbosti, ani za 7 dní nič nedodali!!! a pneu mali skladom len preto som objednával

vyhýbajte sa veľkým oblúkom. Pomalá komunikácia, tovar nedodajú

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Velice se omlouvám se za komplikace. Během minulého týdne byl velký nápor objednávek. Pneu, které jste si objednal byly označení jako skladem u dodavatele, po upozornění , že se dodací doba může prodloužit jste objednávku stornoval.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Hoci uz mali tovar skladom (udajne), tak pre mnozstvo inych objednavok mi bol doruceny o tyzden neskor ako bol povodne avizovany termin. Nebol mi doruceny mail, ze tovar bol odovzdany kurierovy, jednoducho sa mi ozval rovno kurier v den dorucenia.

Dobra komunikacia so zakaznikom az na chaos okolo expedicie a dlhy cas objednavky, dufam, ze len vynimocne.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Opravdu nastal výjimečný stav, kdy přišlo mnoho objednávek a tím pádem se pozdržela expedice z důvodu omezených kapacit přepravních služeb.
    Email s číslem balíku zasíláme zákazníkům v den odeslání.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• v čase objednania pneumatík dobrá cenová dostupnosť.
    • - musel som sa dvakrát dotazovať v akom stave je vybavenie mojej objednávky,
    • - prvý dotaz, mi boli podané zavádzajúce informácie o dátume dodania pneumatík.
    • - druhý písomný dotaz bol v duchu tvdej výmeny názorov na dodržanie lehoty dodania, zarazilo ma, že obchod sa ma pýtal, či chcem zrušiť objednávku? pretože pneumatiky neboli údajne na sklade a boli objednané u výrobcu. trval som na objednávke a neskôr som zistil, že obchod z dôvodu veľkého záujmu o tovar zvýšil cenu pričom za sadu 4 pneumatík to bolo viacej ako o 100.-Eur,
    • - dodacia lehota trvala 11 dní,

- aj napriek uvedeným nedostatkom, som trval na objednávke a skutočne dnešného dňa mi boli pneumatiky dotané tak, ako to v druhom dotaze bolo sľúbené a v cene, ako bola určená pri zadaní objednávky.
    - ak skutočne bol o tovar taký záujem, a obchod ho nemal na sklade stačilo by zmeniť na stránke lehotu dodania, prípadne zlepšiť komunikáciu medzi obchodom a zákaznikom cez email.
    - i napriek týmto problémom by som doporučil obchod iným zákazníkom. boli mi dodané pneumatiky vyrobené v mesiaci august 2015, v relatívne výhodnej cene.

• Rychlost dodania
    • Ziadne

Dobry vyber dobre ceny rychle dodanie

• pohod
    • NEMA

OK CENY

• dobré ceny
    • neviem o žiadnych

určite sa oplatí

• objednal som si pneu.dosly naozaj nove ci ze cerstve vyrobene nedavno pred par dnami som max.spokojny.

odporucam

• Vyhodna cena a dostupnost tovaru

• šetrí čas

• Dobra cena