• som veľmi spokojný s doručením objednávky
    • žiadna

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic

Po objedbavke tovaru mi neprisiel mail potvrdzujuci objedbavku, ani fajtura. Namiesto toho prisiel na druhy den po objednavke mail v ktorom bola len priloha so slovenskym navodom na instalaciu. Po piatich dnoch som telefonicky tento nedostatok reklamovala. Pani, ktora so mnou komunikovala ma dostatocne nepresvedcila o tom, ze chyba sa stala na ich strane.(hlavne tu vidim problem). Nasledne po mojej reklamacii mi prisli vsetky potrebne informacie a kurierska spol. mi dodala balik nacas(do 8 dni po objednavke).

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Potvrdenie objednávky je odosielané automatizovaným systémom, tak isto ako manuál, ktorý Vám prišiel. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

tovar nedoručili na adresu podľa zadania majú tam chaos a dosť zlú komunikáciu

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná. Adresu od Vás evidujeme iba jednu, na túto Vám bola zásielka doručená. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• S výrobkom nebol dodaný návod na použitie v SJ!!!
    • Bolo treba z internetu vytlačiť 23 strán návodu na použitie !!!
    • Nepríjemný a neochotný človek na infotelefóne riešiť túto vec !!!

Treba si dať pozor na doloženie návodov na použitie tovaru, ináč sa vás čaká jeho dlhočizné tlačenie, celé zle !!!!

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Ospravedlňujeme sa Vám za nepriložený manuál. Ten bol pre Vás k dispozícií už pred samotným objednaním na našej stránke pri samotnom produkte a taktiež sme Vám ho zaslali e-mailom pár hodín po obdržaní Vašej objednávky. Manuál nie je nutné tlačiť. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

• Nespoľahlivosť
    • Pomalá komunikácia
    • Majiteľ vlastní tri rovnaké eshopy s rovnakými produktami no odpovedá iba na mail jedného eshopu

Po tom ako som vytvoril objednávku a zaplatil, mi neprišiel ani potvrdzujúci email. Písal som na informácie eshopu, no nikto neodpovedal viac ako týždeň, potom som sa rozhodol objednávku zrušiť, vrátenie peňazí trvalo obchodu ďalšie dva týždne.

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Ďakujeme za podnet a urobíme maximum pre to, aby sa Vaša situácia viackrát nezopakovala. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

• Podľa objednåvky

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

• Zaujimavy tovar
    • Prehladnost web stranok
    • Dobry pristup zakaznickej linky
    • Tentoraz dlhsia doba dodania

Nie je problem nakupovat.

• možno komunikácia
    • ani po 2 týždňoch nič neprišlo

ani po 2 týždňoch nič neprišlo...
    vraj sa balík zrejme stratil, že zistia...
    odvtedy žiadna komunikácia...

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Z dôvodu zvýšeného objemu objednávok bola Vaša objednávka žiaľ odoslaná neskôr. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

Som spokojný s nákupom tovar bol doručený bez. Na jednu nevýhodu by som upozornil, že návod na použitie nie je v slovenčine alebo aspoň v češtine. Bol by som rád ak by ste mi mohli zaslať návod na moju e-mailovú adresu. Ďakujem.

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. Manuál je voľne dostupný na našej stránke pri produkte, posielame Vám ho aj v elektronickej podobe e-mailom. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Posúdim až po obdržaní objednaného tovaru.

S pozdravom Váš tím Famtastic

• Okamzita reakcia na moju objednavku
    • Tovar doruceny nacas a v poriadku

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Nedá sa kuriérovi platiť kartou

S pozdravom Váš tím Famtastic

• Žiadal som obchod o informáciu k tovaru, vôbec mi neodpovedal.

Napriek tomu, že o tovar som mal a stále mám záujem, potreboval som upresniť vonkajšie rozmery výrobku, nakoľko ho potrebujem zabudovať do skrinky. Na moju žiadosť o informáciu mi ani po telefonickej urgencii neodpovedali. Tento prístup nepovažujem za profesionálny. Asi im na zákazníkovi nezáleží.

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Vonkajšie rozmery výrobku sú pri produkte na našej stránke uvedené, 42,5 x 8,5 x 22,5 cm (ŠxVxH). V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

Donáška až domov

S pozdravom Váš tím Famtastic

- slaby popis produktu (aspon toho konkretneho co som kupoval ja)

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. V popise produktu sú uvedené všetky technické vlastnosti z produktového listu od výrobcu. V prípade, že v popise produktu nejaké informácie naozaj chýbajú, je lepšie ešte pred samotným nákupom kontaktovať našu zákaznícku podporu, ktorá Vám informácie zistí. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

Tovar mi bol doručený poškodený. Obal bol v poriadku, tovar bol zjavne už poškodený pred zabalením. Riešim reklamáciu cez prepravcu UPS, s obchodom electronic star je veľmi zlá komunikácia, totálna ignorácia. NEODPORÚČAM nikomu tento obchod.

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Kuriérska služba poškodenie zásielky uznala a balík u Vás vyzvihne.Kolegovia sa s Vami spoja aby sme dohodli ďalší postup.
    V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Objednávku som zaplatila kreditnou kartou, tovar mal byť doručený do 5 pracovných dní. Po 10 dňoch som sa informovala, kde je môj tovar. Bolo mi oznámené, že budú tovar urgovať v logistickom oddelení. Po 20 dňoch som sa informovala, čo je s mojim tovarom. Bolo mi oznámené, že je objednávka zrušená, bez udania dôvodu a peniaze vrátené, ale až po mojej urgencii. Pevne verím, že by mi obchod dal vedieť o zrušení objednávky aj bez mojich dvoch urgnentných e-mailov a vrátil by mi peniaze. Škoda, obchod má zaujímavý tovar.