• Už druhý krát ma nechal obchod taplatit za tovar niekolko 100 € a potom mi ho nedodal.

Reakcia obchodu K24.sk

Omlouváme se, ale některé nadrozměrné produkty (ve Vašem případě velká TV) nejsme schopni doručit na Slovensko, protože přepravce DPD, se kterým spolupracujeme, takto velké balíky nepřepravuje. Proto jsou velké TV na našem slovenském webu k24.sk vypnuté, pokud se nějaká objevila v nabídce, jednalo se o chybu. Za to nedopatření se omlouváme. Peníze jsme Vám již vratili.
    S úctou
    K24.sk

• Tovar prišiel poškodený

• Žiadna komunikácia a tovar nedozail

Tovar som objednala cca 2 týždne pred Vianocami,najskôr som dostala mail,že časť objednávky nemajú,následne sa 10 dní nič neudialo,po mojej urgencii mi mal byť balík odoslaný cca 3 dni pred Vianocami a nasledujúci deň som obdržala mail,že sa celá zásielka stratila... za mňa tento obchod už nikdy viac :(

• Doručenie bolo bezproblémové, ale samotný tovar tak, ako je vyfotený a prezentovaný v ponuke nezodpovedá skutočnosti. Tovar si vybral vnuk ako darček na Vianoce, myslím si, že bude sklamaný.

• Prislo to po 2 dnoch z ČR
    • Tovar dosiel rozbaleny,bola to zehlicka na vlasy, na nej cierne odtlacky od prstov. Tovar som Este v ten den vratil,doteraz sa neozvali

Pri nákupe v tomto obchode som nevedela, že tovar budem vracať do Českej republiky a poštovne je veĺmi vysoké

• Sú lepšie a diskretnejšie obchody ako je tento

• Neviem ani približný termín dodania napriek dostupnosti podľa www.
    • Neviem, či sa mám obrátiť na iný eshop.

Dodaná brašňa nebola totožná s ilustráciou zobrazovanej ponuky produktu.

• namiesto 2ks 3TB boli dodané 2ks 1TB

zatiaľ v reklamácii verím, že sa vyrieši

Tovar som si objednal, zaplatil a nikdy nedostal. Obchod tvrdi, ze takyto tovar nevie na Slovensko poslat. Preco ho potom na Slovensku ponuka ? Myslim si ale, ze obchod klame, lebo cca pred tyzdnom mi taky isty tovar poslat na Slovensko vedeli.

Reakcia obchodu K24.sk

je nám to líto, ale skutečně to nešlo. Na Slovensko doručujeme přepravcem DPD, který má jasně stanovené limity velikosti. 55 palcová TV je už nad limit, proto TV této velikosti DPD odmítá převážet, proto takto objemné zboží se snažíme na k24.sk vůbec nenabízet. Produkt, který jste objednal, se objevil na eshopu omylem. Za tuto komplikaci se Vám velmi omlouváme.

• Nedvihaju telefon
    • Žiaden update o stave objednávky

• Rýchle odpisovanie na emaily, pán bol milý.
    • možnosť buď vrátenia, alebo mi dali zľavu 15e
    • Prišiel zlý tovar - klávesnica mala modré spínače namiesto červených ako je uvedené
    • 48h doprava nebola 48h

• Neodporúčam , nakoľko tovar je nefunkčný

Prvýkrát píšem nejaké hodnotenie, lebo prvýkrát som si neistá....
    Epilátor Braun Silk Expert - S dopravou problém nebol, ale objednávka v originál krabici prišla obitá, roh krabice bol pokrivený, ktovie teda ako s tovarom bolo zaobchádzané na sklade, keďže samotný tovar bol omotaný v 3m bublinkavej fólii tak pri preprave sa to nestalo, samotný prístroj nevyzerá byť poškodený, ale je pravda, že pliešky na nadstavci v hlavici boli na miestach trochu špinavé, akoby ho už niekto používal, prístroj pri používaní mierne huči - ventilátor čo je v poriadku, ale nepáči sa mi zvuk, ktorý sa výrazne pri používaní menil, ventilátor by mal hučať rovnako, ale tento zvuk zosilňoval a bol dosť umelý, možno tam je niečo zle a možno je vadný, používaný, neviem...Ale uprednostním nakupovanie z viac overených eshopov.

• Rýchlosť
    • Rozdiel v Cena Propagovaná a Účtovaná
    • Dodanie

Obchod využiva ,,Dobu"
    Ľudia nemajú inú možnosť

• Tovar prišiel poškodený, no poškodenie nebolo viditeľné pri prevzatí, obchod odmieta prevziať zodpovednosť, lacné odpovede, s takýmto prístupom to ďaleko nedotiahnu. Rozhodne neodporúčam.
    • Nie je to SK , ale CZ E-shop, ktorý sa snaží prezentovať na SK doméne.
    • Následne drahá doprava po prekliku na stránku.

Tovar mi bol doručený poškodený, následná reklamácia je absolútne neprehľadná a chaotická, veľmi veľká nespokojnosť z mojej strany.

• Rýchle dodanie cca do 3 dní.
    • Obchod dáva záruku pri kúpe na IČO na mobil len 12 mes.pri objednávaní to predajca neuvádza ,z čoho sa môžno domnievať ,že nebude až tak kvalitní.
    • Vyššia cena oproti konkurencii o cca 10%-15% v skrytej forme napr.iná farba mobilu ako čierna,sivá plus cca 8€ vyššie poštovné a pod.