katalognabytku.sk

?
Nízky počet hodnotení za posledné 3 mesiace.

Recenzie katalognabytku.sk

Maroš

Pridané: 6. mája 2016

• Jednoduchosť a prehľadnosť
  • Dostupnosť výrobkov
  • Komunikácia zo strany obchodníka
  • nanašiel som

Tovar mi prišiel domov po 3 dňoch od objednania tovaru. Bol som s toho prekvapený a veľmi potešený ;).
Taktiež som bol veľmi prekvapený komunikáciou medzi obchodom a mojou osobou. 2 dni pred odoslaním tovaru ma kontaktovali a spýtali sa ma či mi vyhovuje doručenie tovaru.. Spokojnosť. Odporúčam nákup v tomto e-shope.

Gabika

Pridané: 31. marca 2016

Bol to moj prvý nakup . S tovarom som zatiaľ spokojná je kvaltný aj ceny sú normálne a určite ratam aj do budúcnosti ,že si ešte niečo objednám .

Laura

Pridané: 13. marca 2016

• Hrozna komunikacia, pristup vsetko... Cakam na tovar uz mesiac a ked som im volala ze co a ako tak oni nevedia... Smiešne a zároveň smutne

Ja uy nikdy viac nenakúpili u nich

Tina

Pridané: 22. februára 2016

• kvalitný dizajn
  • slabá komunikácia

Ak by sa zlepšila tel. a emailová komunikácia a tovar sa pred odoslaním vždy skontroloval bola by som 100% spokojná. Takto pozitívne hodnotím dizajn tovaru za skvelú cenu, vytýkam slabú komunikáciu a kontrolu zasielaného tovaru, môže sa stať, že dôjde iný tovar. Avšak mylný výrobok mi bol po vzájomnej dohode vymenený.

Užívateľ bez avatara

anička

Pridané: 15. februára 2016

• ina cena na internete ako pri osobnom obchode

Komunikacia bola ako-tak prijatelna, ale cena na internete činila 35eur a ked manžel prišiel po stoličky osobne , cena bola 45eur. Bola som nahnevana, že ich od nich vôbec kúpil. Podla mna v tejto predajni hlava nevie čo robia nohy!

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (1)
  • Nie (1)

maros

Pridané: 12. februára 2016

• ...

...

Pridané: 11. februára 2016

Maximálna spokojnosť, nemám čo vytknúť

Užívateľ bez avatara

Martina

Pridané: 11. februára 2016

• Nízke ceny
  • Pekný dizajn
  • Objednala som si hojdacie kreslo Mondi 2, dodávateľ si tovar, ani neskontroloval, takže mi ho dodal bez nožičiek na húpanie, po výmene názorov mi nožičky po 2týždňoch zaslal, avšak pri montáži sme zistili, že kreslo, ktoré zaslal neslúži na hojdania.
  • Skrátka pán Marek Kižík z firiem katalognabytku a najlacnejsi nábytok, či eshop-kostrej komunikuje sa zákazníkom tak, že nezdvíha telefóny a sem tam odpovie na email, v ktorom Vám povie, že ste si mali tovar rozbaliť pred prepravcom a vrátiť mu ho, čo samotný prepravca samozrejme zakazuje a tovar vám nezoberie naspäť. Pán Kižík urobí chybu a za jeho chybu platíte poštovné pri uplatňovaní reklamácie, lebo vám povie, že to nie je jeho chyba, že posiela tovar, ktorý ani nevidí a ide k vám priamo z Poľska :-) Nehovoriac o tom, že nedodáva montážne návody :-/

Hnev

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (2)
  • Nie

Anna

Pridané: 5. februára 2016

• Kvalitný tovat, priaznivé ceny.

Pridané: 31. januára 2016

• problematická telefonická komunikácia
  • oneskorená informácia o zrušení objednávky zo strany obchodu (až po mailovej urgencii)