Velmi rychle dodanie za 3 dni. Vyhodna cena. Na infolinke poskytli ochotne informacie.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Dobrý pomer cena výkon

• +++
    • neviem

+++

• Dobrá cena, kvalitný produkt 2015 roka výroby a pravdivá informácia o ňom

Z 6 obchodov som vybral Kupuj-pneu.cz a úplne spokojný !

• Možnosť platby kartou
    • Sledovanie zásielok
    • Dodané pneu neboli žiadne staré skladové ležiaky
    • Výhodné ceny aj po zarátaní dopravy z Čiech

Po prvom nákupe maximálna spokojnosť. Objednané večer 29.12. Platené kartou. Na otázku cez chat som dostal okamžitú a pravdivú odpoveď o stave objednávky. Dodanie do 48 hodín v mojom prípade naplatilo, keďže GLS na Silvestra neprepravuje, takže dodané až po Novom roku. Je to taký paradox, že aj po zarátaní dopravy je cena nižšia než pri kúpe v SK e-shopoch.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Super jednanie, rýchla dodacia lehota

Spokojný

• Rýchlosť a dobrá komunikácia

Korektne poskytnuté informácie o termíne dodania tovaru a presné doručenie

• Cena, Rýchlosť dodania
    • Chýba lepšia komunikácia zo zákazníkom, maily o stave objednávky a podobne.

ODporúčam obchod, pneumatiky prišli v poriadku, pekne nové, žiadne staré skladové zásoby, takže celkovo som spokojný !

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Vaše objednávka přišla 24.12 bohužel v tento den nikdo nepracuje. Zákazníkům chodí sms +email o odeslání na zlepšení zapracujeme.

Tým www.kupuj-pneu.sk

Ja som bol spokojný - mali to čo som potreboval , v poslali to v dohľadnej dobe - neviem čo také vytknúť ...

Tým www.kupuj-pneu.sk

Z mojho pohladu absolutna spokojnost. Komunikacia a realizacia obchodu prebehla na jedničku.
    Musím len smutne konstatovat,ze u viacerych slovenskych internetovych predajcov som sa az na jednu výnimku stretol s presným opakom.

• Prehľadnosť
    • ešte ich nepoznám

Ak kvalitu, tak v "kupuj pneu", nebudeš mať nič na výmenu. Dobrá cena zaručená, konkurencia je vylúčená.

Tým www.kupuj-pneu.sk

Super obchod,odporúčam každému kupujúcemu,super prístup a aj dodanie rýchle ☺

• rychlost dodania
    • ziadne

odporucam

Tým www.kupuj-pneu.sk

• spoľahlivosť, rýchlosť vybavenia objednávky, informácie o objednávke,
    • nepostrehla som žiadne

Odporúčala by som iným klientom tento obchod

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Gumy som dostal z roku 2013,takže dva roky stáli v sklade ,vise dvojročné gumy by mali biť nie za cenu za ktorú predajca íh ponúkal.Keby viem že takéto gumy prídu ,určite si íh neobjednám.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Rok výroby se u většiny pneumatiky pohybuje v rozmezí 2015-2014. Pokud zákazník připíše do poznámky, že požaduje i určitou DOT tak ji kontrolujeme a domlouváme se. Starší pneu naleznete v sekci výprodej. Vaše kola šly přímo od výrobce.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Výcvik trpezlivosti :-))).
    • Nekorektne informacie o dodacich terminoch a stave objednavky(23.11 informacia ze tovar bude odoslany po prijati platby.Platba bola prijata 23.11,do 26.11- tovar nebol doruceny( 3 dni !!!!), 26.11 - info ze tovar bude odoslany az 27.11 (bez vysvetlenia preco meska 4 dni !!!!), 30.11 tovar nebol doruceny vraj nestiha prepravna spolocnost. Realne bol tovar odoslany po trojnasobnom urgovani az 30.11. 11:00 informacia od prepravnej spolocnosti.
    • Absencia online stavu objednavky. Pravdomluvnost.

Nemam problem z dodacim terminom, ale klamanim o stave objednavky. Staci hned na zaiatku povedat ze to bude az XXXXXX. Clovek si vie potom naplanovat vlastny cas.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka byla vytvořena v neděli se způsobem platby : zálohová faktura - převod.
    V pondělí 23.11 Vám byla vystavena zálohová faktura. Dále jsme pak čekali na Vaši platbu proto následovalo zdržení. Jakmile je zvolen způsob bankovním převodem musíme čekat jakmile se platba připíše na účet a účetní částku zaúčtuje. Pokud by jste si objednal zboží na dobírku bylo by odesláno ihned.
    Zboží od nás odchází vždy každý den mezi 14:00-15:00, není tedy možné aby odcházelo v 11:00.
    Online stav objednávky je vidět v systému v případě, že jste se zaregistroval + Vám odchází email i sms jak od přepravní služby tak z našeho systému.

Mrzí nás tedy způsobené komplikace,ale při platbě převodem opravdu čekáme až se platba připíše pak můžeme odesílat.

Doufáme, že při příštím nákupu budete spokojen a vše proběhne v rychlosti.

Pro rychlejší průběh doporučujeme příště zvolit platbu na dobírku případně přes online systém payu.

Pěkný den tým www.kupuj-pneu.sk

• Vsetke firma je ok

Kupujte tovar je kvalitn a velmy rychle doruceny

• Prístup zamestnanancov obchodu bol vynikajúci. Ďakujem
    • Žiadne.

Super služby a prístup.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Těšíme se na dalšís polupráci. Tým www.kupuj-pneu.sk