• Rýchle dorucenie
    • Dobrá komunikacia
    • Tovar nekvalitný, drevené nohy na stoličkách ošúchané, sroby a matky hrdzavé

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Váš názor, poprosíme Vás o zaslanie fotografií poškodeného tovaru, následne to vyriešime ako reklamáciu :)

S podzravom

• Zlá / nedostačujúca komunikacia
    • Od zadania objednávky na tovar skladom mi ešte po 10dnoch neboli schopný ani poslať potvrdenie objednávky (iba informatívny email o prijatí objednávky)
    • Na spami nezabudli

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za Váš názor.

Tovar ste si objednali 26.12.20221, na stránke sme mali uvedené že tovar neeexpedujeme zákazníkom medzi sviatkami, taktiež je na stránke uvedené že po novom roku máme skladovú inventúru.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie, tovar Vám dodáme v priebehu tohto týždňa.

Tím www.katalognabytku.sk

Objednaný tovar nebol doruceny.uz su to 2 mesiace. Dodacia doba bola 2 tyzdne.ziadna komunikácia obchodu až po tom ako som ich pár krát kontaktovala

ďakujeme za Váš názor.

Bohužiaľ z dôvodu vyššej moci dodávateľ mal zatvorenú výrobu, no tovar k nám má prísť v najbližších dňoch, budeme Vás kontaktovať ohľadom expedovania objednávky.

tím www.katalognabytku.sk

• Nedodali tov
    • Nedodali tovar podľa objednávky

Ďakujeme za Váš názor.

Tovar sme Vám dodali, dodali sme presné farebné prevedenie ako ste si objednali, ak Vám farba nevyhovuje, tovar bez problémov môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru.

Tím www.katalognabytku.sk

• Myslela som, že zakúpený tovar bude neporušený. Opak pravdou - po vybalení a zložení - zistené škrabance na skle - obidvoch doskách
    • Myslím, že mi bol doručený tovar už raz reklamovaný, vzhľadom na porušené balenie (urobila som JA chybu, že som to prevzala od dopravcu)

Reakcia obchodu katalognabytku.sk

Ďakujeme za Váš názor. Ak ste dostali poškodený tovar, je potrebné nás kontaktovať mailom aby sme Vám poškodené časti reklamovali.

Tím www. katalognabytku.sk

• dostal som poškodenú stoličku
    • stolička nezodpovedal fotografii
    • nepríjemné jednanie

Neodporúčam tohto predajcu.

Ďakujeme za Váš názor,

mrzí nás Vaša nespokojnosť, no očakávať od stoličky za 99 € také požiadavky ako ste mali, je nereálne.... Tovar sme od Vás bez problémov prevzali a peniaze sme Vám obratom vrátili na účet..

Nepríjemné jednanie určite nebolo :) :)

Tím www.katalognabytku.sk

• Tovar nemal absolútne označené dosky . Kopec dosiek, kopec sáčkov so srobami a podla postupu sme len hádali co kde ma ísť. Ešte som sa nestretla, že pri skladaní tovaru není mala lepka s číslom na doske

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor, no bohužiaľ nie sme výroba, tovar nám zasiela výrobca, podobne je to aj s montážnym návodom.

Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

Tím www.katalognabytku.sk

Na tovar čakám už 6 týždeň.V podstate beží posledný týždeň na dodanie ako majú uvedené.Viac ma nahnevalo to,ze tovar mali už skladom na stránke (priebežne to kontrolujem ) ale mne doručený nebol a zatiaľ som neobdržala ani správu od predajcu.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. Tovar ste si objednali 08.02.2021 pri dobe dodania 4-6 týždňov, momentálne plynie 5 týždeň a tovar k nám prišiel v piatok na sklad. V tomto týždni Vám tovar budeme expedovať.

Všetky podmienky na dodanie tovaru sme splnili, tovar bol skladom na stránke z dôvodu že k nám tovar prišiel už v piatok.

Tím www.katalognabytku.sk

Tovar dodali postel ale v inej farbe.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. Posteľ sme Vám dodali v presne uvedenom farebnom prevedení ako ste si objednali. Ak nastal problém, kontaktuje nás a vyriešime to k Vašej spokojnosti.

Bohužiaľ zatiaľ sme nedostali od Vás žiadnu požiadavku ohľadom Vašej objednávky.

• Tovar sa nevy raba a je v e 7shope

Dobrý deň prajem,

trošku nerozumieme Vášmu komentáru, no nevadí :)

Tím www.katalognabytku.sk

Na stranke pisalo ze je suprav skldom ked som objednal a zaplatili po dvoch dnoch ma informovali ze skladom nieje ze musia tovar naskladnit asi po tyzdni aj nieco som tam volal ze ako to vyzera a bolo mi oznamene ze cakacia doba je 8z 10 tyzdnou

Ďakujeme za Váš názor.

Sedacia súprava bola skladom no v inom farebnom prevedení ktoré ste si objednali. Doba dodania je štandardne 8-10 týždňov, tovar máme naskladniť koncom mesiaca.

Mrzí nás že ste si vybrali variant ktorý skladom nebol, vieme Vám zmeniť farebné prevedenie a tovar dodať do konca týždňa.

Tím www.katalognabytku.sk

tovar je nekvalitny,objednali sme sedacku a ked na nu sadnem tak citim pod yadkom drevo,katastrofa

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor, objednali ste si pohovku za 179 € nie sedaciu súpravu, čo je rozdiel. Pohovka nie je vhodná na každodenné spanie, je to uvedené v popise výrobu.

Tím www.katalognabytku.sk

tovar nedorazil, nie je priebezna informácia o stave dodania,

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor, pri Vašej objednávke bola doba dodania 2-3 týždne, momentálne plynie 2 týždeň. Určite Vás budeme kontaktovať ohľadom približného času dodania tovaru vopred telefonicky.

Tím www.katalognabytku.sk

Už som si raz objednala takú posteľ a prišla mi o dosť skôr, ale táto nie a nie doraziť a ani žiadne info.

Dobrý deň prajem p. Tukabel,

ďakujeme za Vašu recenziu, objednali ste si posteľ kde je doba dodania 8-10 týždňov. Momentálne plynie 6 týždeň od Vašej objednávky. Tovar máme už skladom, tovar Vám dodáme v priebehu budúceho týždňa.

35 dní čakať na tovar to by už došlo aj z Číny za tú dobu

Dobrý deň prajem,

mohli ste si tovar objednať priamo z Číny, nemuseli ste si vybrať našu spoločnosť.

Informovali sme Vás o neskoršom dodaní tovaru, mrzí nás dané omeškanie.

Tím www.katalognabytku.sk

• Bolo mi oznamene ze stol nie je na sklade a bol objednany u vyrobcu, odvtedy ziadna komunikacia, neviem v akom casemi bude dodany a ci vobec bude dodany

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš postreh, stôl sme Vám objednali u dodávateľa, doba dodania je cca 6 týždňov. Kontakovali sme Vás ohľadom dlhšej dodacej doby, stôl je objednaný a čakáme za naskladnením tovaru.

Akonáhle tovar naskladníme, budeme Vás kontaktovať ohľadom expedovania Vašej objednávky.

Tím www.katalognabytku.sk

• Tovar mi prišiel poškodený a argument bol taký, že na mechanické poškodenie sa reklamácie nevzťahujú...Reklamaciu som posielal v deň prebratia a ihneď po vybalení tovaru. Včera som to konzultoval na SOI, nemajú právo, také niečo tvrdiť.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor, bohužiaľ nás mrzí daná skutočnosť, pohovku sme Vám dodali v nepoškodenom neotvorenom obale. Pri preberaní ste podpísali papier ohľadom nepoškodenia tovaru, tovar ste poškodili pri otváraní resp. pri manipulácii s tovarom čo ste aj telefonicky potvrdili.

Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

Tím www.katalognabytku.sk

Zle vyrobené závity do železnej konštrukcie. Nemožnosť zošrobovať konštrukciu. Nutné DIY doma na kolene. Návod len v polštine. NEODPORÚČAM!

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor, čo sa týka zlej konštrukcie, stačí napísať reklamáciu a tovar Vám vymeníme. Čo sa týka montážneho návodu, všetky montážne návody sú aj na našej stránky kde si to viete stiahnuť bez problémov.

Tím www.katalognabytku.sk

• Dlha dodacia doba aj napriek tomu, ze na www stranke uvedene skladom

Dobrý deň prajem,

objednali ste si kúpeľňovú zostavu, kde časť sme mali skladom a druhú časť sme museli objednať u dodávateľa. Ak ste chceli objednávku rozdeliť, bolo to potrebné uviesť do poznámky alebo nás kontaktovať.

Tím www.katalognabytku.sk

• Žiadna komunikácia zo strany predávajúceho, dodacia lehota sa predĺžila, ale nikto nás o tom ani neinformoval

Dobrý deň prajem,

Ďakujem za Váš názor, tovar ste si objednali 25.12.2019, medzi sviatkami. Bohužiaľ sme nepracovali, bolo to uvedené aj na stránke že medzi sviatkami nepracujeme, začali sme pracovať 06.01.2020.