Objednany kavovar, po polroku nefunguje, eshop zruseny, kde ho reklamovat??

• Nedoručenie tovaru
    • Nereagujú na urgencie

Tovar bol objednaný 22.01. a ani po 14 dňoch mi nebol doručený, zo strany predajcu žiadna reakcia na moje urgencie.

• Nie je . Je dosť iných a lepších obchodov
    • Skoro žiadna komunikácia. Nedôveryhodný obchod . Neodporúčam.

• 11- sty deň od objednania tovaru, žiadna reakcia na mail, sms, mobil,...

• cena, ktorá bola bezkonkurenčná
    • Nesplnenie dodacej lehoty, na stránke napísané 3 - 10 dní , u dodávateľa na sklade
    • Objednávali sme 9.11.17 a dnes je 29.11.17 t.j. 20 dní a ešte nemáme tovar

Nevýhoda - iná je doba doručenia na stránke a iná v skutočnosti,
    My čakáme 20 dní a tovar ešte nemáme

Iná je doba doručenie na stránke a iná v skutočnosti. Základné pravidlá akejkoľvek komunikácie vrátane mailovej je podpis pracovníka, respektíve centra, zodpovedajúceho za danú komunikáciu. Ako Vás ako spoločnosť vôbec napadlo písať maily a nepodpísať sa, nenapísať telefón na ktorý sa môže zákazník obrátiť v prípade potreby, či doplňujúcich informácií...

ide o to že tovar bol doručený do dvoch dni ale na odoslanie som čakal dva a pol týždňa.

• Tovar uz nebol

S pozdravom dakujem uz som nakupil inde.

• Zavádzanie.

24.8 bjednané.
    25.8 tovar prijatý na sklad...že ešte dnes sa tovar pokúsia poslať.
    25.8 neskôr...tovar prebrala kurierska sluzba...že vraj.
    V priebehu 1-2 dní ma bude kontaktovat kurier...že vraj.
    4.9 Žiadna služba ma nekontaktovala do dnes..

Reakcia obchodu ello24

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie a odporúčanie. Tovar prebrala kuriérska spoločnosť tak ako sme vás o tom informovali , zdržanie nastalo z ich strany keďže nemôžeme kontrolovať dodanie každej zásielky osobitné sme o probléme nevedeli stačilo nás len kontaktovať buď na email alebo telefonicky. Tovar vám bol v deň písania recenzii ale doručený. Veríme, že budete aj naďalej nakupovať na ello24

• V popise nižšie uvádzam ako postupovať pri reklamácii s touto neserióznou firmou
    • reklamácia trvá už viac ako 51 dní
    • porušujú nielen zákon o ochrane spotrebiteľa ale aj ďalšie
    • nerešpektujú zákonom stanovenú 30 dňovú dobu reklamácie
    • neodpisujú na emaily
    • odporúčam nakupovať v inom obchode

Dron zakúpený cez stránku ello24 mi po necelom roku prestal fungovať (predpokladám, že išlo o výrobnú chybu). Tovar som poslal na reklamáciu na uvedenú adresu v reklamačných podmienkach. Zabezpečený balík s faktúrou a sprievodným listom vo vnútri originálneho balenia bol poslaný doporučene Slovenskou poštou. Od firmy Ello24 mi prišiel email o prebratí balíka s tým, že „akože nenašli sprievodný list“. Poslal som im ho teda už druhýkrát a pre istotu znova aj s faktúrou a dokladom zo Slovenskej pošty, kedy im bol doručený balík. Od vtedy sa mi firma neozvala. Po 44 dňoch som sa rozhodol firmu kontaktovať a upovedomiť ich o tom, že prekročili povinnú 30 dňovú dobu na reklamovanie môjho tovaru a teda podľa zákona mám nárok na vrátenie peňazí. Neodpísali mi. Po 51 dňoch som sa firmu snažil kontaktovať po 2. krát s tou istou správou. Odpísali mi až po neuveriteľných 51 dňoch s drzosťou a výhovorkami v správe plnej klamstviev. V prípade ak sa Vám stane niečo podobné v súvislosti s touto firmou, odporúčam Vám riešiť to prostredníctvom Slovenskej obchodnej inšpekcie a Európskeho spotrebiteľského centra.

Vážený pán Branislav

Tak ako sme vám uviedli už viac krát v emaily a v rámci 30 dnovej lehoty sme vám zaslali aj vyjadrenie ktoré sa vy snažíte ignorovať už viac krát a aj napriek tomu že sme vám poskytli všetky podklady ku odoslaniu emailov a bližších informácii . Bola vaša reakcia na naše emaily až po uvedenej lehote . To že vy s nami nekomunikujete je asi z dôvodu preto že váš dron vám spadol a ma prasknutý obal preto vám aj servis neuznal vašu reklamáciu na druhu časť dronu . Ponúkli sme vám platenú opravu na to ste nám ani raz neodpovedali. Následne týždeň po 2. emaily ktorý sme vám zasielali ste sa začal tváriť že vám správy neprišli a že chcete vrátiť plnú sumu za rozbitý dron . To len kvôli vašej vypočítavosti keďže ste sám dobre vedel už pred zaslaním že rozbitý dron ktorý vám spadol nebude možne nechať opraviť v rámci záruky . Mi mame všetky potrebne podklady k danej reklamácii ktoré dokazujú že sme postupovali podlá zákonu .
    Jediná vec z danej spavý je pravda že reklamácia nie je celkom uzavretá keďže ste nám ani raz neodpísali čo z daným dronom . Či si želáte opravu alebo zaslanie naspäť bez opravy .
    Na všetky emaily ktoré ste nám zaslali bolo odpovedane požiadali by sme vás to iste na naš email : [email protected].

• nižšia cena
    • nedodržanie podmienky o bezplatnej preprave

• Nekomunikuju..tovar nedoruceny

Važeny zakaznik .

Ďakujeme za vašu recenziu ale tato informácia nie je celkom pravdivá . Nezaslali ste nám ani jednu správu a tovar vám bol odoslaný ako bolo uvedene na stránke v 10 deň po objednávke . Dúfame že nabudúce sa nám to podarí rýchlejšie.

• žiadne výhody, len problémy
    • neskoré vybavenie objednávky
    • vyreklamovanie vadného tovaru tovaru dlho trvá
    • poslali mi nový tovar, opäť vadný
    • reklamácia opäť dlho trvá
    • na vrátenie peňazí čakám príliš dlho

v tomto obchode nebudem už nikdy nakupovať!!!
    stručné zhrnutie mojej objednávky:
    23.1.2017 - vrátenie peňazí

• dobre ceny
    • slaba komunikacia
    • neprehladny web

Neodporucam tento eshop...mozno o par rokov budu k niečomu no teraz určite nie.

Važeny zakaznik

Objednali ste si tovar počas doby keď mal náš eshop koncoročnú dovolenku čo bolo uvedene aj na stránke a aj v emaily ktorý ste obdŕžal . Následne ste par dni nato objednávku stornoval .

• Ziadne
    • Obchod zvysil cenu objednaneho tovaru po 5 dnoch, ked som tovar objednal a objednavka bola obchodom potvrdena.

Neseriozne jednanie. Obchod neodporucam.

• Neodporúčam

• Psali že je na skladě a přitom nebyl

Nikdy bych si z tohoto obchodu nic neobjednala

Reakcia obchodu ello24

Tovar bol vedený ako na sklade u dodávateľa .Písali sme Vám, že dostupnosť preverujeme u ďalších dodávateľov avšak zial Vy ste ihneď objednávku stornovali, čo nás mrzí.
    Veľmi sa ospravedlňujeme, za vzniknuté nepríjemnsoti.

• Po odeslání smsky, kdy mi dodáte mnou objednaný televizor mi za pár dní došla emailvá zpráva, že objednávku rušíte na základě mé žádosti, což je Váš výmysel. Já jsem objednávku nezrušil, ale po Vašem emailu jsem si televizor koupil v jiném obchodě.Už od Vás nikdá nic nchci ani nekoupim a nedporučim ello24 žádnému známemu pro Vaši neserióznost.

Aby u Vás nic neobjednávali

Vážený zákazník

Mrzí nás tato chyba preveríme ako vznikla tato situáciu ,ak by ste nás o tom informoval skôr mohli sme vám tovar hneď expedovať.

• ziadne
    • k fotoaparatu mi nebolo dodane instruktazne CD

Váženy zakaznik .

Mrzí nás že došlo k takejto komplikácii . Po tom ako ste nám to oznámili sme danú situáciu riešili a zaslali vám aj odkaz na stiahnutie daných programov .

• po desiatich dnoch stale nič
    • nemôžem to potvrdiť s istotou ale asi tvrdia že to maju na sklade, len aby zaujali a potom to zhaňaju boh vie kde všade

no ťažko niečo važne povedať, pretože to bol u nich môj prvy nakup.Kupoval som už u veľa inter. predajcov a to bolo do dvoch max tri dni a už mi klopali na dvere.Tovar bol doma.Nechcem tochto predajcu dať na čiernu listinu a tak nech si usudok urobí každy sam.

Reakcia obchodu ello24

Zdravíme, drahý klient trochu sme nepochopili túto recenziu od Vás, kedže televízor, je už u Vás podľa všetkého. Plus sme Vás informovali, že to bude takto trvať. Mrzí nás predlžená doba dodania, ale boli ste o nej informovaný. Tak veríme, že len došlo k neakému nedorozumeniu.
    Prajeme pekný zbytok dňa