• Zatiaľ nevidím nič dobre…
    • Dorazil poškodený tovar, komunikácia veľmi pomala.
    • 9 dni už nemôžem vrátiť peniaze, alebo nový tovar

Nebudem objednávať už nič.
    Poškodená zásielka, poškodený sendvičovač.

• Na reklamaciu nereaguju

• Komunikácia
    • Dlhá dodacia lehota

Tovar mi bol dodaný bez slovenského príp. Českého návodu na použitie!

Tovar stále nedoručený aj napriek tomu, že už pred 4 dňani som dostal notifikáciu o doručení na nasledujúci pracovný deň. Ani po preverovaní v obchode žiadna spätná väzba, kde sa tovar nachádza.

• Lacnejšie než konkurencia
    • Predávajú tam veci z iných trhov (hodinky prišli s Poľštinou)
    • Doba dodania je úplný nezmysel čakal som vyše týždňa

Obchod ponúka tovar, o ktorom vie, že ho na Slovensko nevie doručiť a napriek tomu si ho nechá zaplatiť. Ja som za tovar zaplatil 1750€ a po týždni mi obchod platbu vrátil. Žiaľ, nestalo sa to prvý krát.

• Tovar vyfakturovali zaplatili sme dobierku a v balíku bola len časť tovaru. Do obchodu som nedá dovolať a na mail reagovali až na po 4 dňoch až na druhý krát.

Bol mi doruceny uplne iny tovar ako som si objednal. Jediny kontakt na tuto firmu je email nanktorom nikto nekomunikuje. Nemam ani ako vratit tovar a uz vobec nie reklamovat. Telefonicky kontakt na nich nie je mozne nikde najst. V minulosti viackrat som s nimi problem nemal a vzdy bez problemov, ale je nemyslitelne aby v dnesnej dobe bol jediny kontakt na riesenie pripadneho problemu iba email na ktory nikto neodpoveda.

• Tlačiareň som dostal s poľskými tlačídlami. očakával som, že bude so slovenskými, českými alebo anglickými.

• žiadna nie je

Objednaval som 2 ks produktov a to Vileda Steam XXL mop náhrada 2 ks 161717 a Vileda Steam Plus XXL 168935. Dorucenie kurierom do 48 hodin. Samozrejme, ze objednavka meskala a bola odoslana az po mojej mailovej urgencii. Objednávka nakoniec prisla a vsak bez Vileda Steam Plus XXL 168935. Cize odoslali iba nahradne navleky na mop v hodnote 10€ a samotny mop za 80€ nie. Stitok na obalke (aj ta bola rozlepena) v ktorej navleky prisli bol 1/1 cize obchod vedome poslal navleky za 90€. Skoda ze sa tu nedaju prilozit fotky. Logicky som im to vsetko poslal vratane fotiek a odvtedy 4 dni žiadna komunikacia. Ak by niekto chcel dôkaz tomas.chvila a google domena.

nefunguje im online payment

Vela sa čaka na zasielku

Tovar bol doručený po 3 týždňoch. Po 5 urgenciách a zaslaní oznámenia o zrušení objednávky. Keď tovar potrebujete doručiť ihneď neodporúčam kupovať tovar.

• ste neschopní stále tovar nedorazil asi toko s mojej strany

Reakcia obchodu K24.sk

Dobrý den Jaroslave,
    Chyba bude asi na straně dopravce DPD. Balíček 13845041656135 jsme Vám odeslali už 16.5., ale DPD nám po pár dnech balíček vrátilo s informaci, že dva pokusy o doručení byly neúspěšné. Pokud máte o zboží nadále zájem, budete muset bohužel objednat znova.

• Tovar ohodnotiť nemôžem, keďže mi nebol doručený...po objednaní tovaru mi prišiel o pár dní mail, že mam kuriérskej spoločnosti poslať moje údaje a adresu aj napriek tomu, že som ich zadávala pri objednávke...poslala som ich teda znova do 24hod ako žiadali, no aj tak som tovar nedostala...vybrala som si tento obchod na základe najlepšej ceny, no ľutujem... ako som po tejto mojej skúsenosti zistila na internete, nie som prvá, ktorá má s týmto e-shopom problém.. môj názor teda je, že aj za cenu ušetrných pár eur by som ho neodporučila nikomu

• Najnižšia cena výrobku na trhu zo všetkých obchodníkov
    • Odporúčam pre zásielky, ktoré neponáhľajú.
    • Nedodržaný termín doručenia
    • Eshop nemá nikde uvedené telefónne číslo, nedá sa tam nikomu dovolať.
    • Neodporúčam pre zásielky, ktoré ponáhľajú.

• Bol mi doručený tovar určený pre poľsky a maďarský trh. Všetky návody boli iba v PL a HU.

Objednavku zrusil obchod a to nie prvy raz. Udajne nevie takyto velky tovar dorucit na Slovensko. Kazdeho pricetneho cloveka by napadlo, stiahnut tento tovar pre slovenskych zakaznikov z ponuky. Len v tomto obchode ho ponukaju, aj ked ho nevedia dodat.