• Všetky návody k nábytku sú len v poľštine a nedoriešené , obrázky naopak a pod. ( kvôli tomu návodu sme zničili zrovna nie najlacnejšiu skrinku nad umývadlo a teraz sme si museli sami zameriavať dierky na uchytenie jedálenského stolu)

Pri ponúkanom tovare je na vašej stranke buď malo informácií alebo mylné info.( napríklad pri kupelnovej skrinke bolo písané vysoký lesk a prišli obyčajne matné dosky.)

Dobrý deň prajem,

Ďakujem za Váš názor, čo sa týka montážnych návodov, sú tam viaceré jazykové varianty. Montážny návod je o obrázkov a nie o jazyku....

V prípade že ste zničili dosku, poprosím Vás napíšte nám mail a vyreklamujeme Vám poškodené časti nábytku...

Pri kúpeľňovej skrinke ste si objednali zrkadlovú skrinku kde v celej prednej časti je zrkadlo. Žiadny výrobca pri korpusu nemá lesk iba predné časti sú lesklé..

Tím www.katalognabytku.sk

Doba dodania mala byt 4 az 6 tyzdnov.2 krat som pisala v akom stave je moja objednavka,dockala som sa akurat odpovede ze to preveria.a ked som pisla 3 krat mi nepisali ze tovar bude doruceny az o dalsich min.7 tyzdnov.samozrejme po tomto som objednavku zrusila

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. Mrzí nás daná skutočnosť, dodávateľ tovar naskladni až po novom roku. Poskytli sme Vám zľavu v prípade že by ste si vybrali iný tovar ktorý máme skladom a expedovali by sme Vám ho hneď... Dodávateľ zásobuje tovar pre celú EÚ, nevieme ovplyvniť dodanie skôr resp. neskôr.

• Na tovar sme čakali viac ako 6 týždňov
    • Majú vlastnú dopravu, ktorá je neštandardná

Na doručenie deklarovali iba jeden čas, ktorý sa nedal posunúť. Ani v deň doručenia nedodali telefonický kontakt na kuriéra, takže sa s ním nedalo nijako dohodnúť na alternatíve či presnejšom čase, ktorú som neskôr zistil že ani neposkytujú. Doniesli mi to potom znova o týždeň a doúčtovali si 10€ takže som celkovo platil za dopravu 20€.

ďakujeme za Váš názor.

Tovar sme Vám dodali 2x, kde ste potvrdili prevzatie tovaru. Každému zákazníkovi vrátane Vás voláme 2 dni pred dodaním aby nám potvrdili prevzatie tovaru a tovar aj prevzali. Šofér volá zákazníkom cca polhodinku pred dodaním tovaru, povedali sme Vám orientačný čas v rozhraní cca 2 hodín kedy sme Vám tovar mali dodať.

Sme toho názoru, že keď ide šofér z Michaloviec do Bratislavy a tovar neprevezmete, hoci ste potvrdili prevzatie, je adekvátne Vám zaúčtovať opätovnú dopravu keďže ste potvrdili prevzatie 2 dni pred dodaním tovaru.

Mrzí nás táto nepríjemnosť, no doprava je dotovaná zo zisku, reálne cena prepravy je omnoho vyššia.

Tovar zasielame vlastnými autami aby sa pri preprave nepoškodil..

Tím www.katalognabytku.sk

• Ked to už nevyrábajú tak nech to nie je v ponuke!!

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor, za danú situáciu sme sa Vám ospravedlnili, samozrejme nás mrzí že to dodávateľ stiahol z výroby a neupozornil nás na to.

Za vzniknuté nedorozumenie sa opätovne ospravedlňujeme.

• Žiaden návod na zmontovanie
    • Otvorov na šróby je 12 ale šróbov len 8

Šróby ktoré boli súčasťou balenia sa nedali namontovat úplne ostali v polke a viac už nešli zasrobovat museli sme použiť iné šróby

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. Bohužiaľ mi tovar nebalíme, takže takýto tovar Vám došiel priamo od výroby. V takomto prípade nás stačí kontaktovať mailom a zaslali by sme Vám nový montážny balíček.

• Rychle dodanie
    • Vyrobok uplne iny ako propaguju na obrazku
    • Poskrabany a poskodeny výrobok s olupnutou farbou

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor. Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia tovaru, no zatiaľ ste sa neozvali, tak pravdepodobne ste s tovarom spokojný.

Tím www.katalognabytku.sk

Obchod ponúka Barové stoličky Signal A-148 v perleťových farbách.
    Predáva čínske stoličky obyčajnej červenej farby, aké dostať v bežných obchodoch za polovičnú cenu.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor. Čo sa týka Vašej nespokojnosti, nikde na stránke nie je uvedené že je to perleťová farba, sú uvedené jednotlivé farby: strieborná, krém, čierna, biela, oranžová, červená a zelená.

Ak s tovarom nie ste spokojný, môžete ho vrátiť do 14 dní bez problémov.

Veľmi by nás zaujímalo, kde takúto barovú stoličku kúpite za 22 € :) :) :)

• Pri produkte bola dodacia doba do 6 týždňov už čakám cca3 mesiace od 4.2.19

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. U výrobcu BLANAŘ vždy bola doba dodania 6-12 týždňov, nikdy nebola doba dodania nižšia z dôvodu vyťaženia výroby. Momentálne plynie 11 týždeň a tovar k nám má prísť koncom týždňa, v budúcom týždni by sme Vám mali tovar expedovať, takže dobu dodania stíhame na 12 týždeň.

Mrzí nás Vaša zlá recenzia, keďže sme ešte stále v termíne dodania.

Tím www.katalognabytku.sk

V katalógu je uvedený tovar, ktorý obchod nie je schopný dodať.

Dobrý deň prajem,

Niekedy sa stane že dodávateľ vyradí tovar z ponuky a nedá nám to vedieť. Bohužiaľ to zistíme až pri objednaný tovaru.

Nie je možné mať plne aktualizovanú stránku pri viac ako 10 000 produktoch keď nám to dodávateľ nedal vedieť.

Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

• Dlha doba dodania

Tovar mi nebol doruceny ani po 25 dnoch od prijatia objednavky. Na dotaz o stave objednavky odpovedali promptne, ale neozvali sa mi, ked zistili, ze sa dodanie zdrzalo.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. Tovar ktorý ste si u nás objednali bol na objednávku, tovar sme skladom nemali. Prišiel Vám mail ohľadom objednania tovaru u dodávateľa. Hneď po naskladnení sme Vás telefonicky kontaktovali 2 dni pred dodaním tovaru ohľadom pirbližného času dodania tovaru.

S pozdavom

Tím www.katalognabytku.sk

• Na stránke skladom a skutočnosť u výrobcu, čiže dávajú vyrobiť na základe objednávky.

Dobrý deň prajem,

tovar ktorý ste si objednali sme skladom nemali, tovar bol skladom ale iba v inom farebnom prevedení. Doteraz je na stránke tovar skladom, no v inom farebnom prevedení ako ste si vybrali.

Mrzí nás Váš zlý postoj k danej situácii, no chyba nenastala na našej strane. V ten istý deň Vám bol odoslaný aj mail ohľadom objednania tovaru.

• Neochota riešiť daný problém

DObrý deň prajem,

ďakujeme za Vašu recenziu. Poprosím Vás, o aký problém sa jedná? Všetky problémy riešime k spokojnosti zákazníkovi.

Poprosím Vás o bližšiu špecifikáciu daného problému.

Tím www.katalognabytku.sk

Tovar nie je doruceny nacas a obchod so mnou komunikuje minimalne a nevie mi dat info o doruceni

Ziadam kompenzaciu.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor. Je pravda že chyba nastala na našej strane, tovar sme Vám objednali no bohužiaľ nám ho dodávateľ zatiaľ nedodal.

Samozrejme sme Vám poskytli kompenzáciu za dané omeškanie a taktiež aj možnosť voľby iného stola s expresným dodaním.

Zatiaľ má sklamal.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor. Poprosíme Vás o vyjadrenie, z akého dôvodu ste náš obchod neodporučili a prečo ste Vás sklamali. Tovar ste si objednali 25.09 s dobou dodania 6-8 týždňov. Momentálne plynie 3 týždeň a píšete že sme Vás sklamali.

Tím www.katalognabytku.sk

• rychle vybavenie objednavky ochotny sofer
    • povybaleni spinava pohovka chybali vankuse doteraz nedodane

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor, mrzí nás Vaše sklamanie, pohovka by nemala byť poškodená, ak bola špinavá, tak Vám to budeme reklamovať. Vankúše Vám dodáme dodatočne.

Tím www.katalognabytku.sk

Na stôl som čakala namiesto napísaných 21 dní 56. Nikto sa vám neozve musíte volat vy ak chcete vedieť čo je z objednávkou a ani ten stôl čo som si objednala som nedostala ze vraj ho nemajú a to bol skladom 63 ks. A to som sa dozvedela asi po 40 dňoch že si musím vybrať iný. Ďakujem za taký obchod.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor, mrzí nás Vaša zlá skúsenosť. Snažili sme sa Vám vyhovieť najviac ako sa len dalo, no bohužiaľ dodávateľ nám stolík nedodal, tak preto sme Vás kontaktovali či by ste nechceli iný stolík.

Ešte raz by som sa Vám chcel ospravedlniť za nepríjemnosti pri nákupe.

Tím www.katalognabytku.sk

• Nemôžem hodnotiť pretože mi tovar ešte nedorazil.

Dobrý deň prajem,

Ďakujeme za Váš názor. Dúfam že Váš názor zmeníte na kladný keď Vám tovar dodáme. Na tovar ktorý ste si objednali je dlhšia doba dodania, takže zatiaľ sme stále v termíne dodania.

Tím www.katalognabytku.sk

• Objednala som si skriňu ktorá mala dodaciu dobu 6-8 týždňov, už je to 9 týždňov a až po 3tom telefonáte mi vôbec povedali že ju zabudli vyrobiť a budem čakať ďalšie 3 týždne takže dokopy 12 týždňov, bez akéhokoľvek ospravedlnenia alebo informovania ma o stave objednávky takže neodporúčam!!!

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor, je pravda že dodacia doba bola dlhšia ako bolo uvedené na stránke, no kontaktovali sme Vás že skriňa je vyrobená, len sa nezmestila už do kamióna. Po telefonáte s Vami sme Vám poskytli zľavu na celú objednávku, plus sme zatlačili na výrobcu a tovar k nám dovezú do cca 2 týždňov, tiež sme Vás o tom telefonicky kontaktovali, ale to ste už o tovar záujem nemali.

Aj touto formou by sme sa Vám chceli opätovne ospravedlniť za nedodržanie deklarovaného termínu dodania.

Tím www.katalognabytku.sk

• Tovar nemajú ale v katalógu je

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor. Pri každom produkte je uvedená doba dodania. Čo sa týka katalogu, tak sme internetová predajňa nie kamenný obchod, takže katalógy nedržíme ani nezasielame newstellery, takže pravdepodbone ste sa zmýlili.

Každopádne sa budeme snažiť dodať tovar čím skôr.

Tím www.katalognabytku.sk

• Na stránke majú napísané tovar skladom a keď som objednal tak napísali po troch dňoch že musia tovar objednať u výrobcu a už dva týždne sa nikto neozval

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za Váš názor. Na stránke máme uvedenú dobu dodania 6-8 týždňov. Keďže je to sektorový nábytok, tak tento nábytok skladom nedržíme, tak nie je možné aby tam bolo uvedené do 7 dní.