• rýchlosť dodania tovaru
    • super cena
    • nenašiel som

určite odporúčam

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.sk

S nákupom som bol spokojný,odporúčam nakupovať v tomto obchode bez obáv.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Velmi dobra komunikacia s perosanlom.
    • Ziadne.

Obchod je v Cesku, cize tovar bol doruceny do 5 pracovnych dni. Celkovo som s obchodom a hlavne komunikaciou s nim velmi spojokny.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení,jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Dodání na Slovensko trvá 24-48hodin od odeslání. Vaše objednávka se odeslala ve čtvrtek, bohužel přes víkend přepravní služba nejezdí proto bylo dodání až v pondělí.

• tovar skladom
    • prehľadná stránka
    • nezistil som

lacnejší tovar ako má konkurencia
    krátka dodacia lehota

• Serioznost

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Dodacie dní by mohli byť kratšie a bude to Ok

Je to kvalita

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za připomínku, dodací lhůta se pohybuje 24-48hodin od odeslání.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Široký vyber, kvalita, rýchlosť.

Som spokojný, nabudúce využijem opäť vaše služby.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Vyšli mi v ústrety a dodali mi tovar presne v tedy, kedy sme sa dohodli,nebola rozhodujuca rychlost dodania ale to, ze mi bol doruceny v tedy, keď som bol doma a mals som cas na prevzatie tovaru.A bola mi dorucena SMS ze tovar je na ceste a bude mi doruceny.

• Veľký výber tovaru.
    • Dobrá cena.

V obchode ma upútal veľký výber tovaru. Dobré ceny. Páčia sa mi aj recenzie, ktoré rozhodujú o mojom nákupe.
    Doporučujem.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• dobre ceny a komunikacia
    • tovar nebol doruceny do 48 hodin,ako sa deklaruje na stranke,aj ked bol skladom

dobre ceny a komunikacia,dodavka tovaru v prijatelnom case,aj ked nie v deklarovanom

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Na stránce je uvedeno, že doprava trvá 24-48hodin. Vaše objednávka přišla o půl 11 večer ve čtvrtek, bohužel o víkendu přepravní služba nejezdí, tím se doručení zdrželo. Na Vaši připomínce zapracujeme aby jste byl s příštím nákupem maximálně spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Široky výber...dobre ceny..
    • Vaš Skladnik zbalil do zasielky pneu 3 x francuzka výroba...2015 a 1 x germany 2014...čo sa mi zda nefer aj na použivanie 1 x o rok staršia...oproti ostatným trom pneu...

Až na tu chybu ktora sa stala pribaleni...3 x pneu francuzka vyroba 2015 a 1 x germanska 2014...bol by som za jednotný rok...nasledujucuca výmenu pneu...

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se za komplikace skladník musel přehlédnout, že jeden kus byl jiný, protože všechny ostatní pneu jsou roku 2015. Pokud zákazník do poznámky, uvede, že vyžadujete určitou DOT nebo zemi původu tak skladník před odesláním ještě překontroluje.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• tovar doručený až domov.

dlžka dodania by sa mohla trocha skrátiť 4 pracovné dni je veľa. Inak doviezli mi to rovno do servisu kde som mala auto a pán mi to aj vyložil až dnu,takže super.

• Všetko OK

Tým www.kupuj-pneu.sk

• Asi najlacnejsie Pneu ake som nasiel. Dokonca som mohol mat s vyssim rychlostnym indexom este asi o euro lacnejsie ... nevadi.
    • DOT Vam vedia povedat az po vyexpedovani objednavky.
    • Objednal som to v Utorok 2.02.2016, dopoludnia, Platil som Online takze platbu mali 'okamzite' ale expedovali to az 04.02.2016 ... to je trochu divne kedze Pneu dosli az Piatok podvecer co uz bolo premna trochu neskoro.

Korektny pristup a Informovanie zakaznika je na velmi dobrej urovni hoc vidim tam urcite pristor na zlepsenie hlavne Informacii dopredu a rychlejsia expedicia :-) Inak spokojnost.

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení jsem rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
    Rok výroby sdělujeme ihned, přesnou DOT sdělíme zákazníkovi před odesláním jakmile jsou pneu připravené přímo na konkrétní objednávku abychom s jistotou věděli, že daná DOT odejde skutečně na zákazníka, kterému údaje sdělujeme. Vždy o DOT informujeme před odesláním a domlouváme se zda daná DOT vyhovuje či nikoliv.
    2.2 jsme přijaly objednávku, 3.2 byly pneu vyexpedovány . Doprava na Slovensko trvá 24-48hodin.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• dobrá komunikácia rýchle dodanie

Odporučam

Tým www.kupuj-pneu.sk

Dobrá cena, pomerne rýchle dodanie, tovar v poriadku.

• Ušetrí čas aj peniaze.

Vrele odporúčam každému nakupovať takouto formou.
    Dúfame, že sa prihlásia aj ďalší k nákupu.
    Uvažujem nakúpiť u Vás aj disky na pneumatiky.

• Rýchlosť,kvalita,operativnost
    • Nic

Vrelo odporúčam.

Tým www.kupuj-pneu.sk

• obchod to mal na sklade
    • mne sa oneskorila dodavka tovaru, pre stratu pocas prepravy,ale som spokojna s obchodom,informoval ma o tom a zaslal hned novy tovar

ja som spokojna

Reakcia obchodu Kupuj-pneu.cz

Bohužel Vaší pneu ztratila přepravní služba po cestě, ihned po obdržení této informace jsme odeslali nové zboží, tímto se omlouváme za komplikace.