Ok.

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojná. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené. Nejedná sa o hodnotenie obchodu.

• Spoľahlivosť

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. Sledujte náš eshop aj naďalej, máme pripravené ďalšie zaujímavé akcie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]

• rýchlosť, presnosť

Bezproblémove objednanie a dodanie expresne.

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Široka ponuka kde inde nie je
    • Termin dodania sa naťahuje a dovolať sa na kontakt problematicke

Reakcia obchodu Famtastic!

ďakujeme za Vaše hodnotenie a sme radi, pokiaľ ste s našimi službami spokojný. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic

Famtastic alebo Electronic star je jeden a ten istý obchod ale obidva fungujú perfektne. Odporúčam !

Spokojna

S pozdravom Váš tím Famtastic.

Doručenie v poriadku, rýchlo a príjemným šoférom, ktorý mi tovar priniesol až do výťahu.

• Rýchlo a kvalitne
    • Nemám výhrady
    • Rýchlosť,cena,kvalita

Vynikajúci krásny tovar ktorý by mohol mať slovenský návod na obsluhu pre tých čo nevedia s tovarom pracovať

S pozdravom Váš tím Famtastic

Komunikácia a potvrdenie, expedícia objednávky super
    Možnosť paypall super

Reakcia obchodu Famtastic!

sme radi, že ste boli s našimi službami spokojná. Urobíme všetko preto, aby ste nestratili našu dôveru. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]

S pozdravom Váš tím Famtastic.

Bez problémov. Rýchle dodanie.

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Rychla reakcia obchodu.

S pozdravom Váš tím Famtastic

• 6 TEHO SOM DOSTAL SMS O DORUĆENÍ ZÁSIELKY S NEUDANÍM ĆASU - CELÝ DEŃ SOM DOMA KVOLI ZÁSIELKE A NIĆ. 7 - MEHO SMS - ZASA CELÝ DEŃ ĆAKÁM A NÍĆ . DNES RÁNO ZNOVA SMS A MÁM ĆAKAŤ CELÝ DEŃ ???????????????????????????????TO JE NAOZAJ OD DOPRAVCU NEHORÁZNE. MYSLEL BY SOM ŹE TO DOPRAVUJÚ OSLOM -ALE ĆO TIE 3 SMS - KY????????

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Za prepravnú službu Slovak Parcel Service sa Vám ospravedlňujeme, od 6.5.2019 u nich urgujeme doručenie Vašej objednávky. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]
    Ospravedlňujeme sa Vám a želáme pekný deň.

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Nadmieru som spokojná-s produktom-s vybavením na dobierku-dávam Vám 5* hviezdičiek.

Som veľmi spokojná s produktom od Vás. Bol to manželov nápad kúpiť-túto teplovzdušnú fritézu. Ste na jednotku-obchod-dodanie -dovoz kurierom domov-všetko bolo v poriadku. Vďaka.

kvalitný výrobok, primeraná cena

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• Skoré vybavenie objednávky.

S pozdravom Váš tím Famtastic

Všetko bolo dodržané tak ako bolo od dodávateľa sľúbené pri uzatváraní objednávky a bol som poučení o postupe prevzatia tovaru.
    Som veľmi spokojný a ďakujem.

S pozdravom Váš tím Famtastic.

Navod na pouzivanie je len v cudzom jazyku,dalej chyba kontakt,ak by som tovar chcela vratit,alebo reklamovat,kupila som vysavac a myslim,ze by som uz z tejto stranky nic nekupila

Reakcia obchodu Famtastic!

Vaša skúsenosť nás mrzí. Manuál je voľne dostupný na našej stránke pri produkte, posielame Vám ho aj v elektronickej podobe e-mailom. Online reklamačný formulár nájdete na našej stránke v sekcii Reklamácia/Odstúpenie s kompletnými informáciami a adresou. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod. telefonicky na čísle +421221294211 alebo e-mailom na: [email protected]
    Ospravedlňujeme sa Vám a želáme pekný deň.

S pozdravom Váš tím Famtastic.

• kvalitný tovar, rýchlo doručený

Doporučujem iným zákazníkom.