• Neprehladnost
    • Zla komunikacia

Drahé poštovné a ani vám to nedorucia

tovar bol poskodeny.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí poškodenie Vašej zásielky. Ak ste nás ešte nekontaktovali, určite nám prosím napíšte mail,aby sme sa na to bližšie pozreli.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Musel som sa až informovať, kedy mi príde zasielka až potom bola následne odoslana. Pritom objednavka bola urobena v doobednajších hodinach a uhradena hneď kartou. Produkt prisiel na treti deň.

• opat poskodeny tovar, zle zabaleny

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí, že došlo k poškodeniu Vašej zásielky. Prosíme, aby ste sa nám ozvali a aby sme doriešili všetko k Vašej spokojnosti.

Olej mal 4 roky

Pekný deň želám Maroš,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Mrzí nás to, že Vám boli doručené oleje s daným dátumom plnenia. Určite sa takáto situácia u nás nestáva často, bol to výnimočný prípad, pretože u nás si viete nakúpiť vždy najnovšie produkty dodané od našich dodávateľov.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Akumulátor mi bol dodaný úplne vybitý.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.
    Veľmi nás to mrzí, že Vám bol doručený akumulátor vo vybitom stave. Veríme, že po nabití je všetko v poriadku s Vašou batériou.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Doteraz bolo vsetko vporiadku, ale tentokrat ma sklamali, lebo ma 2x oklamali ked som tam volal ci tovar ktory som surne potreboval odoslali.
    Preco tie eshopy nemozu normalne cloveku povedat pravdu, ze tovar nemame skladom objednali sme ho u dodavatela a odosleme vam ho hned ako nam pride. Nejednalo sa o neaku malu objednavku suma bola nieco cez 200eur

• tovar nedoručený na žiadanú adresu

Spoločnosť Paceta si zvolila adresu doručenia tovaru podľa seba nie podľa
    objednávky, samé vyhovorky, takže pekne ďakujem

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás to mrzí, že Vám nebola doručená objednávka na Vami uvedenú adresu prosíme o kontaktovanie, nech to doriešime k Vašej spokojnosti.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Tovar ktorý mal byt dodaný od 2-5 dni nebol doručený ani po 10 dňoch , keď som zavolal
    povedali že výrobok ešte stále nemajú . Katastrofa takýto prístup , výrobok zaplatený vopred a nikto vám nedá vedieť co sa deje .

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa vám. Tovar ktorý ste si objednali je na objednávku a není u nás skladom. Bohužiaľ dodávateľ to nezvládol a tovar nám nedodal. Veľmi sa vám ospravedlňujeme, posvietime si nato aby sme tovar naskladnili vo väčšom množstve aby sa to nestávalo. Pevne verím že nám dáte šancu aj do budúcna napraviť si naše meno :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Tovar nedošiel , kontaktoval som operátora, prešliel ďalší týždeň , neozval sa nikto…

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Tovar vám okamžite z dôvodu že je na objednávku. Ospravedlňujeme sa vám za dlhšie dodanie ale v momentálnej sezóne sa dodávka natiahla ale robíme všetko preto aby sa to už neopakovalo.

Pevne verím že nám dáte šancu ešte do budúcna aby sme si napravili naše meno :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Tovar za 6 dní nedorazil pretože používate paketu mali by ste porozmýšľať nad inou kuriérskou službou takto prídete o zákazníkov týždeň na doručenie to aj z Číny mi dokáže prísť to je veľké sklamanie.

Pekný deň želám Miro

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Preverili sme Vašu zásielku u prepravcu, ktorý Vás kontaktoval, aby ste mu upresnili správnu adresu doručenia, nakoľko systém vyhodnotil Vašu adresu ako nesprávnu,preto bez Vášho potvrdenia správnej adresy sa Vaša zásielka vracia k nám. Veľmi nás to mrzí, ale je vždy potrebné spolupráca s prepravcom.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Tovar nebol doručený komplet aj napriek tomu že bol vopred zaplatený.
    • Počas dvoch dni sa nevedia vyjadrit ako idu daný problem riešiť.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí, že Vám nebol doručený daný tovar, za čo sa Vám v mene celej firmy ospravedlňujeme. Na Váš mail Vám bolo podpísané, že Vám dané chýbajúce produkty do posielame. Ešte raz sa Vám chcem ospravedlniť za komplikácie s Vašou objednávkou.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Tovar za nižšiu sumu než inde, v skutočnosti nemali. O tri dni mi ponukli tipovo ten istý olej v litrovom balení a o ďalšie 2 dni ho už nemali.

Ak by som potreboval olej hneď, tak by som to v tomto obchode nekupoval.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Mrzí nás daná situácia. Pri tak vysokej obrátkovosti tovaru bohužiaľ môžu nastať aj takéto nepríjemnosti a naozaj nás mrzí ak takto musíme pôsobiť pred našimi zákazníkmi. Aj z toho dôvodu tovar naskladňujeme vo vyšších množstvách aby sme tieto situácie eliminovali.

Pevne verím že nám dáte šancu ešte do budúcna aby sme si napravili naše meno :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Nikde nevidim na stránku ze baterky dostanem bez elektrolitu

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa vám ale ináč sa to bohužiaľ nedá aj keď by sme vám to veľmi radi poslali normálne. Aj priamo pri produkte je uvedené aká je potrebná náplň. Pevne verím že vieme stále nájsť nejaký kompromis :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Drzy zamestnanci, dostal som SMS o tom ze si mam prist vyzdvihnut tovar a nedali mi ho

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Výdajné miesto bolo z technických príčin zatvorené. Informovali sme vás o tom aj prostredníctvom mailu. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Vzdy si skrkam nech mi neposielajú dotazník spokojnosti. Tak som si povedal ze kazdemu eshopu ktory mi posle bez mojho suhlasu dotaznik spokojnosti dam negativne hodnotenie.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ak chceme naše služby posúvať neustále vyššie a zlepšovať všetky procesy je komunikácia s našimi zákazníkmi nevyhnutná. Mrzi nás že aj napriek tomu že ste boli s nákupom spokojný ste nám zanechali takúto recenziu.

Pevne veríme že nabudúce to bude lepšie :) Prajeme všetko dobré

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Továr bol strašne zle zabalený krabica sa skoro rozpadla

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Každá jedna naša zásielka je pred odoslaním kontrolovaná aby sme eliminovali takéto situácie. Ak k vám príde takto zdeformovaný balík je nevyhnutné nás o tom kontaktovať, balík buď neprebrať alebo spísať škodový zápis a my si to s prepravcom doriešime.

Robíme všetko preto aby naši zákazníci mali TIP TOP balíčky a stojí nás to veľa úsilia a preto si na tomto veľmi zakladáme.

• Úplne na piču výrobok

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ak ste s vašim produktom nespokojný viete ho k nám vrátiť do 14 dní alebo kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme sa nato pozreli a dali to dokopy :) Sme tu pre našich zákazníkov.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Za 5 euro, ktoré mi mimochodom oni sami nezaúčtovali vo faktúre, mi nevedia dodať materiál, čo mali na sklade. Už je to jeden týždeň.
    Jozef Neuschl

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Doriešené k vašej spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za zdržanie ktoré nastalo z našej strany. Urobili sme opatrenia aby sa to už neopakovalo. Polepšíme sa

• Zavádzanie zákazníkov
    • Dlhá doručovacia doba

Tomuto obchodu sa radšej vyhnite.
    Tovar, ktorý je skladom, skladom nemajú.
    Ponúknu alternatívnu možnosť ale ani tú nemajú skladom(+3dni).
    Ani po 7 dňoch tovar ešte neodoslali.
    Preto ak máte možnosť radšej zvoľte iný obchod a tomuto sa oblúkom vyhnite.Horší obchod som ešte nezažil.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Z dôvodu že ste boli viacerí zákazníci v košíku sa tovar vypredal. Už aj po vašej objednávke svietil tovar na objednávku. Následne sme vás kontaktovali telefonicky ale nezdvihli ste. Kontaktovali sme vás aj prostredníctvom mailu a odpoveď prišla až o 3 dni.

Aj z toho dôvodu bola vaša objednávka vybavená neskôr. Ospravedlňujem sa vám za zdržanie - robili sme všetko preto aby bola vaša objednávka vybavená čím skôr.