• Rychle doručenie.

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

• rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

Rýchle dodanie

• Bez starosti doviezol kurier

• rýchlo, ochotne, prehľadne

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

Široký výber, rýchle dodanie

• OK

S pozdravom Váš tím Famtastic

Nepoznal som tento obcod tak som skusil zakupit nieco mensie na zaciatok a som spokojny.

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• famtasticke, dorucene raz dva

• rychlost
    • spolahlivost
    • skvela cena

• V poriadku prišlo

• Promptnosť

• Rýchly, bezproblemový obchod

S pozdravom Váš tím Famtastic

• Tovar mi bol doručený načas a bez poškodenia.

Spokojnosť

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected].

S pozdravom Váš tím Electronic-star

• Je OK!

• Dlhý termín dodávky

• Nedodanie tovaru

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. "Objednaný máte produkt, pri ktorom je dostupnosť „REZERVOVAŤ TERAZ K DISPOZÍCII OPÄŤ OD 19.10..2018“. Tovar Vám bude odoslaný hneď po naskladnení. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]

• nedodrzanie doby dodania

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Objednávka Vám bude dnes doručená, presne siedmi pracovný deň pri garantovanom doručení do 4-7 pracovných dní. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle 02 / 2129 42 00 alebo e-mailom na: [email protected]
    Ospravedlňujeme sa Vám a želáme pekný deň.