• Nekupovat obchod neexistuje

Nekupovat obchod neexistuje

Nikdy viac

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Váš názor. Bohužel jste si objednal pneu,kde byl dostupný pouze 1ks. A další ks nám výrobce nepotvrdil.
    Mrzí nás tato komplikace.

Doufáme, že příště budete spokojen.

• nieviem
    • tovar nebol a dlhe naskladnenie tovaru v sezone...

obchod nič moc ...

Odporúčam nakupovanie.
    Seriózny obchod

• Bezkonkurencne ceny a komunikacia s kupujucim je sto percentna!!!!!!
    • Ziadne

Objednal som 2 pneu na moto aby som platil 1 postovne. Poslali mi 1 pneu s postovnou ale hned ma kontaktovali ze druhe pneu poslu za 2 dni samozrejme bez postovneho. Tomu ja hovorim KORREKTNOST co je uz velmi zriedkavy. Urcite budem ponukat vase sluzbi kazdym mojim známim !!!!!!

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Pneumatiky som objednával v pondelok a nutne som ich potreboval mať do stredy u seba. Pred objednávkou som sa asi 3x pýtal či mi do stredy budú doručené, na čo som dostal odpoveď že samozrejme. Dostal som číslo zásielky ktorá bola zasielaná cez DPD, avšak až do utorka 13:30 bola evidovaná ako neodoslaná. Predajca sa vyhovára na DPD, že chybu urobil vodič ktorý zásielku v pondelok nenascanoval, DPD tvrdí že u nich chyba nenastala, môžem si teda vybrať komu veriť. Tým pádom mi to prišlo až v piatok (vo štvrtok bolo voľno). Stratil som tak dva dni a očakával som že mi aspoň dopravné bude vrátené v plnej výške. Bohužiaľ, bola mi ponúknutá len 50% zľava (8 eur), a ani tá mi ešte stále nebola vrátená.
    • Stratil som pri komunikácii s týmto predajcom a ich dopravcom toľko času a nervov že by mi to ani tých 16 eur nezaplatilo, ale to že sa so mnou ešte oni idú handrkovať o 8 eur ma naozaj dostalo.

Rozhodne neodporúčam tento obchod pre prístup k zákazníkovi v prípade neštandartnej situácie.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Velice se omlouvám e za způsobené komplikace. Doprava na Slovensko trvá 48hodin. Bohužel vinou přepravní služby se to do deklarovaných 48hodin nestihlo. A z důvodu státního svátku na Slovensku bylo zboží dodáno později. Proto Vám byla nabídnuta kompenzace z naší strany. Bohužel jsme stále neobdrželi od Vás potvrzený dobropis na základě, kterého můžeme odeslat platbu.
    Mrzí nás komplikace, které nevznikly naší vinou.

• Rychlost, komunikacia

• Dobra cena
    • Velky vyber

• skvelé dopravné ceny
    • recenzie
    • priehľadný eshop

skvelé ceny za pneumatiky, potreboval som zimné pneu na nové auto, tu som našiel skvelý pomer cena/výkon

• Spoľahlivosť a rychlost
    • Zatiaľ neviem

Rýchli a spoľahlivý

• komunikacia

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši objednávku. Mrzí nás, že jste byl s objednávkou nespokojen. Vaše objednávka byla vytvořena ve 23:38 , 10.8 jsme ji přijali a 11.8 od nás odcházela. V požadavku u zimních pneu jste měl rok 2016, který jsme dodrželi a překontrolovali před odesláním. V den odeslání od nás odchází sms zpráva + sms a email od přepravní služby.

Doufáme, že příště budete s nákupem spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Dodanie pneu presne podľa požiadaviek. Žiadne odlezaniny, krásne nové pneu.

• kvalita za dobre ceny
    • nemá

s pneumatikami som spokojná...odporúčam.

• ŽIADNE
    • NEKOMUNIKUJE

Celé zle.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka přišla 20.7.odpoled a odeslána byla 21.7. V den odeslání odchází od nás sms zpráva, že byla objednávka vyexpedována + chodí sms zpráva a email od přepravní služby. Kdy bude zboží doručeno. Mrzí nás tedy , že jste nebyl spokojen, věříme, že příště budete maximálně spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• nebol som vcas informovany o dni dodavky.
    • Kurier dosiel bez predchadzajucej informacie

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Děkujeme za upozornění, prověříme u přepravní služby. V den odeslání od nás odchází sms zpráva + sms zpráva + email od přepravní služby DPD s přibližným termínem doručení. V den doručení kurýr posílá sms nebo volá předem jaký bude čas doručení.
    Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Dobré ceny, rýchle dodanie, komunikujú.

Doporučujem

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Prehladnost a velky vyber.
    • Ziadne

Spokojny som vsetko v poriadku.... len na stranke maju napisane ze pneu co som kupil su rok vyroby 2016 a dodane mi boli 46 tyzden 2015 oznacenie na motopneu (4615) ale par tyzdnov hore dole. :))))

Tým www.kupuj-pneu.sk

Dostal som DOT2016 moto pneu, takže si nemôžem viac želať. Velmi rychle dodanie a nizka cena za čerstvé pneu.
    Odporúčam, SportAttack3 sedia parádne.

ok