Vsetko OK

• Maju nizsie ceny oproti inym obchodom
    • Ako ospravedlnenie za dlhe cakanie darcek
    • V mojom pripade bola dosť dlhá dodacia lehota. Objednali sme 9.11. Do 20.11. sa vobec neozvali ze tovar maju/nemaju a pod. 20.11. napisali,že na objednavke intenzivne pracuju, aby sme mali strpenie.30.11. som ich kontaktoval,že ako to vyzera. Myslim,že na nás zabudli, lebo po mojom dopyte tovar urychlene prisiel 2.11.(sobota) a dostali sme aj darcek.

Dal by som tomu obchodu este sancu, ale mohli by viac komunikovať, do e-mailov sa podpisovať (boli by doveryhodnejsi) a skratiť dodaciu lehotu.

Dodanie presne podľa harmonogramu. Výber obchodu som preferoval kôli cene ktorá bola bezkonkurenčná. Doprava zdarma, čo je obrovská výhoda.

• Bezpečné doručenie
    • Rýchlosť doručenia
    • Nemám žiadne

Tovar mi bol doručený kuriérom,platil som dobierkou.Tovar bol neporušený,riadne zabalený.Som spokojný.

• Rýchle vybavenie
    • Spolupráca s lajdackou kuriérskej spolocnostou

• expresná reakcia na objednávku vrátanie doručenia
    • nepoznám

bez obáv nakupujte :=D

• skvela cena
    • snažili sa mi dodať tovar čo najskôr keď som ich poprosil že mi to súri
    • rýchla reakcia na e-mailovu otázku
    • privítal by som trocha širší výber tovaru

Reakcia obchodu ello24

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že budete aj naďalej nakupovať na ello24

Tovar bol dodaný tak ako som si ho objednal za veľmi dobrú cenu.
    Zatiaľ spokojnosť. Odporúčam.

Reakcia obchodu ello24

• ŠIroká ponuka, výhodná cena, rýchle dodanie tovaru.

Rozhodne doporučujem.

• najlacnejšia cena
    • faktúra prišla len elektronicky
    • objektív ktorý mi dodali bol označený ako nepredajný samostatne :)

spokojnosť

Spokojnosť tohoto obchodu

• Nízka cena
    • Doprava zdarma
    • Trošku dlhšie som čakal na dodanie

• nizka cena
    • VELKY ale skutocne velky problem sa dovolat predajcovi, vsetko riesi len cez email,

Reakcia obchodu ello24

• brutalna rychlost , Tv bol skladom a v pondelok doobedu objednany a v utorok poobede uz sme ho preberali, neuveritelna rychlost, Dakujeme
    • pomer cena vykon Tv

Reakcia obchodu ello24

• Rychlé vybavenie objednávky a kvalitné dodanie tovaru
    • Nemám

• Cena. Slusne jednanie.
    • Dlhsia dodacia lehota.

Na zaklade svojich skusenosti odporucam tento obchod. Vyborna cena.

Reakcia obchodu ello24

• Dodanie tovaru od objednania do 4 prác.dni Rýchle dodanie a oznámenie o spracovanie a expedovani tovaru

• Cenovo vyhodne

Nemam preco byt nespokojna, obchod vyhovel mojej objednavke.

Reakcia obchodu ello24

• Obmedzená komunikácia po telefóne.

Všetko ok. Až na to, že keby som chcel vec vrátiť, tak neviem, či by som ešte videl peniaze a keď, tak kedy. Objednávka na nete, s kontaktom v Blave (presnejšie na maps-google). Na faktúre hlavička a pečiatka firmy so sídlom v Londýne... Známym by som odporúčal kôli cene, ale blízkej rodine nie, kôli možnému riziku...

• malo tovaru

dobry obchod, ale treba pre kontrolu telefonovat