• Továr bol strašne zle zabalený krabica sa skoro rozpadla

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Každá jedna naša zásielka je pred odoslaním kontrolovaná aby sme eliminovali takéto situácie. Ak k vám príde takto zdeformovaný balík je nevyhnutné nás o tom kontaktovať, balík buď neprebrať alebo spísať škodový zápis a my si to s prepravcom doriešime.

Robíme všetko preto aby naši zákazníci mali TIP TOP balíčky a stojí nás to veľa úsilia a preto si na tomto veľmi zakladáme.

• Úplne na piču výrobok

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ak ste s vašim produktom nespokojný viete ho k nám vrátiť do 14 dní alebo kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme sa nato pozreli a dali to dokopy :) Sme tu pre našich zákazníkov.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Za 5 euro, ktoré mi mimochodom oni sami nezaúčtovali vo faktúre, mi nevedia dodať materiál, čo mali na sklade. Už je to jeden týždeň.
    Jozef Neuschl

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Doriešené k vašej spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za zdržanie ktoré nastalo z našej strany. Urobili sme opatrenia aby sa to už neopakovalo. Polepšíme sa

• Zavádzanie zákazníkov
    • Dlhá doručovacia doba

Tomuto obchodu sa radšej vyhnite.
    Tovar, ktorý je skladom, skladom nemajú.
    Ponúknu alternatívnu možnosť ale ani tú nemajú skladom(+3dni).
    Ani po 7 dňoch tovar ešte neodoslali.
    Preto ak máte možnosť radšej zvoľte iný obchod a tomuto sa oblúkom vyhnite.Horší obchod som ešte nezažil.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Z dôvodu že ste boli viacerí zákazníci v košíku sa tovar vypredal. Už aj po vašej objednávke svietil tovar na objednávku. Následne sme vás kontaktovali telefonicky ale nezdvihli ste. Kontaktovali sme vás aj prostredníctvom mailu a odpoveď prišla až o 3 dni.

Aj z toho dôvodu bola vaša objednávka vybavená neskôr. Ospravedlňujem sa vám za zdržanie - robili sme všetko preto aby bola vaša objednávka vybavená čím skôr.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Poslali mi deravý sprej. Na pošte bol vytečený a balík bol celý premočený. Majú jediné šťastie, že som to vyplatil dopredu. Keby to mám na dobierku, tak to ani neprevezmem.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Nikdy by sme si nedovolili poslať našim zákazníkom čokoľvek poškodené. Aj z toho dôvodu každý jeden produkt ktorý ide na expedíciu je kontrolovaný aby sme eliminovali takéto situácie.

Ak k vám príde poškodený tovar je nevyhnutné to nahlásiť ako reklamáciu aby sme to vedeli riešiť. Inštrukcie ako preberať tovar vám boli zaslané aj v expedičnom maily a ak je tovar viditeľne poškodený je nevyhnutné ho nepreberať a nahlásiť nám to aby sme to poriešili.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Filter podľa auta v eshope nefunguje miesto pre Peugeot mi boli poslané produkty pre VW group, ktoré samozrejme nepasovali. Slepo som dôveroval a nekontroloval čísla produktov.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Filter na eshope máme nastavený správne. Kontroloval som to teraz a je to v poriadku. Pokiaľ si neviete rady s výberom správnych produktov, viete nás kontaktovať a my vám radi dohľadáme diely na mieru aby pasovali. Ponúkame našim zákazníkom aj kontrolu vozidla - kde v poslednom košíku viete zadať vaše vozidlo a my vám vašu objednávku veľmi radi skontrolujeme :)

• Používajú najhoršiu dopravnú firmu na Slovensku

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie ktoré mohli nastať s prepravcom. Sme tu pre vás stále a v prípade akýchkoľvek problémov ich riešime za vás k vašej spokojnosti :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Ramik na ŠPZ je chromovany tak ako som chcel,len velka skoda ze ho mozem akurat tak pichnúť do riti,lebo pasuje akurat na americke spz ,tak neviem preco to ponukate na Slovenske spz,uz som telefonoval s Vašim zamestnancom,dakujem Jozef

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Tovar ponúkame z dôvodu že na Slovensku jazdia aj vozidlá ktorý majú takýto tvar ŠPZ.

Nabudúce ak si nebudete istý, neváhajte nás kontaktovať a radi vám vyberieme správny produkt :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Objednávku zrušil obchod, bez udania dôvodu.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Vaša objednávka bola vyexededovaná. Balík sa nám vrátil ako neprebratý - kontaktovali sme vás že ako vám s tým vieme pomôcť a do dnešného dňa nemáme odpoveď.

Mrzí nás to ale bohužiaľ bez vašej spolupráce to nedokážeme.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Bola zamenena jedna polozka nakupu,miesto petrol mi bol dodany diesel

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Pokiaľ vám bol dodaný nesprávny produkt veľmi radi sa nato pozrieme. Prosím kontaktujte našu zákaznícku podporu a pošlite nám k tomu podklady a my to okamžite poriešime :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Objednal som 5 kusov voňavých stromčekov do auta prišli mi 4 kusy.Neviem kde sa stala chyba.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa Vám, že Vám nebola doručená kompletná objednávka, prosíme aby ste sa nám pripomenuli do mailu aby sme to vyriešili k Vašej spokojnosti.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Okrem iného som si tovar vyberal podľa dostupnosti, t.j. len to čo majú skladom. O dva dni po vyhotovení objednávky sa mi obchod ozval, že jednu položku nemajú, objednajú ju u svojho dodávateľa a požiadali o strpenie s dodávkou. Nasledujúci deň volali opäť, že položku v objednanom balení nevedia dodať... Tovar, uvádzaný "skladom" nie vždy aj skladom je!

Pekný deň Želám,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa vám ale objednávky nám neustále chodia a niekedy nastane aj takáto nepríjemná situácia. V tomto prípade ale okamžite reagujeme a hľadáme to najlepšie možné riešenie pre našich zákazníkov ako to bolo aj vo vašom prípade. Máte moje slovo že sa polepšíme, danú značku sme začali naskladňovať vo väčšom počte aby sme sa pripravili na sezónu :) V prípade vašej ďalšej objednávky urobíme všetko preto aby to bolo bezproblémové.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• namiesto OPEL GM DEXOS1 GEN.2 5W-30 5L, mi bol doručený OPEL GM DEXOS1 GEN.3 5W-30 5L

Pekný deň želám Martin,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás to mrzí, že Vám bol doručený nesprávny produkt. Prosíme, aby ste nás kontaktovali na náš mail, aby sme to vyriešili k Vašej spokojnosti.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Neodborna komunikácia,kvôli chybe zamestnanca som tovar nebol schopný prebrať

Pekný deň Želám Taky,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Vaša objednávka bola opakovane menená. Menili sa produkty, menilo sa doručenie. Ospravedlňujeme sa vám ale po poslednej zmene už bol balík vyexpedovaný a dala sa požiadavka na prepravcu. Ten to zmenil a čakal za vašou spätnou väzbou ktorá bohužiaľ neprišla a balík sa nám vrátil. Vo vašom prípade sme urobili maximum preto aby sme vyhoveli.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Za tovar zaplatené a tovar nikde

Pekný deň Želám Juraj,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Aj z toho dôvodu sa vám volalo v predstihu že váš tovar bude mať meškanie kedže sa jednalo o tovar na objednávku. Chalani z podpory vás nato vopred upozornili a súhlasili ste bez akejkoľvej námietky. Takže o celom priebehu ste boli informovaný. Nabudúce ak bude takáto situácia tak budeme radi ak nám to poviete a zariadime to k vašej spokojnosti :)

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Tovar neprisiel. Cakam vyse tizdna. Nemozem sa vam dovolat. Zamestnanec volal v pondelok ci moze tovar prist v utorok. Dnes je stvrtok este nedorazila. toto je moja prva objednavka. Ceny olejov su celkom fajn. filtre trosku drahe...

Pekný deň Želám,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Na tovar čakáte vyše týždňa čakáte z dôvodu že tovar ktorý ste si objednali skladom není a je tam dlhšie dodanie ako to máme uvedené aj na eshope. Zákaznícka podpora vás kontaktovala v pondelok že váš balík bude expedovaný v utorok. Váš balík bol expedovaný v utorok o čom sme vás informovali aj prostredníctvom mailu a bol odovzdaný prepravcovi presne podľa dohody. Telefónát od vás nemáme žiaden, budeme vás kontaktovať.

Erik Mikula,ERING s.r.o.
    0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Objednávku som zrealizoval v pondelok, pričom som do komentára vložil 50€ kupón vzhľadom na to že v košíku nie je možné vložiť číslo poukážky. Telefonoval som 2x a až 5 dní trvaloz kým som dostal novú faktúru na zaplatenie môjho nákupu.

Pekný deň želám Peter,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás to mrzí, že to trvalo o niečo dlhšie než sme mali v pláne. Veľmi sa Vám ospravedlňujeme a budeme veľmi radi, keď sa aj napriek tomu k nám opäť vrátite na nákup.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Pouzivaju prepravcu Packeta
    • Tovar mi nebol
    • Tovar skladom mi nebol doruceny ani do 7 dni

Neodporucam tento e-shop. Objednany tovar, ktory mali skladom, mi ani do 7 dni nedorucili. Po 2 dnoch zavolali, ze cast objednavky - objednane 2 antenne pruty uz sa vypredali a ponukli mi drahsie anteny aj s kablom. Suhlasil som s dodanim aj tohto drahsieho variantu (musel som zvysok doplatit). Potom nastal problem s dopravcom Packeta, ktory uviedol, ze je zadana nespravna adresa dorucenia (namiesto cisla domu 27A, bolo uvedene A 27, co system dopravcu nevedel v 21. storoci spracovat). Kedze som nestihol do 24h upravit adresu, poslali tovar naspat. Aj ked je stale tovar niekde v depe dopravcu Packeta, ani zavolanie dopravcovi a ponuknutie moznosti spresnenia adresy mi nebolo umoznene. Vyslovene arogantny sposob, ze uz tovar sa vracia a uz nemozem s tym nic urobit (ved som ich zakaznik a potrebujem dorucit ten tovar, ale to ich nezaujima, proste system to neumoznuje). Taketo sluzby eshopu, ze zada nespravnu adresu a taktiez volba arogantneho dopravcu Packeta, uz nebudem nikdy vyuzivat.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s prepravcom, nakoľko sme sa to snažili aj my vyriešiť, aby bolo všetko v poriadku. Ospravedlňujeme sa Vám, že nastali takéto komplikácie s Vašou zásielkou. Chceme, aby boli naši zákazníci spokojní.

• Dobre ceny
    • Dlha dodacia lehota TYŽDEŇ

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Naše ceny sú tie najlepšie na trhu.