Koberce do Ford fiesta nesadli v prednej časti sa nedajú uchytiť.

Pekný deň želám Petra,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ak nie ste spokojný s daným tovarom, viete nám napísať na našu mailovú adresu, aby sme sa na to pozreli.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• ževraj som zadal nesprávnu adresu ale bežne na tú adresu mi chodí pošta

Pekný deň želám Peter ,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ak bol nejaký problém s Vašou objednávkou prosíme kontaktujte nás na našom maily, aby sme sa na to pozreli.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Tovar na obrázku v ponuke udávajú ako originál olej OPEL, no dodávajú olej Dexos.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ak je nejaký problém s Vašou objednávkou, viete nás kedykoľvek kontaktovať či už mailom alebo telefonicky, aby sme sa pozreli na Vašu objednávku.

• Mega cena za oxicat

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Tešíme sa, že Vám vyhovujú naše skvelé ceny.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Produkt bol dodaný a funguje
    • Praktiky obchodu

Reagujem s odstupom času, aj by som na to zabudol, ale prišiel mi od nich spam za zahlasovanie o najlepší obchod. Kde je teda problém?

Vyhliadol som si batériu Banner Running Bull EFB 12V 95Ah 760A 59515, ktorá na ich webe stála 161,28 € a 3.9.23. objednávku (2300224528 ) rovno uhradil kartou online. Deň na to mi volali, že ich dodávateľ zmenil cenu a za už mnou uhradenú sumu mi ju nepošlú a mám doplatiť extra 10 € alebo stornovať objednávku.

Výborne, byť na mieste predajcu, tak neriešim 10 €, pretože by som sa hanbil. Seriózny obchod sa takto nespráva a ak nastane chyba, tak ju znáša na vlastné náklady alebo kompenzuje zákazníka nejakým voucherom.

Pekný deň Želám Marek,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Píšete nám recenziu po 4 mesiacoch. Je nám úprimne ľúto že to takto beriete a aj z toho dôvodu sme sa snažili si to s vami prediskutovať. Tovar nebol skladom a bohužiaľ niekedy môže nastať aj takáto situácia že po objednaní nám príde informácia od dodávateľa o zmene ceny.

V týchto prípadoch okamžite kontaktujeme zákazníka a hľadáme alternatívu. Takto to bolo aj vo vašom prípade kde sme vám urobili na batériu lepšiu cenu ako kompenzáciu. Batéria pre vás prišla v najnovšej várke batérií a máte tam úplne novú a čerstvú batérie čo je niekedy naozaj veľka pridaná hodnota.

Nikdy by sme si bez komunikácie s vami nedovolili zaslať vám batériu iba tak. Pevne verím že aj napriek tomu sa k nám ešte vrátite a dáte nám možnosť napraviť si naše meno. Stojíme si za tým že batériu ste tak či tak mali za TOP CENU :) Pretože chceme aby naši zákazníci mali všetko TOP

Erik ERING s.r.o.
    0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Objednanie doručenie všetko bolo v poriadku rýchle spokojnosť. No po otvorení balíka všetkych 6 objednanych balení oleja Zn. Mobil1 tieklo/slzilo popri vrchnáchu. Nerozumiem kde sa stal problém či ide o vadu výrobcu alebo pochybenie obchodu či nejakú podivnú manipuláciu s olejom. Pôsobilo to veľmi nedôverihodne.

Pekný deň Želám Mate,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Akonáhle vám príde tovar s ktorým nieste spokojný je potrebné nás o tom informovať. Každý jeden tovar ktorý od nás kúpite má garanciu originality a kvality :) Kontroloval som kamerový záznam z balenia vášho balíka a tovar bol pred odoslaním kontrolovaný. Mrzí nás daná situácia a sme tu pre vás aby sme to poriešili.

Erik ERING s.r.o.
    0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• Načo ponúkajú tovar, ktorý nevedia dodať !

Pekný deň Želám,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Mrzí nás to, že nie ste spokojný s našimi službami. Budeme sa snažiť, aby sme Vás pri Vašej ďalšej objednávke potešili našimi produktmi, ktoré máme skladom.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• velmi zlý prozakaznícky prístup .
    • Infantilný text mailov = na urovni škôlkarov

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí, že ste neboli spokojný s našimi službami. Snažíme sa urobiť maximum pre našich zákazníkov.

Bohužiaľ nenašli sme ani jeden telefonát ani jeden mail od vás a preto nevieme reagovať.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

20.12 zrusena objednavka dnes 29.12 a peniaze za nu nemam stale na ucte.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa Vám, že Vám neboli vrátené peniaze. Určite sa nám prosím pripomeňte v maily, aby sme sa na to pozreli.

• Rychlost vybavenia objednavky
    • Klamu zakaznika o dostupnosti tovaru
    • Nepriznaju si zlyhanie za zaslanie nespravneho produktu
    • Velka pravdepodobnost, ze obdrzite nieco, co ste si neobjednali

Objednal som si ZIAROVKU a poslali mi UPLNE INU vraj preto, lebo mnou objednanu nemaju a neda sa uz ani objednat. Po mail komunikacii a dokaze, ze ju maju a objednat sa da (poslal som im link s moznostou objednat) priznali, ze tak teda ANO, maju ju a da sa aj objednat (Ich text z mailu: Dobrý deň, áno dané žiarovky sa dajú objednať obidve s tým, že tie ktoré ste dostali sú kompatibilné s danými, ktoré ste si objednali), ale ze vsak aj tu co mi poslali je dobra, aj ked INA. Tak kde je logika, ked vam neposlu, co si objednate ale poslu nieco uplne ine, lebo ONI sa tak momentalne rozhodli. Teda nabuduce otvorim balik a bude tam zas nieco ine? Hlavne, ze maju kontakt a mozu s vami konzultovat, ze objednany tovar nemaju a ci chcete alternativu alebo nie. Tragikomedia. To sme uz kde dosli, ze obchod sa svojvolne rozhodne co bude klient pouzivat. Chcem nakupovat na istotu a nie aby som mal este patalie s vracanim tovaru a cakanim na peniaze. A este klamete, ze tovar nemate aj ked ho mate (text hore). Pomylit sa moze kazdy ale nerobte z ludi hlupakov.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme, ak ste neboli spokojný s našim tovarom. Viete nám ho kedykoľvek vrátiť a my Vám za daný produkt vrátime peniaze.
    Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie, ktoré nastali.

• chaos

olej dodaný bez filtrov, a zaratane postovné, pričom objednavka bola nad 90,-eur, a potom chaoticke jednanie , a nevyriesenie situacie, celee zleeee

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí daná situácia, ktorá nastala. Našim zákazníkom sa snažíme vyhovieť vo všetkom, aby boli spokojný.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Nie som spokojný nespĺňa svoj účel

Pekný deň želám Andrej,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Mrzí nás to, že ste neboli spokojný s daným produktom. Viete nám ho vrátiť do 14 dní nepoužitý a v nepoškodenom obale.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Dodaný motorový olej s dátumom plnenia 03/2023. Možno by som prijal od komunikovať s klientom zaslanie skoro rok starý motorový olej.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí, že ste neboli spokojný s našim produktom. Ak nie ste spokojný, kontaktujte nás a my to vyriešime k Vašej spokojnosti.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Baterie prisli v poriadku ale slubovany darcek k nakupu nebol pribaleny

Pekný deň želám Peter,

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí, že Vám nedorazil darček k Vašej objednávke. Určite sa nám pripomeňte vo Vašej ďalšej objednávke a my to napravíme.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• objednal som si olej prisiel iny

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Ospravedlňujeme sa za chybu, ktorá nastala pri balení. Prosíme, kontaktujte nás, aby sme to vyriešili k Vašej spokojnosti.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

Aktuálnosť výrobkov na sklade sa nezhoduje so skutočným stavom. Po telefonickom rozhovore zo strany predávajúceho som bol informovaný, že tovar nemajú skladom.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás to mrzí, ale vo veľkom návale objednávok sa nám daný produkt vypredal museli sme ho pre objednať.
    Ospravedlňujeme sa Vám.

• Ziadne

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi nás mrzí, že ste neboli spokojný s našimi službami. Prosíme o kontaktovanie mailom, aby sme sa na to bližšie pozreli.

0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

• klamlivé informácie na webe

22.11.23 my zamestnanec firmy tvrdil že mnou objednaná kvapalina do chladiča je odoslaná . V pondelok 27.11 som z hrôzou zistil že ju ešte nemajú skladom. Pritom v pri objednávaní na ich webe majú napísané (TOVAR SKLADOM!!!) Dneska máme 29.11.23 a tovar stále nemám. . .
    Jediné pozitívum s tejto objednávky, je cena mnou objednanej kvapaliny.

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za danú situáciu s Vašou objednávkou. Ako sme vás opakovane informovali daný produkt sa vypredal nakoľko v zime je po ňom dopyt a prišlo nám viacero objednávok naraz. Skladovú zasobu sme navýšili aby sa takéto veci už nestávali a aby to bolo všetko k vašej spokojnosti.

Pevne verím že nám dáte ešte šancu do budúcna :)

Erik, ERING s.r.o.
    0901 712 712│ [email protected] │ www.filtreaoleje.sk

V objednávke som si chcel aj objednať olejový filter k typu auta,nebol mi doručený....ani žiadne info.....máme ho skladom resp.nemáme
    Vo vašej spoločnosti už nikdy viac si nič neobjednám......oproti podobným spoločnostiam ste na úplnom chvoste.....ešte máte sa veľa učiť k spokojnosti zákazníkov

ďakujeme, že ste si nás vybrali pre váš nákup a našli čas na ohodnotenie.

Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za danú situáciu s Vašou objednávkou. Prosíme Vás o kontaktovanie na mail, aby sme doriešili Vašu objednávku k Vašej spokojnosti.
    Celá situácia nás veľmi mrzí.